[Pomoc] Imam problem kod dodavanja vozila u gm

Započeo TheMonk, Oktobar 08, 2010, 13:23:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dodao sam vozila u mod i kad udjem u server i udjem u jedno vozilo koje sam dodao,izbaci me i pise mi da nemam kljuceve od tog vozila,kako to da popravim?
Poslednja Izmena: Oktobar 08, 2010, 13:30:47 POSLE PODNE od MoNk95

Jesi pročita pravila prije postanja?


Citat: RedMan poslato Oktobar 08, 2010, 13:27:55 POSLE PODNE
Jesi pročita pravila prije postanja?

pa sve je uredno napravio kako pise u pravilima, ne vidim razlog zasto si to napisao

Citat: Lucca poslato Oktobar 08, 2010, 13:51:29 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Oktobar 08, 2010, 13:27:55 POSLE PODNE
Jesi pročita pravila prije postanja?

pa sve je uredno napravio kako pise u pravilima, ne vidim razlog zasto si to napisao
kad je on to napisao onda u naslovu nije bilo ovoga "[pomoc]"


Vec si otvorio vaku temu -.-

Prije toga si obrisao par vozila i sad ovo novo ti tako ocitava. Sva vozila dodavaj na kraj OnGameModeInIt-ija, a ako hoces brisat aute, moras mjenjat idove sto ti nepreporucam jer nisi neki skripter (bez uvrede, bio sam ja jos gori xD), a ako bas oces, odi pod onplayerstatechange i tamo odredi idove.

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Oktobar 08, 2010, 13:54:51 POSLE PODNE
Vec si otvorio vaku temu -.-

Prije toga si obrisao par vozila i sad ovo novo ti tako ocitava. Sva vozila dodavaj na kraj OnGameModeInIt-ija, a ako hoces brisat aute, moras mjenjat idove sto ti nepreporucam jer nisi neki skripter (bez uvrede, bio sam ja jos gori xD), a ako bas oces, odi pod onplayerstatechange i tamo odredi idove.

Pa dodao sam na kraj vozila! Ne mesaju mi se id-evi nego ne mogu da udjem u ta vozila koja sam dodao,pise mi da su zakljucana.



Pomijesali su ti se id-ovi 1oo% odi u taj auto i brzo napisi /oldcar i taj id potrazi u skripti te ga ukloni.

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Oktobar 09, 2010, 01:08:04 PRE PODNE
Pomijesali su ti se id-ovi 1oo% odi u taj auto i brzo napisi /oldcar i taj id potrazi u skripti te ga ukloni.

lol kako to,ja ukucam id od vozila i izbacimi neki spawn ili objekat na primer CreateObject(4234.234324.342.34.3243.) to sam stavio na primer sta mi izbaci,to nema veze sa id-om od tog vozila.