(UK) - Ukleta Kuca v2.1.3

Započeo R'ㅤ, Avgust 10, 2020, 14:03:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


@rusic. moze help kako se portat do kordinate nije /gotopos /xgoto nema od toga nista ! ??? E i koja cmd za otvaranje poklona ???
Poslednja Izmena: Avgust 12, 2020, 14:30:20 POSLE PODNE od V A S K E

Fin mod,dobar je za editovanje,za nekog pocetnika  8)




po slikama lijepo
@rusic.  postavi scan link.
Što sam najjači?

Citat: wondery.exe poslato Avgust 12, 2020, 22:15:39 POSLE PODNE
po slikama lijepo
@rusic.  postavi scan link.
stavi naocale, mape su solidne a od moda nista nisam vidio

Citat: andr00- poslato Avgust 12, 2020, 22:19:52 POSLE PODNE
stavi naocale, mape su solidne a od moda nista nisam vidio
I sve mape su im sa neta ja msm da je samo jedna njihova i to ballas što sam ja radio 2017 ili 18 kad već dok sam ja držao to sranje
a on vjv misli na scan link od download linka pošto se ne viđaju u skorije vreme scan linkovi od file koji uploadaš ne znam iz kog razloga meni je bitnije da vidim šta ja skidam no što trebam da vidim odakle skidam ( a i ne trebam da gledam odakle skidam jer obično kače na pouzdane uplodove mediafire sendspace itd )

Citat: Švabо poslato Avgust 12, 2020, 22:32:23 POSLE PODNE
I sve mape su im sa neta ja msm da je samo jedna njihova i to ballas što sam ja radio 2017 ili 18 kad već dok sam ja držao to sranje
a on vjv misli na scan link od download linka pošto se ne viđaju u skorije vreme scan linkovi od file koji uploadaš ne znam iz kog razloga meni je bitnije da vidim šta ja skidam no što trebam da vidim odakle skidam ( a i ne trebam da gledam odakle skidam jer obično kače na pouzdane uplodove mediafire sendspace itd )
tako je. ti znaš na šta ja mislim i nisi umobolan kao ovaj imbecil da ne zna šta se traži ovdje..
Što sam najjači?

Citat: wondery.exe poslato Avgust 12, 2020, 22:34:06 POSLE PODNE
tako je. ti znaš na šta ja mislim i nisi umobolan kao ovaj imbecil da ne zna šta se traži ovdje..
mamaaa lik sa interneta me nazvao umobolnim imbecilom sta cu sad


Citat: andr00- poslato Avgust 12, 2020, 22:19:52 POSLE PODNE
stavi naocale, mape su solidne a od moda nista nisam vidio
Obrisao sam samp, zamolio sam drugara barem da imam neke slike sta da ti kazem skini vidi