[FS] ParaMSN by Paradox

Započeo Joey_, Oktobar 07, 2010, 22:41:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.






Opis:
Ovaj FS sluzi za kao neki MSN u SA:MP-u. Ovaj FS je jednostavan i nema puno mogucnosti za sad. On koristi sscanf2 string spliter i ZCMD procesor komandi. S komandom /msnon palite MSN, a s komandom /msnoff se gasi MSN. Text vide samo oni koji imaju upaljen MSN.
Ovo je prva verzija i planiram ju jos nadogradivat.




Slika/video:

http://www.youtube.com/watch?v=17jUvF89Hd0




Komande:

                   
  • /msnon - pali MSN
  • /msnoff - gasi MSN
  • /msnhelp - pregled svih komandi
  • /msg <text> - salje poruku




Download:
ParaMSN Download
sscanf2 Download
ZCMD Download

Autor: Paradox

Beta tester: Redman

Zahvaljujem: y-less - sscanf2
                      zeex - ZCMD

Komentari pozeljni :D

Last nick: Paradox




Malo opisi kako ti ne radi.

Last nick: Paradox

Zlatan_Ibrahimovic

super !!! ovo mi je pre dobro sa msn-ovima svaka cast 1000/1000

pa lepo ubacim ova sva 3 napravim ti filterskriptu ubacim u filterskript folder u server.cfg onda sacuvam i pokrenem test server i nece :(

Citat: Killer poslato Oktobar 08, 2010, 22:24:57 POSLE PODNE
pa lepo ubacim ova sva 3 napravim ti filterskriptu ubacim u filterskript folder u server.cfg onda sacuvam i pokrenem test server i nece :(

A da li si ubacio od sscanf plugin u plugin folder?

Last nick: Paradox

da i ubacio sam u server.cfg pod plugins pa onda ubacio filterskriptu kompelovo je ubacio userver.cfg i tamo mi pise kao konektovan si ja udjem na server i kucam /upalifb ja sam kod mene namestio FB ne msn :)

Citat: Killer poslato Oktobar 09, 2010, 10:06:53 PRE PODNE
da i ubacio sam u server.cfg pod plugins pa onda ubacio filterskriptu kompelovo je ubacio userver.cfg i tamo mi pise kao konektovan si ja udjem na server i kucam /upalifb ja sam kod mene namestio FB ne msn :)

Na kojem modu si to isprobao? To pitam zato jer ako su komande u tom modu normalne, ne ZCMD, onda nece raditi FS.

Last nick: Paradox

Citat: Paradox poslato Oktobar 09, 2010, 14:18:08 POSLE PODNE
Citat: Killer poslato Oktobar 09, 2010, 10:06:53 PRE PODNE
da i ubacio sam u server.cfg pod plugins pa onda ubacio filterskriptu kompelovo je ubacio userver.cfg i tamo mi pise kao konektovan si ja udjem na server i kucam /upalifb ja sam kod mene namestio FB ne msn :)

Na kojem modu si to isprobao? To pitam zato jer ako su komande u tom modu normalne, ne ZCMD, onda nece raditi FS.

Molim te kao Boga napravi fs u obicnoj CMD...Zato sto vecina kao i ja jos ne prelazimo u ZCMD :)...

REFRESH, prijavljujem da link za download ne radi, stavljajte na pastebin ili na solidfiles
Kristijan Stipić

Ja imam ovo i super je,stvarno dobar FS


black_dota