[FS] Ivex Vehicle Ownership Sistem

Započeo Dr.Ivex → ♫, Oktobar 06, 2010, 21:54:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: BrunoHP poslato Novembar 14, 2010, 22:12:56 POSLE PODNE
Ovaj FS sam vidio na SAMP forumu samo na engleskom. Sad te nemogu optuzit za kradu jer neznam tko je objavio taj COS.
Pricas gluposti, ja mogu potvrditi da je ovaj COS sustav radio iskljucivo ivex a ti dok ne pokazes neki dokaz nemoj optuzivat! Ovo je on napravio dok je jos rjetko tko imao COS ;)
Kristijan Stipić

Citat: BrunoHP poslato Novembar 14, 2010, 22:12:56 POSLE PODNE
Ovaj FS sam vidio na SAMP forumu samo na engleskom. Sad te nemogu optuzit za kradu jer neznam tko je objavio taj COS.

ma mogu i ja jamciti da je to iveks napravio lik zna skriptat uff..

kralju svaka cast pre mocno xd


Citat: [ST]Cagalj poslato Novembar 14, 2010, 22:35:28 POSLE PODNE
Citat: BrunoHP poslato Novembar 14, 2010, 22:12:56 POSLE PODNE
Ovaj FS sam vidio na SAMP forumu samo na engleskom. Sad te nemogu optuzit za kradu jer neznam tko je objavio taj COS.

ma mogu i ja jamciti da je to iveks napravio lik zna skriptat uff..

kralju svaka cast pre mocno xd

ah .. nekima je problem ubacit jer neznaju citat tj prvi post neznaju procitat do kraja ..

BTW: ovo je 0 .. ovaj mod sto pravimo od  0 za ST ce biti premocno :D
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Citat: [ST]ivex â†' ♫ poslato Novembar 14, 2010, 22:44:08 POSLE PODNE
Citat: [ST]Cagalj poslato Novembar 14, 2010, 22:35:28 POSLE PODNE
Citat: BrunoHP poslato Novembar 14, 2010, 22:12:56 POSLE PODNE
Ovaj FS sam vidio na SAMP forumu samo na engleskom. Sad te nemogu optuzit za kradu jer neznam tko je objavio taj COS.

ma mogu i ja jamciti da je to iveks napravio lik zna skriptat uff..

kralju svaka cast pre mocno xd

ah .. nekima je problem ubacit jer neznaju citat tj prvi post neznaju procitat do kraja ..

BTW: ovo je 0 .. ovaj mod sto pravimo od  0 za ST ce biti premocno :D

aaaaa jedva cekam.. uffff de pozuri hahaahha xd


Jer ce mi se pomesati IDevi vozila ako ubacim ovo kao FS ?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

HmHmHm mislim da je ovo ivex pravio za modove od nule jer ti ovo nece raditi na ravenu i tako tim jer oni vec imaju sisteme i uvek ce ti ispisati da imas auto tako da nemoze....

Gamer.Im

svida mi se...to ce mnogim pocetnicima trebati,cestitam ivex...!

ja imam problem meni ne radi.

dakle ja dodjem na mjesto di se ti nalazis na slikama kucam /autosalon i nista mi se ne pojavljiva.

koristim gf gamemod
Poslednja Izmena: Novembar 21, 2010, 14:43:37 POSLE PODNE od spiele


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

odlicno je ovo ... svaka cast
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Ovo je predobro jer sam vidio na drugim serverima, nego jel mi netko moze dat link od sscanf2 jer koji god nadjem nece mi ga u GM da compile, a kad otvorim taj inc ima samo 4 reda i 20ak oni objasnjavanaj tj komentara(//TEXT), ubacio sam i plugin za sscanf2. Molio bih da mi netko posalje na PP ili ovdje link od sscanf2.

Hvala


Citat: Commandos poslato Novembar 22, 2010, 17:43:15 POSLE PODNE
Ovo je predobro jer sam vidio na drugim serverima, nego jel mi netko moze dat link od sscanf2 jer koji god nadjem nece mi ga u GM da compile, a kad otvorim taj inc ima samo 4 reda i 20ak oni objasnjavanaj tj komentara(//TEXT), ubacio sam i plugin za sscanf2. Molio bih da mi netko posalje na PP ili ovdje link od sscanf2.

Hvala

Imam isti problem!!!Molio bih nekoga ako ikako moze da nam pomogne!!!Isto sam sve uradio i tu mi je problem!Inace radim na GF modu!!!I problem mi je na sscanf2 ubacio sam ga sve gdje treba ali nece!!!
P.S:Molio bih nekog da pomogne jer vecina trazi!:D

Ma niko ti ovo nezna,ili ne gleda!!Ja sam trazio drugi vehoship i slabo ti ima!
Ali valjda ces nac nekog,da ti pomogne! :-[

Ma nevaljaju ovi lnikovi za download!!!Jel ima netko da rade???Plss link!