[Pomoc]Ne radi mi compiler na Pawn programu

Započeo marsmarin, Oktobar 06, 2010, 13:06:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Koristim Windows 7 i ne mogu compajalat ni sa jednim pawn programom probo sam Samp_Editor,CakePawn,Sampce 1.0 i još par.Ali mi na svakom piše "Not Responding",osim na onom koji se dobije uz Samp server na njemu kad kliknem compile mi starta igricu.Probo sam "Run as Administrator".Još sam probo "Run as Windows XP (Service Pack 2)" i "Run as Windows XP (Service Pack 3)".Ali ne uspijeva.Molim pomoc.

EDIT:Koji bi mi vi program za Pawn preporucili.Da li te programe treba nekako instalirat(Ne mogu vjerovat da ovo pitam ali pitam za svaki slucaj).

Unapred hvala!!!
Poslednja Izmena: Oktobar 06, 2010, 18:08:43 POSLE PODNE od marsmarin
<center></center>


ja koristim win 7 i sve dobro radi. kad ti se pojavi not respond  sacekas malo nekih 5-10 sec onda ti se pojavi prozorcic ima li erora ili je kompilovano

Dali samo 1 mod nemozes compilat ili i sve ostale?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Sve mi nemoze compajlat npr sad sam probo compajlat neku skriptu i piše mi "Error cannot read from file a_samp"To sam radio preko samp_editora idem probat sa nekim drugim.Mozete li mi objasnit zasto mi pokrene igricu kad zelim compajlat sa Pawn programom onim koji se dobije kad se skine server.
<center></center>


Koliko ja znam! Nemoguce je da kad Compilujes da ti udje u igricu.
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: Killer poslato Oktobar 06, 2010, 19:54:47 POSLE PODNE
cekaj jel ti taj progrma zabode ili ne posto pawno nije vezan sa samp :D

Mislim da zabode znači zašteka.Evo probat cu nocas isprobat sve Pawno programe sa one stranice Wiki SAMP pa vam sutra kazem rezultate.
<center></center>

Citat: [BP] JoeFox poslato Oktobar 06, 2010, 19:57:48 POSLE PODNE
Koliko ja znam! Nemoguce je da kad Compilujes da ti udje u igricu.

Krivo znas ali ok, ovo oko inca a_samp, pa skini ga i stavi u include folder
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Oktobar 06, 2010, 21:24:46 POSLE PODNE
Citat: [BP] JoeFox poslato Oktobar 06, 2010, 19:57:48 POSLE PODNE
Koliko ja znam! Nemoguce je da kad Compilujes da ti udje u igricu.

Krivo znas ali ok, ovo oko inca a_samp, pa skini ga i stavi u include folder

E baš je u tome i stvar ja ga imam u include folderu.Oko 19 sati cu stavit dojmove o Pawn programima.
<center></center>

Kakve dojmove lol? Pa imas ga u include folderu, ali imas vjerojatno VISE pawnoa na compu i ne pokreces taj pawno gdje ti je to u incu!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Zlatan_Ibrahimovic

je li to on koristi windows 7 omg na tom windowsu neke igrice nikako ne rade kao npr gta iv.... (ja sam kod mnogo prijatelja probavao isto tako compile raditi pa ne valja mu nista tj. ne radi)

Luis ne pricaj gluposti, rade sve igrice, i compiler takoder
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Prvo rade sve igrice samo ako ih vi znate instalirat.Za GTA IV ako si ga skinuo s neta probaj pokrenut kako Windows XP (Service Pack 2) ako ti to ne radi onda sikini program Daemon i napravi virtualni cd i pokreni instalaciju

Drugo ako nisi skužio svi Pawn(Samp Editori) programi u sebi dobiju a_samp i još one osnovne inc fajlove.

Evo onih par Pawn programa(Samp Editora) koja mi se čine kao najbolja:

PawnoX-sviÄ'a mi se zato jer može podržat največi broj greÅ¡aka.Po meni je to najbolji program za početnike.

QuickPawn-SviÄ'a mi se zato jer se uz njega dobiju neki gotovi gamemodovi tipa area51.To nisu koplicirani gamemodovi ali ako neki početnik želi vidljet kako izgleda jednostavan gamemod prepoporučujem ga.JoÅ¡ sadrži neke fajlove za koje sam čito da mogu pomoć pri compajlanju.

Evo to su 2 po meni najednostavnija i najbolja programa za početnike.

P.S. Početnici preporučujem vam da počnete radit sa PawnoX zato jer cete vjerovatno radit puno grešaka a on ih najviše može podržat.
<center></center>

Citat: marsmarin poslato Oktobar 06, 2010, 13:06:53 POSLE PODNE
Koristim Windows 7 i ne mogu compajalat ni sa jednim pawn programom probo sam Samp_Editor,CakePawn,Sampce 1.0 i još par.Ali mi na svakom piše "Not Responding",osim na onom koji se dobije uz Samp server na njemu kad kliknem compile mi starta igricu.Probo sam "Run as Administrator".Još sam probo "Run as Windows XP (Service Pack 2)" i "Run as Windows XP (Service Pack 3)".Ali ne uspijeva.Molim pomoc.

EDIT:Koji bi mi vi program za Pawn preporucili.Da li te programe treba nekako instalirat(Ne mogu vjerovat da ovo pitam ali pitam za svaki slucaj).

Unapred hvala!!!

probaj samo sacekati nekoliko sekundi 20-30 sekundi. jer ja koristim win 7 i tako mi pise sacekam malo i zadje ono da je kompilovano