[Pomoc] Vise lokacija

Započeo Pika Mika, Oktobar 06, 2010, 10:33:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Eh posto ne mogu refreshat staru temu, jer mi kaze doslo je do greske, onda otvaram novu i opet vas molim pomozite...


Eh ovako...sada pravim ATM sistem, te za komandu /atmwithdraw, zelim staviti na jedno 50 mjesta (toliko je bankomata Sirast).

Koristim  if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z). Sad me zanima kako da samo stavim ovako 50 puta, sa razlicitim koordinatima. Znam za ono || ali jednostavno ne moze 50 puta pa me zanima kako Namigujem...pls help me...Sirast

If(blabla (crta ravna) blabla itd..)
{
desavanje
}
else if(blabla itd...)
{
desavanje
}
else if(Blabla itd...................

I tako dodajes else if, a blabla ti je isplayerinrangeofpoint, nije mi se dalo pisat, na mobu sam....

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Oktobar 06, 2010, 11:13:19 PRE PODNE
If(blabla (crta ravna) blabla itd..)
{
desavanje
}
else if(blabla itd...)
{
desavanje
}
else if(Blabla itd...................

I tako dodajes else if, a blabla ti je isplayerinrangeofpoint, nije mi se dalo pisat, na mobu sam....


thx ;)

Moze 50 puta kolko ja znam, znaci samo ovo radis

if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z) || IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z) || IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z)
|| IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z) || IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z))

obrati paznju na novi red..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Oktobar 06, 2010, 12:58:00 POSLE PODNE
Moze 50 puta kolko ja znam, znaci samo ovo radis

if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z) || IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z) || IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z)
|| IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z) || IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0,X,Y,Z))

obrati paznju na novi red..


znaci u jednom recu mogu ici 3, a ne zatvaram zagradu prije novog reda ???

thx na pomoci :D

može ih i više od 3 ići lol

mislim da mozes 4-6 bez problema u jednom redu...