Sistem karaktera i smrti nešto na foru FiveM-a prikazano u sampu

Započeo Su41, Jun 19, 2020, 19:39:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Sistem karaktera i smrti na Kings Life Community serveru.

Pravljeno na principu FiveM-a ,a viđeno na Invicta RP serveru i prikazano u sampu.

Sistem je u izradi još, sređenu i fixanu verziju moći ćete vidjeti na našem yt kanalu.

Detaljno o sistemu ?

- Sistem karaktera:

Svaki igrač ima 2 kraktera sa kojim pravite vašu priču.

Nakon iskorištena sva 2 gubite pravo na igru.

Mogućnost skidanja karaktera je donacijom.

- Sistem smrti:

Ako ste ispucani u tijelo i nema doktora da vas dignu umirete i spawnate se u bolnicu oduzimaju vam se sve stvari koje ste imali kod sebe.
Za sada nakon smrti dobijete 150$ da opet kupite sebi potrebne stvari gps... vremenom će se smanjivati ako bude igrača.

Ako vas neko upuca u glavu automatski umirete što će se veoma slabo događati jer za permanje je potreban rp razlog i odobrenje admina.

Ako vas admini ožive još uvijek nije 100% oporavka dodatno morate otići u bolnicu na liječenje.

Ukoliko želite još zaigrati na našem serveru prijave za white listu su otvorene : => Discord: https://discord.gg/NsgABGk
==============================================================
Video 1 :https://www.facebook.com/suki.king.3348/videos/363838867927611/
Video 2: https://www.facebook.com/suki.king.3348/videos/365244231120408/

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

Da se malo i ja pohvalim, ja radio za ovaj sistem TD  8)
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

Bravo  ;D

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: [][] Foxy 2k19 [][] poslato Jun 19, 2020, 19:56:03 POSLE PODNE
Da se malo i ja pohvalim, ja radio za ovaj sistem TD  8)
Hvala puno zab sam te staviti za credits .Pomogo si za dosta toga oko tdova <3

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz


Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz


Iskreno bolje je poznavajuci sampere kao roleplay igrace koji se nisu jos ili nikada nece prilagoditi fivem sistemu roleplaya , da se umesto nakon ta 2 puta gubi pravo da se napavi da ima neograniceno ali da svaki put kada umre da mora novi karakter praviti ako cemo vec toliko full rp raditi.
P.S - Svaka cast za ideju i bas me interesuje da li ce to oziveti kao projekat.

Svidzami se
- Znate ono kada ljudi na instagramu stavljaju neke mudre poruke u biografiji?
E pa ja cu isto. -


"Kad zatvorim oci, ne vidim nista."

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Jun 20, 2020, 14:49:47 POSLE PODNE
Iskreno bolje je poznavajuci sampere kao roleplay igrace koji se nisu jos ili nikada nece prilagoditi fivem sistemu roleplaya , da se umesto nakon ta 2 puta gubi pravo da se napavi da ima neograniceno ali da svaki put kada umre da mora novi karakter praviti ako cemo vec toliko full rp raditi.
P.S - Svaka cast za ideju i bas me interesuje da li ce to oziveti kao projekat.
Napravio sam tako jer danas dosta ima djece koja ne shvataju poentu igre.Bitno im je da imaju sve,a danas na svaki server lagano kroz par dana dobiješ full imovinu i ostalo,te kasnije ubijaju sve na serveru i brzo im dosadi igra.Kod nas je baš hardplay gdje plate na poslovima se kreću od 10-1000$.Sve zavisi od vašeg iskustva(koliko dugo ćeš ga raditi).Da bi smanjili DM i produžili igru stavio sam da max 2 karaktera i onda ćeš paziti šta ćeš raditi i kako.Jbg mora da se mozak koristi malo,već 4mjeseca kako radimo dosta je teško neki ne znaju ni formular popuniti kako treba.

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

Citat: Su41 poslato Jun 20, 2020, 17:39:55 POSLE PODNE
Napravio sam tako jer danas dosta ima djece koja ne shvataju poentu igre.Bitno im je da imaju sve,a danas na svaki server lagano kroz par dana dobiješ full imovinu i ostalo,te kasnije ubijaju sve na serveru i brzo im dosadi igra.Kod nas je baš hardplay gdje plate na poslovima se kreću od 10-1000$.Sve zavisi od vašeg iskustva(koliko dugo ćeš ga raditi).Da bi smanjili DM i produžili igru stavio sam da max 2 karaktera i onda ćeš paziti šta ćeš raditi i kako.Jbg mora da se mozak koristi malo,već 4mjeseca kako radimo dosta je teško neki ne znaju ni formular popuniti kako treba.
Podrzavam to ali i to sto kazes,sampom haraju deca koja zele imovinu i generalno DM,srecno u svakom slucaju :)
- Znate ono kada ljudi na instagramu stavljaju neke mudre poruke u biografiji?
E pa ja cu isto. -


"Kad zatvorim oci, ne vidim nista."


Samp ima realno vise mogucnosti od fivema,tvoji sistemi na KL su brutalni, samo guraj. Mada poznavajuci sampere ne ocekuj mnogo :D

Citat: Anchi poslato Jun 22, 2020, 18:51:34 POSLE PODNE
Samp ima realno vise mogucnosti od fivema,tvoji sistemi na KL su brutalni, samo guraj. Mada poznavajuci sampere ne ocekuj mnogo :D
Hvala, znam sve  :D

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz