Mogucnosti na ATH skripti.

Započeo X-Skyz, Jun 17, 2020, 22:12:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Da li je moguce napraviti u ATH skripti da se ima vise od 5 rankova,da se napravi da bude od 0-10 rankova kao sto je Jamaica RP imala toliko rankova na staroj skripti,sada ja sam podesio rankove od 0 do 10,ali ono kad se postavi lider bude rank 6 mjesto rank 10,kada idem /gov ono ne izbaci ime ranka na toj najavi ni u chatu. [Rank 0-10 su iz razloga sto planiram od jednog starog ATH moda napraviti nesto dobro ako ce biti u mogucnosti ovo]
Dio skripte: CODE
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): /
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /
Poslednja Izmena: Jun 18, 2020, 18:49:00 POSLE PODNE od Vasic
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Sto ne bi moglo?  :D
There are two ways to write error-free programs; only the third one works.

Nisam neki skripter,imam uradjeno sa ovim rankovima do pola.
Tamo CMD:makeleader ima ono xRank tu sam stavio na 10 udjem ig setam lidera ono seta na rank 6.
oSkin i to je sve na 10,u scriptfiles gdje je organizacija ima 10 rankova sve je fino uradjeno.
Takodjer isto i na /gov pise samo kratica org i ime prezime bez ranka.
Ides /f pise ti [LSPD] : [prazno ne pise ime ranka] Richard_Brush
Nego me interesuje da li se moze ovo fino uradit dal znam da nastavljam sa ovim.
Poslednja Izmena: Jun 17, 2020, 22:24:05 POSLE PODNE od Bentham
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa


Rankovi definisani.
   
        oRank0[ ORG_RANK ],
   oRank1[ ORG_RANK ],
   oRank2[ ORG_RANK ],
   oRank3[ ORG_RANK ],
   oRank4[ ORG_RANK ],
   oRank5[ ORG_RANK ],
   oRank6[ ORG_RANK ],
   oRank7[ ORG_RANK ],
   oRank8[ ORG_RANK ],
   oRank9[ ORG_RANK ],
   oRank10[ ORG_RANK ],

         oSkin0,
        oSkin1,
   oSkin2,
   oSkin3,
   oSkin4,
   oSkin5,
   oSkin6,
   oSkin7,
   oSkin8,
   oSkin9,
   oSkin10,
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Za imena rankova se mora setat preko scriptfiles ili /server gdje ima podeseno sve.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Citat: Bentham poslato Jun 17, 2020, 22:22:49 POSLE PODNE
Nisam neki skripter,imam uradjeno sa ovim rankovima do pola.
Tamo CMD:makeleader ima ono xRank tu sam stavio na 10 udjem ig setam lidera ono seta na rank 6.
oSkin i to je sve na 10,u scriptfiles gdje je organizacija ima 10 rankova sve je fino uradjeno.
Takodjer isto i na /gov pise samo kratica org i ime prezime bez ranka.
Ides /f pise ti [LSPD] : [prazno ne pise ime ranka] Richard_Brush
Nego me interesuje da li se moze ovo fino uradit dal znam da nastavljam sa ovim.
Moguce je, naravno, samo ces to morati ti da uradis jer mi ne znamo tvoje varijable etc..
There are two ways to write error-free programs; only the third one works.

Javljam se za kojih 20-30 minuta da ponovo probam sve ovo napravit.
Ako ne bude radilo ponovo cu ovdje kacit.
Topic ce biti otkljucan.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Probaj kada završiš ctrl+f i pretraži sve varijable za rankove. Prvo ukucaj  orank1 i svuđe dodaj ostale rankove i tako


Sad evo upravo gledam sve jedno sto ima pod oRank1 i pa krece dodavanje i brisanje sta vec ima.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Citat: Bentham poslato Jun 17, 2020, 23:09:11 POSLE PODNE
Sad evo upravo gledam sve jedno sto ima pod oRank1 i pa krece dodavanje i brisanje sta vec ima.
sacuvanja po ovome gore imas, a ocitavnja? jesi li probao sa rankovima od 1-6, radi li im tada ime

Rankovi od 1-6 rade sve super,ocitaje imena u komandama /r /d /f ,ali problem nastaje od 7. ranka pa do 10. ranka.
Sad rjesajem jos neke stvari gdje su mi promakle kod oRank1 gdje nisam postavio do oRank10 .
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Rijeseno,hvala @Nolee sto me napomenuo za INI_STRING & INI_WriteInt .
Topic ode pod kljuc.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa