"Trebam nešto" - tema

Započeo Vasic, Jun 15, 2020, 09:33:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: neshallon poslato April 20, 2022, 22:23:58 POSLE PODNE
Baviti se necim nije isto sto i uciti. Baviti se kaze za one koji rade i zive od toga, to im je posao. Ako ucis nesto, ne znaci da se bavis sa tim jer ocigledno se zato i kaze Ucenje, ides u skolu da bi naucio nesto, da bi sutra mogao da se bavis sa tim sa adekvatnim znanjem... Ja ucim dosta toga, ali se ne bavim sa tim jer bas kao sto se kaze, ucim da radim to. Do skoro sam ucio da radim dizajnove, ali sada sam na nivou da se bavim sa tim. Takodje isto za Produkciju, Development, jos poneke poslove...

Upravo tako   ;)
Ne mora da znaci ja ucim to jer se bavim time.

Citat: Goku ^ poslato April 20, 2022, 23:34:00 POSLE PODNE
Ne mora da znaci ja ucim to jer se bavim time.

Mislim da sam objasnio, ko hoce razumet ce...
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Vi ste stvarno odlucili da "Trebam nešto" - tema promenite u Glavni razgovor xD

Citat: Mvp poslato April 20, 2022, 23:36:23 POSLE PODNE
Vi ste stvarno odlucili da "Trebam nešto" - tema promenite u Glavni razgovor xD

U have point here  :D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Treba mi pomoc kako da ubacim neki modovani skin u 0.3.dl server, takodje ako je moguce mesto nekog auta da ubacim konja itd i treba mi pomoc kako da stavim da ne mogu oci na server npr sa r3 vec samo sa 0.3.dl

Citat: ThePakly poslato Maj 16, 2022, 00:26:25 PRE PODNE
Treba mi pomoc kako da ubacim neki modovani skin u 0.3.dl server, takodje ako je moguce mesto nekog auta da ubacim konja itd i treba mi pomoc kako da stavim da ne mogu oci na server npr sa r3 vec samo sa 0.3.dl
https://open.mp/docs/scripting/functions/AddCharModel
Ne postoji mogucnost ubacivanja vozila, samo objekata, skinova i manipulisanje spritovima.

Citat: skee-lo poslato Maj 16, 2022, 00:29:21 PRE PODNE
https://open.mp/docs/scripting/functions/AddCharModel
Ne postoji mogucnost ubacivanja vozila, samo objekata, skinova i manipulisanje spritovima.
E hvala brate, a da li ovde ima i to da ne mogu ulaziti sa r3?

Citat: ThePakly poslato Maj 16, 2022, 13:54:59 POSLE PODNE
E hvala brate, a da li ovde ima i to da ne mogu ulaziti sa r3?
Na dl moze samo dl verzija, a ima samo jedna koliko ja znam
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Maj 17, 2022, 07:14:50 PRE PODNE
Na dl moze samo dl verzija, a ima samo jedna koliko ja znam
Pa da al nesto sam i cuo pre koji mesec da ima nacin i sa r2
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Samo 0.3.DL verzija podrzava prilagodjene modele i samo sa njom mozete uci na 0.3.DL server.
Poslednja Izmena: Maj 17, 2022, 10:44:26 PRE PODNE od skee-lo

Treba mi skripta za logove na discordu il npr ako ima da salje logove i kad setam nekom role whitelisted da moze tek tad uci na srw

Ima li neko Imanje system od Dowle?


Cao,treba mi pomoc.
ja imam gamemode i ja ocu izmapati nesto u tom gamemodu ali ne mogu naci kodove od tog mapanja ako me razumete
Maper na nivou

Citat: ThePakly poslato Maj 19, 2022, 16:07:17 POSLE PODNE
Treba mi skripta za logove na discordu il npr ako ima da salje logove i kad setam nekom role whitelisted da moze tek tad uci na srw
U opisu vidim jednu veliku laz
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?