"Trebam nešto" - tema

Započeo Vasic, Jun 15, 2020, 09:33:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

niko ovdje ne radi 24/7 oko modela..
big dog

Citat: nj0be poslato April 20, 2022, 00:39:52 PRE PODNE
Bas radi toga zivota nemaju.24/7 rade oko igrice koja je stara 13 godina.Hvala Bogu pa ne znam nista u vezi toga

Ja sa 24/7 u poslu, ako donosi kesh, zasto da ne ? Ti modeli se jako dobro prodaju strancima, za cifre koje ne mozes ni percipirati koliko se placa, jer na balkanu je i 20e mnogo za samp, njima je to ono samo provizija xD  :D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: b-low poslato April 20, 2022, 00:40:53 PRE PODNE
niko ovdje ne radi 24/7 oko modela..

Pa to sto radis nije moguce uraditi za 1 sat.Treba minmalno 3 4 sata za ove malo lakse a ove teze da ne pricam.

Citat: neshallon poslato April 20, 2022, 00:44:26 PRE PODNE
Ja sa 24/7 u poslu, ako donosi kesh, zasto da ne ? Ti modeli se jako dobro prodaju strancima, za cifre koje ne mozes ni percipirati koliko se placa, jer na balkanu je i 20e mnogo za samp, njima je to ono samo provizija xD  :D

Stranci bacaju pare na mnogo sta.A sta je njima dati 80e na neki model.Bas radi toga su im serveri 100000 bolji nasprem balkanskih.Nas mentalitet je ""dzaba dajes pare na igricu""

Citat: nj0be poslato April 20, 2022, 00:46:00 PRE PODNE
Pa to sto radis nije moguce uraditi za 1 sat.Treba minmalno 3 4 sata za ove malo lakse a ove teze da ne pricam.

Pa sigurno postavi samo ono sto uradi u jednom danu samo, postoji nesto sto se zove folder, tu cuvas sve to pa polako izbacujes kada nakupis  :)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

jarane i tebi da padne neka kinta u ruke od modeliranja, logicno da bi proveo vise sati dnevno radeci na tome
big dog

Citat: b-low poslato April 20, 2022, 00:50:55 PRE PODNE
jarane i tebi da padne neka kinta u ruke od modeliranja, logicno da bi proveo vise sati dnevno radeci na tome

realno

Vidis da mene nema toliko na forumu u poslednje vreme, a uspem dosta stvari postignem.

Radim 2 foruma za 2 SAMP servera, radim gamemode za oba, kako vi volite da kazete "od nule". Pored toga radim skinove za Model Showroom i sve modele za nas server sa b-lowom. Opet izdvojim vremena pa po 1 sat dnevno izdvojim i za novu igricu na kojoj radim takodje sa b-lowom, za koju takodje treba raditi mapu i dosta codea. Za gamemode i forum sam unapred dobio novac, a sa b-lowom trebam poceti novi projekat modeliranja za jos jedan server, za koji cemo takodje biti placeni. Tu ne dobijam milione brate, ali opet imam neki novac dovoljan da izdrzavam samog sebe, da ulozim u nesto sa cime cu ponovo raditi i raditi za jos veci novac. Tako da mi se isplati sve ovo, ma koliko god to vremena trebao provoditi za racunarom.

Citat: neshallon poslato April 20, 2022, 00:35:28 PRE PODNE
Lik se bavi SAMP Modeliranjem tkd ispadas glup tim izjavama...




Isto vazi i za tebe, ono sto on i choppa rade, vi ne mozete zamisliti u glavi kako se to radi zapravo, jer Blender u zivotu niste upaliti a ne uradili nesto u istom...
Radim u autocad/solid worksu i blenderu jer sam takvu skolu upisao bavim se 3d modeliranjem itd itd tako da ne mozes meni nista govoriti.

vjerovatno se bavim duze modeliranjem nego sto ti ides u tu skolu trenutno, evo mozemo odmah sada uporediti modele i vidjeti razliku, uzimajuci i u obzir da smo nas dvojica self-taught modelmakeri a opet bi bolje odradili
big dog

Citat: Goku ^ poslato April 20, 2022, 21:20:06 POSLE PODNE
Radim u autocad/solid worksu i blenderu jer sam takvu skolu upisao bavim se 3d modeliranjem itd itd tako da ne mozes meni nista govoriti.

Ne bavis se, ucis da radis to, razlika je  ;)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato April 20, 2022, 21:50:31 POSLE PODNE
Ne bavis se, ucis da radis to, razlika je  ;)
Uciti je baviti se, kada se ti bavis necime ne znaci da sve znas odmah, ti dok se bavis isto i ucis svari jel tako?

al ja se bavim duzi period, to je razlika..
big dog

Citat: Goku ^ poslato April 20, 2022, 22:12:18 POSLE PODNE
Uciti je baviti se, kada se ti bavis necime ne znaci da sve znas odmah, ti dok se bavis isto i ucis svari jel tako?

Baviti se necim nije isto sto i uciti. Baviti se kaze za one koji rade i zive od toga, to im je posao. Ako ucis nesto, ne znaci da se bavis sa tim jer ocigledno se zato i kaze Ucenje, ides u skolu da bi naucio nesto, da bi sutra mogao da se bavis sa tim sa adekvatnim znanjem... Ja ucim dosta toga, ali se ne bavim sa tim jer bas kao sto se kaze, ucim da radim to. Do skoro sam ucio da radim dizajnove, ali sada sam na nivou da se bavim sa tim. Takodje isto za Produkciju, Development, jos poneke poslove...

Citat: b-low poslato April 20, 2022, 22:14:11 POSLE PODNE
al ja se bavim duzi period, to je razlika..

Upravo tako   ;)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: b-low poslato April 20, 2022, 22:14:11 POSLE PODNE
al ja se bavim duzi period, to je razlika..
Nema veze koliko se ti dugo bavio imas ljude koji se bave necega ceo svoj zivot i dodje neko koji radi dosta manje od njih a zna dosta vise,