"Trebam nešto" - tema

Započeo Vasic, Jun 15, 2020, 09:33:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Goku ^ poslato Jun 01, 2024, 15:44:00 POSLE PODNEKoristi if(IsPlayerInDynamicArea(traget, Tvoje kordinate))

uradim al izbacuje ERROR kao da nije define a kad definam jos vise

imam neki mod, edit san marina i sredio ga skroz i odjednom kada se ulogujem izbaci crni kvadrat tj u duzini monitora na donjem delu, to mi se desavalo i pre sa san marino modom zna neko fix?

Hitno mi je potrebna pomoc, radim na editu san marina zanima me kako da searcham u skripti da smanjim cene vozila ili gde vec. HITNO HITNO HITNO

Citat: Bakiisha poslato Jun 04, 2024, 16:27:54 POSLE PODNEHitno mi je potrebna pomoc, radim na editu san marina zanima me kako da searcham u skripti da smanjim cene vozila ili gde vec. HITNO HITNO HITNO
Iz sveg srca ti govorim, batali ovo, nije za tebe



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Treba mi mala pomoc.Kada zelim da promjenim tekst Textdrawa,udjem u gamemode.pwn i tu promjenim tekst.Ali kada pokrenem server i udjem tekst tdova ostane isti.Sta jos trebam uraditi pored toga da bi promijenio tekst tda?

Citat: musijaaa poslato Jun 05, 2024, 17:35:33 POSLE PODNETreba mi mala pomoc.Kada zelim da promjenim tekst Textdrawa,udjem u gamemode.pwn i tu promjenim tekst.Ali kada pokrenem server i udjem tekst tdova ostane isti.Sta jos trebam uraditi pored toga da bi promijenio tekst tda?
Ako ti je server na hostu, moras prebacit mode na host(ftp), a ako nije, save i compile i trebalo bi radit, ako ne radi, nisi nesto dobro uradio.


Imam problem.Loadan mi je gamemode na host i host ga normalno ocitava i pali se server.Ali samp clien ne ocitava server i ne prikazuje uopste server info(language,gamemode,hostname).Ali kada udjem na server sve radi normalno?

Citat: toncikica poslato Jun 06, 2024, 18:56:05 POSLE PODNEAko ti je server na hostu, moras prebacit mode na host(ftp), a ako nije, save i compile i trebalo bi radit, ako ne radi, nisi nesto dobro uradio.

Prebacen je mode na host i save i compile radi,tekst je sve full izmjenjen ali idalje kada udjem ingame td ostaje isti

Citat: musijaaa poslato Jun 05, 2024, 17:35:33 POSLE PODNETreba mi mala pomoc.Kada zelim da promjenim tekst Textdrawa,udjem u gamemode.pwn i tu promjenim tekst.Ali kada pokrenem server i udjem tekst tdova ostane isti.Sta jos trebam uraditi pored toga da bi promijenio tekst tda?


Evo ovako

Udjem u gamemode.pwn i tu promenim tekst textdrawa npr ako je ovako:
/*InGameTD[0] = TextDrawCreate(635.500000, 4.640007, "Magic Gaming");
    TextDrawLetterSize(InGameTD[0], 0.353999, 1.740000);
    TextDrawAlignment(InGameTD[0], 3);
    TextDrawColor(InGameTD[0], 309718527);
    TextDrawSetShadow(InGameTD[0], -255);
    TextDrawSetOutline(InGameTD[0], 0);
    TextDrawBackgroundColor(InGameTD[0], 255);
    TextDrawFont(InGameTD[0], 2);
    TextDrawSetProportional(InGameTD[0], 1);
    TextDrawSetShadow(InGameTD[0], -255);



Ja promenim da bude ovako


/*InGameTD[0] = TextDrawCreate(635.500000, 4.640007, "Wanted Gaming");
    TextDrawLetterSize(InGameTD[0], 0.353999, 1.740000);
    TextDrawAlignment(InGameTD[0], 3);
    TextDrawColor(InGameTD[0], 309718527);
    TextDrawSetShadow(InGameTD[0], -255);
    TextDrawSetOutline(InGameTD[0], 0);
    TextDrawBackgroundColor(InGameTD[0], 255);
    TextDrawFont(InGameTD[0], 2);
    TextDrawSetProportional(InGameTD[0], 1);
    TextDrawSetShadow(InGameTD[0], -255);

I sad bi trebalo ingame umjesto Magic Gaming pisati Wanted gaming.Ali ja kada promenim,ubacim u host i udjem ingame,tekst ostane isti,idalje pise magic gaming.Zasto?

@musijaaa Trebas compile skriptu nakon izmejna, pritisni F5.
Molim te da za sve sljedece upite procitas pravila i postavis po formularu.

Citat: Galardo poslato Jun 07, 2024, 08:59:32 PRE PODNE@musijaaa Trebas compile skriptu nakon izmejna, pritisni F5.
Molim te da za sve sljedece upite procitas pravila i postavis po formularu.
Zasto balkanac cita uputstva? Da vidi dje je zajebo...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.