[Trazim] Mapper...

Započeo Rotcod, Oktobar 05, 2010, 14:57:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako  kao sto vidite u naslovu ja trazim mappera...E sad nece u pocetku biti nagrade ali ako bude islo i funkcionisalo nagrade ce biti ... Podrazume va se ne admin 1338 vec nesto drugo ... Ko zeli da bude mapper i da mi pomogne mora postovati neke kriterijume:

  • Treba biti precizan!
    Raditi radove na vreme!(nece biti nesto preterano puno radova)
To bi zahtevao i molim vas da nespamate u ovoj temi i da samo pisu oni koji su zainteresovani!
Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2010, 14:58:30 POSLE PODNE od David Skrbic

Ja mislim da je mappanje prelako, to bi mogao i sam! Za jednu dobru mapu ti treba 2 sata, tako da..

Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 05, 2010, 14:59:24 POSLE PODNE
Ja mislim da je mappanje prelako, to bi mogao i sam! Za jednu dobru mapu ti treba 2 sata, tako da..

Potpis..... :D Msm stv mozes i sam raditi,u pocetku malo lose pa kasnije sve bolje i bolje..! Nzm zasto mi nekom davao nesto zbog mapanja -.- :P
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 05, 2010, 14:59:24 POSLE PODNE
Ja mislim da je mappanje prelako, to bi mogao i sam! Za jednu dobru mapu ti treba 2 sata, tako da..

Citat: [BP]JoeFox poslato Oktobar 05, 2010, 14:59:24 POSLE PODNE
Potpis.....  Msm stv mozes i sam raditi,u pocetku malo lose pa kasnije sve bolje i bolje..! Nzm zasto mi nekom davao nesto zbog mapanja -.-
[/guote]

Prijavljeno moderatoru... U tekstu pise samo ZAINTERESOVANI! Hvala!


Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2010, 15:46:32 POSLE PODNE od David Skrbic

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa davide men nis netrebas neam sta radit a to previse volim radit
Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2010, 18:12:22 POSLE PODNE od mad9dog

Poz evo radim ja vec 2-3 mjeseca u MTA , Mogu ti poslati neke radove na "probu" :D
Ne trazim nikakve nagrade radim iz zajebancije al radim dobro :P

Citat: mad9dog poslato Oktobar 05, 2010, 18:08:14 POSLE PODNE
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa davide men nis netrebas neam sta radit a to previse volim radit

Citat: eldar001 poslato Oktobar 05, 2010, 19:04:58 POSLE PODNE
Poz evo radim ja vec 2-3 mjeseca u MTA , Mogu ti poslati neke radove na "probu" :D
Ne trazim nikakve nagrade radim iz zajebancije al radim dobro :P


Vas dvoje postavite mi neke radove msm slike... :)

ja radim 1 i pol u mta mislim ono nemas se sta brinut

Ako ti je reko da postavis radove, onda postavi radove, nece te valjda na lijepe oci primit
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ja bi jako voleo da ti uradi nesto ali nemam vremena, ako budem naso vremena uradicu tu nesto. imas moje radove na ovom forumu opstina i caffe los sanos banka.

Molim sve kojim sam rekao da stave radove da samo stave ovde url :) Nadam se da nije problem?  :-\