Evropa Gaming RP :)Otvorenje

Započeo [LC]Ryder, Oktobar 04, 2010, 21:12:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ljudi otvorenje danas 4.10.2010 u 9:20 mod od Balkan UnderGround :P

Organizacije:Pd,Fbi.Swat.hitman,CNN,Taxi,Licenseri,Spijuniranje
Bande: Grove,LCN,Crni Grove,Yamahuci.Ruska,yakuza...Svaka baza je pod alarmom i ogradjena,,,, i atomacki se otvara kapija

Opis:Server ima preko 200 i vise na prodaju....A auta/motora/letelica/bicikla/hilihoptera....ima ih nemogu da izbrojim..
Bank sistem je najbolji kada udjete u banku pojavice vam se odma dialog da  vam pise da vidite kolko imate novca da ubacite novac u banku da dignete kredit...itd..
Ako zelite da mozete koristi bankomat morate ici u banku i ukucati /kartica obelezeno je to i pise vam u dialogu kupi i kupite za 100 $ i idete do bankomata i ukucate /bankomat i pojavi se dialog da mozete da ukucate vas pin kod kartice ako ga neznate nemoze iskoristiti karticu a sifru kartice vidite na /pinkod i ukucate i mozete koristit bankomat.A i mozete ako vam neko kaze sifru da mu provalite..itd....
U svakoj bazi imate /oprema a za pd/fbi/swat je /duty

Help:


ACCOUNT :: /pravila /stats /promjenipass /kupilevel /nadogradnja");
         OPSTE :: /plati /vrijeme /kupi /naruci /otvorivrata /odjeca /unrentcar /unrentbike /switchkey /animhelp");
         : OPSTE :: /kupioruzije /pokazidozvole /zakljucaj /pitaj /report /resetupgrades(50k) /skill /fuel");
         ,":: OPSTE :: /odbij /prihvati /izbaci /usedrugs /contract /fill /admins (/f)actionlist /knockout");
         ":: OPSTE :: (/wi)ndows /coin /trunk (/inv)entory /knock /give /otvorikapiju /pokazilicnu");
           SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD3,":: CHAT :: (/p)me (/w)hisper (/o)oc (/s)hout /low (/b) (/f)action /me /do /smoke");
         ,":: BANKA :: /balance /withdraw /deposit /wiretransfer");
         :: DONATOR :: /togooc /tognews /togfam /togpm /togphone /pme");
Admin komande



             "*** DUZNOST *** /adminduty");
            , "*** Lvl 1 Moderator ***  /fly /check /setint /setvw /mute /kick /kickres /masked /unfreeze /learn");
             Lvl 1 Moderator *** /ban /slap /goto /a (/ao)oc /name /setskin /ajail /freeze /spec /checkweapons");
         } Lvl 2 Admin *** /skydive /noooc /setteam /bigears /respawnthiscar(/rtc)  /setjob /update");
            SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2,"*** Lvl 2 Admin *** /gotols /gotolv /gotosf /gotoburg /gotobolnica /gotocross /gotorace  /gotohell");
         }
         
         {
            ,"*** Lvl 3 Admin *** /cnnn /fourdive /prison /unprison /aunlock /fuelcars /edit /vehslap");
            ,"*** Lvl 3 Admin *** /mark /gotomark /gethere /oldcar /gotocar /getcar /setage");
            ,"*** Lvl 3 Admin *** /respawnallcars /respawnrentbikes /respawnrentcars ");
         }
         i"*** Lvl 4 Admin *** /fixveh /mole /logout /logoutpl /logoutall /asellhouse /asellbiz /sellsbiz /setchamp /mk");
             *** Lvl 4 Admin *** /destroycars /sethp /setarmor /forceskin /explode /supervehslap /unban /unbanip");
         }
          Head Admin ***  /weather /weatherall /makeircadmin /makeadmin /makeleader /bizentrance /sbizentrance");
            ,"*** Head Admin *** /asellcar /setstat /money(sets money)");
            ,"*** Head Admin *** /givemoney /givegun /crash /changename /houseentrance /housexit /tod
/startlotto");                        Nisam vam kopiro is skripte jos 10 komandi a to je za ownera komande te su tajne komande niko nesme da zna poverljive...



Otvorenje:14/10/2010  Vreme:21:25
Server:Evropa Gaming RP
Forum:www.evropa-samp.com U izradi ali smo ga zauzeli .....Vlasnik Forum/servera/skripte Covekov.
                
             
         
         {
            
:D :D
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Imas lep mod od BU a neznas lepo ljudima opisati. Nista od ovoga kad ti neznas nista iskriptati, dzabe ti mod kad ga neznas UPDATE. Zelim ti srecu samo neverujem da ces zbog moda koji je sa BU imati igraca  :D
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2010, 21:16:06 POSLE PODNE od Deniro

cristiane

Kakve veze ima ako je bu mode  :D mislis da ces nest dobro uspjeti nevjerujem jer bu server se vraca sa puno boljim modem tako da svi igraca koji su igrali na bu ce igrati na novom serveru balkan undergrounda bar tako mislim.

Pa vidi brate niko te nistha nije pitao.. i ja nisam nistha reko za bu igrace...Ali povremeno igraci sa bu dolaze na server ako neverujes sliku ti posle upload.
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Nevidim budućnost u ovome serveru kao niti u ostalih 90% koji se na novo otvaraju!  :o

UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

jao previse igraca... :'( al ajde sretno ovaj put trebat ce ti xD

cristiane

Citat: Ryder-Covekov[EGRP] poslato Oktobar 04, 2010, 21:28:47 POSLE PODNE
Pa vidi brate niko te nistha nije pitao.. i ja nisam nistha reko za bu igrace...Ali povremeno igraci sa bu dolaze na server ako neverujes sliku ti posle upload.
Sretno sa serverom  8)

Ova slika je od bu igraca na mom serveru!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


Ćak ni ne znaš kopirat iz skripte... -.-
Al sretno ..


Omg koliko se ljudi prawe wazni owde.....jooooj..ne mogu opisat......SERVER JE EXTRA...amo neki owde nishta ne znaju,a misle da znaju....Znaci serwer je super......Dodjite na serwer extra je.....