[Aplikacija] Corona tracker

Započeo LoOdaK, Maj 20, 2020, 21:10:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim članovima Balkan SA:MP foruma

Evo nakon nekog vremena ponovo nešto novo od mene, u pitanju je aplikacija koju sam pravio lično za sebe čija je namjena, kao što se može naslutiti iz naslova teme, praćenje statistike trenutnog virusa.

Aplikacija je izrađena pomoću programskog jezika java gdje sam koristio relativno novu jetpack navigaciju(jetpack navigation/navigation component) i biblioteku za web scrapeovanje Jsoup
Pored toga koristio sam takozvanu "single-activity" arhitekturu, dakle sve je kreirano koristeći jedan activity.
Stranica sa koje dobijam podatke: https://www.worldometers.info/coronavirus/


Nadam se da će vam se svidjeti





Napomena:  Aplikacija nije u potpunosti završena. Kada bude završena postaviću je na github :)




Slike:






















(Ovaj ekran je još uvijek u fazi izrade i vjerovatno neće ovako izgledati na kraju)

CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Vidi se talenat ;)
Bravo druze ;)

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020


Citat: daddy. poslato Maj 20, 2020, 21:19:55 POSLE PODNE
Dobar dobaar, svaka čast ;)
Hvala :)

Citat: xLanmi poslato Maj 20, 2020, 21:47:06 POSLE PODNE
Vidi se talenat ;)
Bravo druze ;)

Sumnjam da ovde ima ikakvog talenta :) , Hvala

Citat: Shomyy poslato Maj 20, 2020, 21:52:08 POSLE PODNE
Svaka cast :)
Hvala
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



wow dosta je lijepo mada bih ja to radio u Flutteru ili u React Native. Ali bas mi se svidja pogotovo web scrape dio!
Third-party Pawn Developer

to majstore

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Doktorski, skidam kapu

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi



Citat: Salesman poslato Maj 20, 2020, 23:33:54 POSLE PODNE
wow dosta je lijepo mada bih ja to radio u Flutteru ili u React Native. Ali bas mi se svidja pogotovo web scrape dio!
Hvala, trenutno mi React i Flutter nisu privlačni i ne planiram kreirati aplikacije u njima, eventualno nekad u budućnosti ako se predomislim.

Citat: Fqris poslato Maj 20, 2020, 23:47:55 POSLE PODNE
to majstore
Hvala ;)

Citat: Bratislava poslato Maj 20, 2020, 23:58:22 POSLE PODNE
Doktorski, skidam kapu
Hvala brt :)

Citat: Kova_Maps1 poslato Maj 21, 2020, 10:49:16 PRE PODNE
copy/paste
Ne znam šta si tačno mislio sa ovim, u svakom slučaju hvala :)

Citat: lmr. poslato Maj 21, 2020, 11:45:22 PRE PODNE
nice  :D
Hvala :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!