Samp voice server

Započeo Timur Script, Maj 03, 2020, 21:59:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Pa u pitanju je pitanje , da li je izvodivo u sampu da se napravi nesto slicno kao fivem nesto kao voice server neki da se doda ? Da se moze pricat i to bez discorda i ts3? Msm nisam nigdje nasao nista pa da vidim da li je to izvodivo jer nigdje nisam vidio .. ? U svakom sl. Hvala.
Dio skripte:
Pawno Code: [Izaberi]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log):
Kod: [Izaberi]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //

Nisam nesto pretezito gledao ovaj include vidim da sad nesto stavljaju na forum, ali ako to ide da kad igrac stisne npr. tipku B da play-a stream svim igracima mislim d abi to moglo i tako da napravi se da kad klikne B pusti stream samo igracima koju su u rangeu od 5m, koliko vec hoces posle cu malo istraziti :)

Citat: Sploxs poslato Maj 03, 2020, 22:04:20 POSLE PODNE
Nisam nesto pretezito gledao ovaj include vidim da sad nesto stavljaju na forum, ali ako to ide da kad igrac stisne npr. tipku B da play-a stream svim igracima mislim d abi to moglo i tako da napravi se da kad klikne B pusti stream samo igracima koju su u rangeu od 5m, koliko vec hoces posle cu malo istraziti :)
Hmm hvala ,brate i ja cu istraziti jer ono kontam ima igraca koji nemaju jak kompjuter da pokrenu fivem tj opcenito GTA V, a zele da igraju RP pa sam nesto kontao oko tog projekta ali otom potom, ne znam jos za taj voice..
Hvala...


Citat: Paul Castellano poslato Maj 03, 2020, 22:07:18 POSLE PODNE
https://github.com/CyberMor/sampvoice
Zahvaljujem mnogo, ako si zainteresovan da budes u SAMP Roleplay, administraciji tj developer teamu javi se u pp,
LP moze lock.