Izbacuju neki errori

Započeo Merks.exe, Maj 03, 2020, 01:28:20 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Pa novi sam pa ako mi neko moze pomoci da resim ove errore i 2 warninga. Hvala
Dio skripte: [pawn]191. sv_init(6000, SV_FREQUENCY_VERY_HIGH, SV_VOICE_RATE_100MS);
258. player_stream[playerid] = sv_gstream_create();[/pawn]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): D:\Balkan Elitation\Balkan Elitation\gamemodes\bedm.pwn(191) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\Balkan Elitation\Balkan Elitation\gamemodes\belitationdm.pwn(191) : warning 215: expression has no effect
D:\Balkan Elitation\Balkan Elitation\gamemodes\belitationdm.pwn(258) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\Balkan Elitation\Balkan Elitation\gamemodes\belitationdm.pwn(258) : warning 215: expression has no effect
D:\Balkan Elitation\Balkan Elitation\gamemodes\belitationdm.pwn(258) : error 001: expected token: ";", but found "]"
D:\Balkan Elitation\Balkan Elitation\gamemodes\belitationdm.pwn(258) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\Balkan Elitation\Balkan Elitation\gamemodes\belitationdm.pwn(258) : fatal error 107: too many error messages on one line

Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //
Poslednja Izmena: Maj 03, 2020, 01:30:15 PRE PODNE od Merks.exe

Što se tiče linije 191 nju stavljaš pod "OnGameModeInit"
A što se tiče linije 258 nju stavljaš pod "OnPlayerConnect" i dodaš ovo na vrh skripte ispod includeova:
[pawn]new SV_GSTREAM:player_stream[MAX_PLAYERS];[/pawn]

Citat: daddy. poslato Maj 03, 2020, 01:36:07 PRE PODNE
Što se tiče linije 191 nju stavljaš pod "OnGameModeInit"
A što se tiče linije 258 nju stavljaš pod "OnPlayerConnect" i dodaš ovo na vrh skripte ispod includeova:
[pawn]new SV_GSTREAM:player_stream[MAX_PLAYERS];[/pawn]
Stavljene su 192 pod OnGameModeInit a 258 pod OnPlayerConnect, imam to definisano ispod includova