Ultra Balkan v0.4 Alpha

Započeo LoOdaK, April 19, 2020, 11:59:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



not bad
Ecuador Online Gaming Community Founder

dsc.gg/ecuador-rp

CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Zašto github link ako ne znaš da ga koristiš? ??? ::) :-X :-[
Dok ne prestanete da gledate front i zapravo malo pogledate svoj back-end od vas skriptera nikada neće biti niti bilo čega drugoga.


Odlcino!
@tema 10/10
Es ist nicht alles Gold, was glänzt


Its okay, volim kad mod onako izgleda u "starijem stilu"  8)

Citat: PabloK poslato Maj 11, 2020, 12:32:55 POSLE PODNE
Zašto github link ako ne znaš da ga koristiš? ??? ::) :-X :-[
Github sam napravio iz drugog razloga, ne prvenstveno zbog moda, pa sam objavio tu jer mi je bilo lakše, a na drugim stranicama brzo obrišu link. Ukratko eto jer mi je bilo lakše i brže.

Hvala svima.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Maj 12, 2020, 14:23:54 POSLE PODNE
Github sam napravio iz drugog razloga, ne prvenstveno zbog moda, pa sam objavio tu jer mi je bilo lakše, a na drugim stranicama brzo obrišu link. Ukratko eto jer mi je bilo lakše i brže.

Hvala svima.

Stvar je u tome da ako već koristiš github, ne uploadaš .zip file, nego onako kako je.
Primjer: https://github.com/Southclaws/ScavengeSurvive
Citat: CheezItFollow your heart and own style.
Citat: PottusThat is perfectly fine, I'm just pointing out where you made mistakes what does hearing "good job" get you? Absolutely nothing. You need to hear the problems otherwise you'll keep making the same mistakes :)

Citat: ShadowMortar poslato Maj 12, 2020, 14:30:58 POSLE PODNE
Stvar je u tome da ako već koristiš github, ne uploadaš .zip file, nego onako kako je.
Primjer: https://github.com/Southclaws/ScavengeSurvive
Znam ja to, objasnio sam gore razlog.
Mod je zipovan bio prethodno, pa reko hajd da ga tako upload jer mi nije uopšte bitno to. Da je neka druga stvar odradio bih tako ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Zasto si upload rar ako koristis git ?  ???


Onako za nekih 6k linija ne cini se lose, samo eto ne svidja mi se kod bas, vrv koristis neki drugi editor, primetio sam da vecini komandi koristis
[pawn] if(IPC){
/* Code */
}[/pawn]
Po meni bi ti lepse bilo ako to vec koristis [pawn]public e_COMMAND_ERRORS:OnPlayerCommandReceived(playerid, cmdtext[], e_COMMAND_ERRORS:success)[/pawn]
i unutar te funkcije proveris da li je konektovan. Primer
[pawn]public e_COMMAND_ERRORS:OnPlayerCommandReceived(playerid, cmdtext[], e_COMMAND_ERRORS:success){
     if(!IPC) return (false);
}[/pawn]


Ali svako radi kako hoce.

Citat: //>> Vedran poslato Maj 13, 2020, 13:15:27 POSLE PODNE
Zasto si upload rar ako koristis git ?  ???


Onako za nekih 6k linija ne cini se lose, samo eto ne svidja mi se kod bas, vrv koristis neki drugi editor, primetio sam da vecini komandi koristis
[pawn] if(IPC){
/* Code */
}[/pawn]
Po meni bi ti lepse bilo ako to vec koristis [pawn]public e_COMMAND_ERRORS:OnPlayerCommandReceived(playerid, cmdtext[], e_COMMAND_ERRORS:success)[/pawn]
i unutar te funkcije proveris da li je konektovan. Primer
[pawn]public e_COMMAND_ERRORS:OnPlayerCommandReceived(playerid, cmdtext[], e_COMMAND_ERRORS:success){
     if(!IPC) return (false);
}[/pawn]


Ali svako radi kako hoce.
Objasnio sam gore već, ali kad stignem prepraviću eto :)

Kao što sam napisao ovo sam radio kao potpuni početnik. Što se tiče onako mi izgleda cleaner.
Hvala
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!