CroHerze RolePlay/Dm 3.0 mod + Global restart 3.10 u 20h(nedjelja)

Započeo Dude, Oktobar 02, 2010, 01:09:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Za sve skeptike..  8)



Ja sam sastavio pravila koja prakticki ONEMOGUCAVAJU pucanje u gradu,dakle pucanje samo u DM zoni.


Kazne su jasne:


Ko zapuca bez veze u gradu da bi nekog naljutio ide u zatvor i ne moze van nikako,pa niti s cheatom... I to na NAJMANJE 120 minuta ili 2 sata.


Sto se tice klinaca koji ce se g l u p i r a t po serveru...



Banat cu ih odmah.. Bas me briga dal je lvl 1 u pitanju i svi admini su dobili takav zadatak a i smjena ce bit u ''teamu'' samo ako krivo nagaze crtu  :P



2 godine sam cekao i sad moram uspjeti ovo provest u dijelo. Dakle za sve RPere savrsen mod a Dmeri nek Dmaju u Dm Zoni ;)


by:

Nikola


E tooo mi je drago čutiiii  (:  Pomoći ću ti i ja tako Å¡to ću da slikam non rp-ere da ban dobiju  haha   :D  Nadam se da ćeÅ¡ uspjeti...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


Dolazim i ja makar nisam nikada bio na CH tako da samo radi opisa dolazim i zbog toga sto si najnajnaj scripter pa da vidim...

bravo nikola to cekam vec godinu i pol a na ch sam 2 godine onih pola godine sam bio bot xD

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

mm mozda bih poceo igrati,stim da smo ja i ti imali nekih konflikta sto se tice weba

Al neka...ako tako bude kako si opisao moze proci





Citat: Trex.php poslato Oktobar 02, 2010, 20:28:20 POSLE PODNE
mm mozda bih poceo igrati,stim da smo ja i ti imali nekih konflikta sto se tice weba

Al neka...ako tako bude kako si opisao moze proci

nije bilo konflikata jer si bot kakvog dugo nisam vidio... ban 4ever, idi i pusi demiru...

da se vratim na temu, znaci pravila su podosta postrozena i pazit ce se na rp pravila, ali ona su malo izmjenjena i postavljena na nasem forumu...

a sto se tice rekorda, mislim da ce i to danas biti sruseno, premda 228 igraca treba skupit...

Vjerujem da ce biti srusen jer vidim dosta igraca na ch forumu pise kako od globala pocinju igrat na ch..

Citat: Dude poslato Oktobar 03, 2010, 09:58:13 PRE PODNE
Citat: Trex.php poslato Oktobar 02, 2010, 20:28:20 POSLE PODNE
mm mozda bih poceo igrati,stim da smo ja i ti imali nekih konflikta sto se tice weba

Al neka...ako tako bude kako si opisao moze proci

nije bilo konflikata jer si bot kakvog dugo nisam vidio... ban 4ever, idi i pusi demiru...

da se vratim na temu, znaci pravila su podosta postrozena i pazit ce se na rp pravila, ali ona su malo izmjenjena i postavljena na nasem forumu...

a sto se tice rekorda, mislim da ce i to danas biti sruseno, premda 228 igraca treba skupit...
ma daj brate mili nebrini se za rekord doce par mojih frendova i tako ce vecina ostalih zvat svoje frendove da dodu nebrini,ja cu bit sretan ak budem mogo uc na server,sam da mi nepise server is full xD
btw nikola il zoki tko god da je jel bih mogao dobit unban na forumu ok priznajem jucer sam ga pretjerao 50 postova u sat vrtemena al uzbudenje brate mili,nadam se da me razumijes nick na forumu mi je °°Lopez°°,hvala unaprijed

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

...Neno...

ma srusicemo rekord,imam i ja prijatelja oko 30 koji igraju samp pa su mi rekli da ce krenuti igrati na CH posle globalca...

server nece moc biti full jer cu stavit 500 slotova na globalu, imamo srecu sa odlicnim hosterom gdje nemamo limita...

Eto jos jednom vas sve pozivam da dodjete, svi ste dobrodosli ;)

svaka cast. mod je neprevazidjen i ima za svakog po nesto. srecno veceras, i ja dolazim.









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Citat: Dude poslato Oktobar 03, 2010, 11:05:01 PRE PODNE
server nece moc biti full jer cu stavit 500 slotova na globalu, imamo srecu sa odlicnim hosterom gdje nemamo limita...

Eto jos jednom vas sve pozivam da dodjete, svi ste dobrodosli ;)
jesi siguran???xD...btw daj unban me necu se moc prijavit ni za bandu ni za nist,nick °°Lopez°° ajde zoki to ti je jedna minute eo link profila
http://croherzegovina.org/forum/member.php?u=950

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Lako je vama, ja banovan na CH   :D :D  Fulio pw 5 puta  xD
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265