◄ Glavni razgovor #45 ►

Započeo SlavicBeast, April 07, 2020, 21:43:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: SlavicBeast poslato Maj 26, 2020, 14:18:25 POSLE PODNE
Zavisi od modela, ovde se cene, makar ono sto sam ja uspeo da vidim, krecu od 2500 do 4500 RSD (20-40 evra, manje vise)
U butiku pre neki dan sam video replay majicu za 20e, cudno mi to bilo, doduse mozda i nije fush,ko ga zna
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Hoce to kad zelite i kupujete markiranu odecu i obucu , evo primer , ja sam pre neki dan kupio na pijaci patike za 2 soma , meni top a i lepo izgledaju , ima logo od nikea a i da otpadne boli me kurac , nemam komplekse od toga da nosim i ne markiranu odecu i obucu ako je meni to dobro , moze se i ovde naci samo treba covek malo bolje da potrazi :)

Mozda, al zato znas da ce u Fashion&Friendsu kozu da ti oderu za jednu budjavu replay majicu...

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino. Tako da, kad nesto kupim, ipak mora da bude kvalitetno i da me sluzi duzi vremenski period. Kvalitet uvek ispred kvaniteta. Zato i ne pazarim cesto, to sam prepustio lepsoj polovini :D
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Pa pazi , evo primer patika , ja koje kupujem nisu vise od 3.000 din i traju po 2-3 godine ali ono i po snegu i po kisi i po suncu sta god , inace usput , nije nikakva reklama ali ko god zeli da kupi lepe stvari a po jeftinoj ceni preporucujem WAIKIKI definitvno , sad za vikend sam bio tamo i kupio neku sarenu letnju kosuljicu za svega 1.000 din ili ti ga 8 eura :D

Najbolje je ustedeti i sacekati sezonske popuste ili totalnu rasprodaju, pa nakupovati stvari u malom boljim radnjama, kao sto su na primer Tom Tailor, Springfield ili Legend. Tom Tailor je po kvalitetu klasu iznad, nekad su i druge dve bile kvalitetne al cini mi se da su opali malo. Svakako, u odnosu na NewYorker, Waikiki ili butike turske robe, neuporedivo.

Od markiranih se uvek kupuje nesto sto ce trajati, kao na primer jakna/kaput, ili obuca. Na te stvari ne treba stedeti, a ostalo, bela majica bez ikakve stampe, 100% pamuk moze i na pijaci. Zapravo ne pamtim kad sam poslednji put uzeo majicu sa nekom stampom :P
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Sustina cele ove price jeste da treba da kupite ono u cemu je vam udobno i dobro ako moze i lepo ali da je vas novcanik taj koji odredjuje sta cete i gde cete kupiti :D


#A.J.

Citat: SlavicBeast poslato Maj 26, 2020, 14:18:25 POSLE PODNE
Zavisi od modela, ovde se cene, makar ono sto sam ja uspeo da vidim, krecu od 2500 do 4500 RSD (20-40 evra, manje vise)
Mislim, majica je udobna i bas mi godi. Ne zalim sto sam dao pare. Nisam toliko bogat da se bahatim, kupim ono sto mi se svidja, bilo ili ne bilo markirano.

Gdje se moze uzeti povoljnih slika za zid, po mogucnosti da je tema slika nesto akward.  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Hydra. poslato Maj 26, 2020, 17:42:33 POSLE PODNE
Gdje se moze uzeti povoljnih slika za zid, po mogucnosti da je tema slika nesto akward.  :D
Nema povoljno a dobro :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Može.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Work In progress GameMode u MysQL pa videcemo kako ce biti



Citat: Galardo poslato Maj 26, 2020, 21:25:55 POSLE PODNE
nista bolje nego sada.
Nemoj tako, svako bi trebao da ima svoju šansu i svakome istu treba dati (ne sudi knjigu po koricama)!

Citat: daddy. poslato Maj 26, 2020, 21:55:08 POSLE PODNE
Nemoj tako, svako bi trebao da ima svoju šansu i svakome istu treba dati (ne sudi knjigu po koricama)!
Dobro profesore,mogu u wc?