Balkan Express [ENG] NEW!

Započeo [BE] Maxy!, Septembar 29, 2010, 21:48:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Balkan Express [ENG]
IP:217.79.190.156 :1390
Posetite!
nemam vremena za opis jednostavno udjite i uzivajte!

Citat: [Stormer]Studio poslato Septembar 29, 2010, 21:50:42 POSLE PODNE
Balkan Express vec postoji.. nesmjes krast imena.. a i oglas ti je nula.. PROPALO!

Ne kradu imena to je jedan isti vlasnik.... :D
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

ja sma nesta cuo da da ce imat znaci i jedna i drugi server eng i srb,super stvar ovo jos nisam vidio nigdje i super ideja treba pokusati....

Ovo je za sada samo server za strance, i prica se iskljucvio eng, nadamo se da cemo se uskoro moci da pricamo i eng.

Zato vas za sada molim da ne pricate srpski, hrvatski, makedoski itd

server je otvoren tek pre par dana, owner je isti kao i na Balkan Express: Markoni da ne bi bilo zabune oko kradje imena ili neceg drugin.

Hvala!!


Zasto se zove "Balkan Express" ako je na engleskom ? Mislim Balkan server a na Eng ? Ja nevidim logiku!
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

cristiane

Citat: [ST]ivex â†' ♫ poslato Septembar 30, 2010, 00:03:03 PRE PODNE
Zasto se zove "Balkan Express" ako je na engleskom ? Mislim Balkan server a na Eng ? Ja nevidim logiku!

Daj bre ne lupaj.,

Citat: [ST]ivex â†' ♫ poslato Septembar 30, 2010, 00:03:03 PRE PODNE
Zasto se zove "Balkan Express" ako je na engleskom ? Mislim Balkan server a na Eng ? Ja nevidim logiku!

Pa npr. Predstavljamo Balkan msm ipak smo balkan,da i oni vide nase servere da se zna da je server Balkanski  8)! Bogami ima logike  :-*
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2010, 00:14:47 PRE PODNE od Joe_Fox
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

sve ima logike ali i sam vlasnik nece da menja ime server jer je po tome poznat u balkanu, cak i ako napravi jos neki server opet ce se zvati Balkan Exprees.

Balkan i engleski=? kakva je to logika?  ::)

Slusajte sada, sve sto Balkan Exprees ima logike kao sto vidite jedan je od najboljeh servera na balkanu, zato se sada otvorio engleski server koji drzi isti lik, zato prestanite sa glup komentarima kao nema logike.

Osvajamo CEO SVET!!!

Citat: Nemanja064 poslato Septembar 30, 2010, 00:34:34 PRE PODNE
Slusajte sada, sve sto Balkan Exprees ima logike kao sto vidite jedan je od najboljeh servera na balkanu, zato se sada otvorio engleski server koji drzi isti lik, zato prestanite sa [cenzura] komentarima kao nema logike.

Osvajamo CEO SVET!!!

Hahhahahhahaha dobraa, dobra!  :D :D :D