Problem koji mi se javlja pri instalaciji win 10 na USB

Započeo dino12, Mart 15, 2020, 14:15:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Želim skinuti windows 10 na USB i prođe mi onaj dio kad se skida, ali kad dođe na dio "stvaranje medija..." dođe mi do 50% i stane i piše ovo: "pojavio se problem prilikom korištenja alata". Dvaput sam skidao na isti laptop, isti stik i sa microsoftove stranice i više se ne usudim baš skidati jer mi dođe do 50% i prekine se pa se bojim da je to loše za ovaj laptop na kojemu pravim butabilan USB. I još nakon dva puta što sam pokušao skinuti na isti USB, kasnije kad uključim u bilo koji laptop, taj stik mi se uopče ne učita. Što radit? Hitno je, pomozite, hvala.
Poslednja Izmena: Mart 15, 2020, 14:20:15 POSLE PODNE od dino12



((bump)) Tema je premestena iz podforuma Offtopic u ovaj podforum.

• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Probaj da ga formatiras i onda skini windows 10 sa microsoftove stranice, to kada skines dobit ces program koji ce da ti "stavi" windows 10 na usb i tjt, ja sam vise puta radio ovako nije bilo nikakvih problema, poslje samo skines program koji ce da ti makne ono "Activate your windows"..

Citat: andr00- poslato Mart 15, 2020, 18:22:47 POSLE PODNE
Probaj da ga formatiras i onda skini windows 10 sa microsoftove stranice, to kada skines dobit ces program koji ce da ti "stavi" windows 10 na usb i tjt, ja sam vise puta radio ovako nije bilo nikakvih problema, poslje samo skines program koji ce da ti makne ono "Activate your windows"..

Sve sam to napravio ali kad mi dođe do 50% stvaranja medija, prekine se!?

Pokušaj napraviti bootable usb windows 7 pa ako uspije njega instalirati samo update na 10ku

Citat: daddy. poslato Mart 15, 2020, 23:00:24 POSLE PODNE
Pokušaj napraviti bootable usb windows 7 pa ako uspije njega instalirati samo update na 10ku

Hvala na prijedlogu, probat ću pa javim, ali imam problem jer mi se stik nakon ta dva puta pokušaja skidanja win 10 više uopće ne učita kad ga uključim u laptop, pa mi treba za to riješenje, ako imate ideju da rijesim, recite...

Citat: dino12 poslato Mart 16, 2020, 09:41:39 PRE PODNE
Hvala na prijedlogu, probat ću pa javim, ali imam problem jer mi se stik nakon ta dva puta pokušaja skidanja win 10 više uopće ne učita kad ga uključim u laptop, pa mi treba za to riješenje, ako imate ideju da rijesim, recite...
Pokušaj drugi usb port i udji u windows boot select trebao bi biti.

Citat: daddy. poslato Mart 16, 2020, 10:07:56 PRE PODNE
Pokušaj drugi usb port i udji u windows boot select trebao bi biti.

Ako mislis da probam ubosti USB u drugu rupu na laptopu, to sam uradio i nije ga opet ucitalo, a sa boot nez kako napraviti

Otvori disk management i pogledaj da li ga tamo prikazuje i od tamo ga formatiraš onda

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Mart 16, 2020, 10:43:01 PRE PODNE
Otvori disk management i pogledaj da li ga tamo prikazuje i od tamo ga formatiraš onda

Ako nije belaj, kazes di je taj disk menagment

Otvoriš run ili pokreni ovisno koji ti je jezik na računaru i kucas diskmgmt.msc to mozes isto i u cmd kucati

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Mart 16, 2020, 13:44:31 POSLE PODNE
Otvoriš run ili pokreni ovisno koji ti je jezik na računaru i kucas diskmgmt.msc to mozes isto i u cmd kucati

Gledao sam nešto po internetu za to kao ako stik se ne ucita ni na jednom laptopu da je moguće da je USB "mrtav". Vrijedi li onda to napraviti sto si mi predlozio ili?