Da li ste znali?

Započeo ceLL_, Septembar 27, 2010, 21:00:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo sad sam trenutno cuo da je u SAD-u Igrica GTA  SA:MP zabranjena,kao proglasili su je nasilnom igrom za decu...   :o

Jer ste znali za ovo i jeli tacno?   :o
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Igra GTA SA:MP ne postoji. SA:MP je modifikacija za igru GTA San Andreas.




Da li ste znali ?
Ne kaže se Igrica nego Igra


Da li ste znali ?
Igra GTA SA:MP ne postoji -.-'

btw od kog si to čuo :O šta će roditelji djece ić' u zatvor za to :O

To sam ja pročitao na Facebook-u u jednoj grupi, i pitao njega i on sada ovdje pitao.
Ovako ide tekst iz Facebook grupe:

CitatSA:MP je skraćeno od San Andreas Multi Player, igra se igra online znači da su igrači povezani te mogu pomoću takozvanih servera igrati zajedno i upoznavati ostale ljude iz različitih država. Igra je nažalost u nekim zemljama zabranjena (SAD...) jer je proglašena pre nasilnom za djecu itd.. zato postoje više vrsta SA:MP servera: 1) RPG- Role Play - to je simulacija stvarnog života i tu se ponašate sukladno sa zakonom kao u real life(stvarnom životu) ili po zakonu kakav je postavio administrator servera
2)DM - Death Match - to je server samo za pucanje i pucanje, tu možete sve raditi bez obzira na pravila
3)Stunt - to je tip servera u kojem igraci tj vi "stuntate" skačete, letite sa autom ili motorom ugl. za sve to dobijete tvz. bodove i novce

RPG serveri imaju levele znači svaki sat dobijete 1 respekt i kad skupite dovoljan broj respekata možete povisit svoj nivo(level) i tako imate više prilika i novih stvari koje možete koristiti. DM i Stunt serveri je takav sistem da umijesto levela dobijete bodove po broju "killova" (ubojstava).

Administratori vode server, a čovjek ili ljudi koji su napravili server vode sve admine i forum... znači oni su glavni

Zašto postoji forum?
Pa iz tog razloga jer tu imate sve obavjesti o serveru što se dodaje novoga itd. uglavnom više služi kao informativni sadržaj o serveru, a možete se i zabaviti ako ima Entrateiment Corner(zabavni kutak).
Poslednja Izmena: Septembar 27, 2010, 21:15:21 POSLE PODNE od Mr.Jurica

Citas gluposti... Kad si vidio ista pametno u nekoj gupi na FB. Facebook je najretardiraniji izum danasnjosti. To je kao "socijalna" mreža. Ma k***c, sto je socijalno u tome da stalno visis na "četu" umjesto da ides van i druzis se s pravim prijateljima.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

cristiane

Citat: Joe_Fox poslato Septembar 27, 2010, 21:00:49 POSLE PODNE
Evo sad sam trenutno cuo da je u SAD-u Igrica GTA  SA:MP zabranjena,kao proglasili su je nasilnom igrom za decu...   :o

Jer ste znali za ovo i jeli tacno?   :o

Nemogu ti zabraniti igrati pc igru lol,da je zabranjena nebi ni izlazila na trziste,.uostalom i kadd bi bila zabranjena za 3 mjeseca mi nastaje 18 god xD tako da vi djeco brisite samp  :D ;)

Citat: °° Phoenix °° poslato Septembar 27, 2010, 21:54:25 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Septembar 27, 2010, 21:51:45 POSLE PODNE
Citat: Joe_Fox poslato Septembar 27, 2010, 21:00:49 POSLE PODNE
Evo sad sam trenutno cuo da je u SAD-u Igrica GTA  SA:MP zabranjena,kao proglasili su je nasilnom igrom za decu...   :o

Jer ste znali za ovo i jeli tacno?   :o

Nemogu ti zabraniti igrati pc igru lol,da je zabranjena nebi ni izlazila na trziste,.uostalom i kadd bi bila zabranjena za 3 mjeseca mi nastaje 18 god xD tako da vi djeco brisite samp  :D ;)
brisi ti :D

ja imam 13 god, ali cale, keva mi sve dozvoljavaju :D :)
To znaci briga o deci -.- :S
Ovo je ne istina, glupost... Samo pisu da bi skupili clanove!

O.M.G

Pa brate sto ako ja sada igram GTA,sta doci ce mi murija na vrata "ALO MOMAK TI IGRAS GTA  uhiceni ste radi krsenja NEZNAM CEGA jer ste igrali GTA"


Hahaha pa naravno da nije o tome oces li  ti igrati takvu igru odlucuju tvoji roditelji i ti a ne MURIA!

Da znas sa koliko sam ljudi iz SAD-a igrao na stunt serverima...ihhh
Ovo je neko izmislio,samo da bi mu opis servera bio veci xD mala sala...