Attox City Hall

Započeo Necro, Januar 31, 2020, 19:55:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

ATTOX CITY HALL

Pozdrav svima ,
da vam predstavim mali Sneak Peak za mapu "city hall" koja ce se nalaziti na ATTOX SA:MP serveru.
Svaki komentar je dobrodosao!

odlicno je

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU




Ideja nije losa , ali previse prazno , takodje ovaj gornji deo koj si zatamnio se ne uklapa bas , a i ta tekstura samo na zidu neide bas trebao si neki prozot da stavis

Citat: Somikaa poslato Februar 01, 2020, 10:46:21 PRE PODNE
Ideja nije losa , ali pre
vise prazno , takodje ovaj gornji deo koj si zatamnio se ne uklapa bas , a i ta tekstura samo na zidu neide bas trebao si neki prozot da stavis

Hvala ,ovi gornji prozori su kao i ovi dole,ali problem sa svjetloscu daje ovakav efekat (ne pomaze ni mtcolor ni stexture probao) ,prozore sam ove koristio jer drugi mi se ne svidaju dosta ljudi koristi od smashglass (oni plavkaste boje),meni za ovo nisu odgovarali i odskakali bi mi od cjelokupne mape,ovo su slikane cisto dvi slike za sneak peak, hvala na sugestijama cijenim to ,lp .

Prelijepo, ne sjećam se koja me je mapa zadnji put zadivila ovako!

Citat: daddy. poslato Februar 02, 2020, 17:17:31 POSLE PODNE
Prelijepo, ne sjećam se koja me je mapa zadnji put zadivila ovako!
Hvala velika !



fina ideja,teksture lose uklopljene.
Ukoliko su nekome potrebne mape,mozete me kontaktirati putem fb-a: https://www.facebook.com/chappo617

ɴᴀᴘɪᴊᴇᴍᴏ sᴇᴊᴛᴀɴᴀ ᴅᴏᴋ ᴄᴇᴋᴀ sᴀʙᴀʜ sᴀ ɴᴀᴍᴀ ᴋᴜᴍᴇ


Teksture su odlične samo zbog manjka objectsa prostorija se čini "hladnom" i praznom te se stječe dojam da nešto nedostaje. Sve u svemu dobra mapa i ima prostora za doradu.

Citat: Aaron poslato Februar 05, 2020, 12:39:34 POSLE PODNE
Teksture su odlične samo zbog manjka objectsa prostorija se čini "hladnom" i praznom te se stječe dojam da nešto nedostaje. Sve u svemu dobra mapa i ima prostora za doradu.
Hvala na sugestijama drug,doda cemo :)