Balkan Evolution | USKORO |

Započeo Anonimno, Januar 16, 2020, 16:43:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Info

Pozdrav svima predstavljam vam Balkan Evolution, osnovan je 2017. godine.
Zajednica nije radila 3 godine, pa smo odlucili da je vratimo na noge.
Rekord ove zjednice je 150 igraca.
Na modu se radi punom parom kako bi igra bila zanimljivija i ugodnija.
Takodje slike sa naseg server mozete videti na nasoj facebook stranici link ce te imati ispod u informacijama.


INFORMACIJE


Community Owner > lumix & Teodora
Developer > Overlord & Grella
Mapper > Dozz & Martin
Webpage > Uskoro !!!
Facebook > https://www.facebook.com/balkanevolutionogc/
Instagram > https://www.instagram.com/balkan.evolution_ogc/
Teamspeak > balkan-evolution.ml
Samp > 157.245.39.187:7777


Mogao si napraviti opis da znamo konkretno o kakvom serveru se radi jer nam ne znači nista kad ste prestali postojati kao zajednica i koliko dugo ste imalo otvoren server - to ne privlaci igrace. Takodjer, nije lose ni sliku koju ubacit. Sretno sa serverom.

Mislim da nema potrebe za zajednicu koja je tek u razvoju da pravi i instagram profil.
Ne bih zelio da zvucim kao hejter ili neki lik koji se samo žali itd, ali realno to treba da se prepusti nekim zajednicama od 500 + igrača svakodnevno.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Jack1337 poslato Januar 16, 2020, 17:44:29 POSLE PODNE
Mislim da nema potrebe za zajednicu koja je tek u razvoju da pravi i instagram profil.
Ne bih zelio da zvucim kao hejter ili neki lik koji se samo žali itd, ali realno to treba da se prepusti nekim zajednicama od 500 + igrača svakodnevno.


Realno buraz u pravu si al ne kosta me nista i to da probam

Citat: Aaron poslato Januar 16, 2020, 17:38:21 POSLE PODNE
Mogao si napraviti opis da znamo konkretno o kakvom serveru se radi jer nam ne znači nista kad ste prestali postojati kao zajednica i koliko dugo ste imalo otvoren server - to ne privlaci igrace. Takodjer, nije lose ni sliku koju ubacit. Sretno sa serverom.

Detalje moda kao i servera imas na nasoj fb stranici ostavio sam link.
HVALA


sretno :)
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.