[Aplikacija] Bank payment

Započeo LoOdaK, Januar 14, 2020, 04:48:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima.

Skoro je @.momenzi objavio u textdraw sekciji njegov Bank UI.
Bank UI se nalazi na telefonu pa sam odlučio pokušati to realizovati kao aplikaciju.

Aplikacija ima samo dummy tekstove i nema nikakve funkcionalnosti. Pokušao sam napraviti slično tome, ali neke stvari nisu baš najbolje izvodljive pa sam improvizovao :)

Video: https://i.imgur.com/oem2lxL.mp4

;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!





brutalno, koje alate/jezike koristis ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Hvala svima :)

@Fqris Koristim Android studio i javu ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Prelepo je, svaka cast.
Drago mi je sto imamo ovakve clanove na forumu. :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Hvala ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Brate ovo je odlicno, kakve sam aplikacije video za banku jebeno je ovo kidalica naspram tih jadnih aplikacija, ako si pametan uzmi i odradi bezbednost i funkcionalnost te aplikacije i slobodno je sikni u prodaju zaradices mnogo novca ;)


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

vrh realno, bolje je napravljeno nego aplikacije RL banke :D

Citat: milkic.Dev poslato Januar 15, 2020, 08:30:42 PRE PODNE
Brate ovo je odlicno, kakve sam aplikacije video za banku jebeno je ovo kidalica naspram tih jadnih aplikacija, ako si pametan uzmi i odradi bezbednost i funkcionalnost te aplikacije i slobodno je sikni u prodaju zaradices mnogo novca ;)
Hvala, nemam ja još uvijek znanja za tako nešto ;)
Citat: mmlinaric poslato Januar 15, 2020, 11:05:22 PRE PODNE
vrh realno, bolje je napravljeno nego aplikacije RL banke :D
Hvala :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Januar 15, 2020, 17:08:15 POSLE PODNE
Hvala, nemam ja još uvijek znanja za tako nešto ;)Hvala :)

Uzmes udruzis se sa nekim ko zna