◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav  ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Čitao ja preko raspusta lektiru iz engleskog i haj ono zajebano jest al' pročitam ja to sve kako treba, napišem 5 stranica lektire i sav ponosan na sebe dolazim u školu. Krenem ja nešto pričati o lektiri kaže druže nije ta lektira to je sljedeća. Kad se tad nisam ubio, neću nikad.

Citat: daddy. poslato Januar 27, 2020, 14:24:32 POSLE PODNE
Čitao ja preko raspusta lektiru iz engleskog i haj ono zajebano jest al' pročitam ja to sve kako treba, napišem 5 stranica lektire i sav ponosan na sebe dolazim u školu. Krenem ja nešto pričati o lektiri kaže druže nije ta lektira to je sljedeća. Kad se tad nisam ubio, neću nikad.
A ja jadnik još imam nekih 140 strana lektire pročitati do kraja februara, a iskreno ne sviđa mi se i onda nemam ni volje za pamtiti a pita sve u detalj.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




nastavlja se ludilo sampa 2k19.
nas kolega skripter je reko da skripta za pare i javim mu se ja lafo kao ne znam ništa da mi uradi filterskriptu zauzimanje teritorija i bum - kolega skripter je bas u tom trenutku pozvan na neki server da skripta. Šteta, vjerujem da je jedan od jačih skriptera na balkanu ako ne i šire.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: daddy. poslato Januar 27, 2020, 14:24:32 POSLE PODNE
Čitao ja preko raspusta lektiru iz engleskog i haj ono zajebano jest al' pročitam ja to sve kako treba, napišem 5 stranica lektire i sav ponosan na sebe dolazim u školu. Krenem ja nešto pričati o lektiri kaže druže nije ta lektira to je sljedeća. Kad se tad nisam ubio, neću nikad.
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAH

#A.J.

Citat: daddy. poslato Januar 27, 2020, 14:24:32 POSLE PODNE
Čitao ja preko raspusta lektiru iz engleskog i haj ono zajebano jest al' pročitam ja to sve kako treba, napišem 5 stranica lektire i sav ponosan na sebe dolazim u školu. Krenem ja nešto pričati o lektiri kaže druže nije ta lektira to je sljedeća. Kad se tad nisam ubio, neću nikad.
Čuj lektiru na engleskom pročito


Citat: daddy. poslato Januar 27, 2020, 14:24:32 POSLE PODNE
Čitao ja preko raspusta lektiru iz engleskog i haj ono zajebano jest al' pročitam ja to sve kako treba, napišem 5 stranica lektire i sav ponosan na sebe dolazim u školu. Krenem ja nešto pričati o lektiri kaže druže nije ta lektira to je sljedeća. Kad se tad nisam ubio, neću nikad.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Samo se vi smijite jebem li vam valja meni ovu lektiru za sutra pročitat :D

#A.J.

Citat: Galardo poslato Januar 27, 2020, 15:36:55 POSLE PODNE
Ti na nasem nisi procito,a kamoli na engleskom  :D
Dobio baba Mali princ za najboljeg učenika generacije :D
plus diploma :D

Citat: daddy. poslato Januar 27, 2020, 15:46:00 POSLE PODNE
Samo se vi smijite jebem li vam valja meni ovu lektiru za sutra pročitat :D
*i uradit :D

Svaki dan ja govorim na discordu da je @daddy. glup,on meni neke fore tamo prosipa  :D

Citat: Galardo poslato Januar 27, 2020, 15:57:31 POSLE PODNE
Svaki dan ja govorim na discordu da je @daddy. glup,on meni neke fore tamo prosipa  :D
Na tebe druže moj, reko da vidim kako je ovima glupima i mogu da ti kažem da ti nije lako :D

Citat: daddy. poslato Januar 27, 2020, 16:46:49 POSLE PODNE
Na tebe druže moj, reko da vidim kako je ovima glupima i mogu da ti kažem da ti nije lako :D
Eto ga,opet prosipa fore  :D