◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Purdinho poslato Januar 25, 2020, 03:16:30 PRE PODNE
Da idite sada jos i snimite koji klip, ja pojma nemam kako su oni radili dok mene nije bilo jer sam prvo gledao polufinale u Rukometu, te sam otisao kod oca i nisam tu bio, znam da nisu puno odgovarali ne brinite vi nista, odjebite od mog staffa, nisam corav ni glup ni retardiran, ako ste dosli kao podrska sta imate prozivati kada necete ostati igrati, ne to se mora u Gl, Razgovor pisati da mi lakse i bolje naskodite, mrs u kurac "prijatelji" , necu cuti nijednu vise od vas, ne javljajte mi se vise ;)

P.S. Nisu zbagani ni actori ni dileri, nego su to bili testni ali naravno Peli das najmanji moguc zadatak, pola sata posla da obrise stare i kreira nove i slicno i on to ne odradi i onda igraci ispastaju ...
Propast ćeš ti ubrzo "prijatelju".
Kažeš da se svi nosimo u kurac,a ti si taj koji se prvi posrao na te iste prijatelje.
Problem oko kreiranja aktora?
Pa da mogao sam vam to isto ja kreirati kao i organizacije koje sam odradio i zone (vozila,boje,rankovi,skinovi).
Da si me barem pozvao sada na eg,naravno da bih to odbio jer radim sa daddyem na modu,ali hvala ti svakako sto si se posrao na mene.
+plus daddy mi je pomogao isto oko organizacija kao što sam i ja njemu pomogao oko foruma eg-a iza ponoći,a na kraju nas odjebes i iskoristiš nas tako sto odes na indigo.
Blokirao si daddya iz razloga sto te "kulira",da nisi ti taj sto kulira?
Spamam ti danas po report i upitu i po chatu  SERVER,ali ti ništa,a kada je matryx napisao zašto su organizacije koje sam ja kreirao jos tu,njemu odgovoris odma "ostale jbg"
Zamolio bih te da ne širimo svadju ovde po gr. tako da ne odgovaraj dzabe.lp

Citat: Galardo poslato Januar 25, 2020, 04:06:45 PRE PODNE
Propast ćeš ti ubrzo "prijatelju".
Kažeš da se svi nosimo u kurac,a ti si taj koji se prvi posrao na te iste prijatelje.
Problem oko kreiranja aktora?
Pa da mogao sam vam to isto ja kreirati kao i organizacije koje sam odradio i zone (vozila,boje,rankovi,skinovi).
Da si me barem pozvao sada na eg,naravno da bih to odbio jer radim sa daddyem na modu,ali hvala ti svakako sto si se posrao na mene.
+plus daddy mi je pomogao isto oko organizacija kao što sam i ja njemu pomogao oko foruma eg-a iza ponoći,a na kraju nas odjebes i iskoristiš nas tako sto odes na indigo.
Blokirao si daddya iz razloga sto te "kulira",da nisi ti taj sto kulira?
Spamam ti danas po report i upitu i po chatu  SERVER,ali ti ništa,a kada je matryx napisao zašto su organizacije koje sam ja kreirao jos tu,njemu odgovoris odma "ostale jbg"
Zamolio bih te da ne širimo svadju ovde po gr. tako da ne odgovaraj dzabe.lp
Kao prvo , ne mogu sve pratiti, kao drugo nema problem oko kreiranja actora, nisam nikog od vas pozvao na EG iz razloga sto znam da bi me izdali jednostavno,  ja nisam nikog odjebo, vi ste mene odjebali, mrs u kurac ne obracajte mi se ,dovidjenja

Citat: Purdinho poslato Januar 25, 2020, 04:50:58 PRE PODNE
Kao prvo , ne mogu sve pratiti, kao drugo nema problem oko kreiranja actora, nisam nikog od vas pozvao na EG iz razloga sto znam da bi me izdali jednostavno,  ja nisam nikog odjebo, vi ste mene odjebali, mrs u kurac ne obracajte mi se ,dovidjenja
Inace dzabe ti je odgovarati na ovo, ne citam vise nista

Nevezano za bilo koju zajednicu, govorim o samperima opcenito. Nemoze nitko reci da djeca od 12-15god.nisu sposobna za staff tim, nemoze. Imas osoba koje imaju 14god. Pa su zrelija u glavi od nekih koji su punoljetni. Na starome geforcu kod dujme, davnih dana ( 2008 nadalje) bilo je u staffu ljudi ukljucujuci i mene koji smo bili djeca, pa smo bili u istom kosu kao i ljudi sa 18 i vise, onaj owned bio je klinac 12-13god bio je jedan medju najvecima lvlima admina, 12 ili 13god je imo u to vrijeme ako me sjecanje drzi, a ponasao se odraslije nego vecina ljudi od 18 u to vrijeme.
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.

Moras primiti koju kritiku za server, ne zelimo mi nista lose tebi i tvom serveru.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: InYourDreams poslato Januar 25, 2020, 10:15:57 PRE PODNE
Nevezano za bilo koju zajednicu, govorim o samperima opcenito. Nemoze nitko reci da djeca od 12-15god.nisu sposobna za staff tim, nemoze. Imas osoba koje imaju 14god. Pa su zrelija u glavi od nekih koji su punoljetni. Na starome geforcu kod dujme, davnih dana ( 2008 nadalje) bilo je u staffu ljudi ukljucujuci i mene koji smo bili djeca, pa smo bili u istom kosu kao i ljudi sa 18 i vise, onaj owned bio je klinac 12-13god bio je jedan medju najvecima lvlima admina, 12 ili 13god je imo u to vrijeme ako me sjecanje drzi, a ponasao se odraslije nego vecina ljudi od 18 u to vrijeme.
Ja sam bio supporter ,imao tada 11 godina, pa admin bio kada sam imao 12 godina, a bio sam aktivniji i bolji od skoro cijelog staffa :P Godine uopce nisu mjera :D

Citat: Vasic poslato Januar 25, 2020, 10:25:04 PRE PODNE
Moras primiti koju kritiku za server, ne zelimo mi nista lose tebi i tvom serveru.
Kritika moze i privatno, ne javno tu,ovako dodje ko prozvka

Da malo razbijemo tenzije  :)

Pozdrav svima.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Lijep pozdrav, kako ste mi danas ;)
EDIT: Sve vezano za temu o kojoj se govorilo popričati ću na disc. ili ću poslati PM ;)
Poslednja Izmena: Januar 25, 2020, 12:13:20 POSLE PODNE od daddy.

Citat: Purdinho poslato Januar 25, 2020, 04:50:58 PRE PODNE
Kao prvo , ne mogu sve pratiti, kao drugo nema problem oko kreiranja actora, nisam nikog od vas pozvao na EG iz razloga sto znam da bi me izdali jednostavno,  ja nisam nikog odjebo, vi ste mene odjebali, mrs u kurac ne obracajte mi se ,dovidjenja
Preporučujem da napraviš komandu /fso ....
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -


Koliko vidim po komentarima , EG ima problem kao da ima 280 igraca a ne 28 , ako 7 admina ne mogu da se izbore sa 28 igraca onda sve njih ukljucujuci i samog vlasnika treba proterati sa zajednice jer su nesposobni za vodit server.
Ja se secam kad sam zadnji put sa drustvom otvorio server i bilo je na openu 28 igraca , sledeci dan je bilo u isto vreme 29 a onaj tamo dan 30 igraca , ja kao vlasnik i developer zajednice sam takodje odgovarao i pomagao igracima do te mere da su me par helpera na zajednici pitali da usporim malo , jer previse brzo resavam :)
Drugo sto sam primetio kod @Jack1337 na slici i komentaru jeste to da je on 4 puta poslao upit da postoji bug i jos neke vidove pomoci je trazio i svi su iskulirali tek onda kada je napisao da ga boli kurac za sve onda je administracija uradila nesto :) sramota ;)
Kazes @Purdinho da nisi ni corav ni glup ni retardiran i da znas sta i koliko ti staff radi , pa ocigledno da ne znas jer da znas to ti administracija ne bi radila.... ponasate se prema igracima kao da ste SA pa ono par igraca vise manje ;)
Poenta cele price je , nemojte otvarati server tek tako , to jest ako nemate vremena , zivaca , normalnu ekipu ili uopsteno receno ako ste nesposobni za vodit tako nesto , to ne vazi samo za server nego uopsteno za sve u zivotu :)

Citat: #THEV1NNY_ poslato Januar 25, 2020, 16:41:52 POSLE PODNE
Koliko vidim po komentarima , EG ima problem kao da ima 280 igraca a ne 28 , ako 7 admina ne mogu da se izbore sa 28 igraca onda sve njih ukljucujuci i samog vlasnika treba proterati sa zajednice jer su nesposobni za vodit server.
Ja se secam kad sam zadnji put sa drustvom otvorio server i bilo je na openu 28 igraca , sledeci dan je bilo u isto vreme 29 a onaj tamo dan 30 igraca , ja kao vlasnik i developer zajednice sam takodje odgovarao i pomagao igracima do te mere da su me par helpera na zajednici pitali da usporim malo , jer previse brzo resavam :)
Drugo sto sam primetio kod @Jack1337 na slici i komentaru jeste to da je on 4 puta poslao upit da postoji bug i jos neke vidove pomoci je trazio i svi su iskulirali tek onda kada je napisao da ga boli kurac za sve onda je administracija uradila nesto :) sramota ;)
Kazes @Purdinho da nisi ni corav ni glup ni retardiran i da znas sta i koliko ti staff radi , pa ocigledno da ne znas jer da znas to ti administracija ne bi radila.... ponasate se prema igracima kao da ste SA pa ono par igraca vise manje ;)
Poenta cele price je , nemojte otvarati server tek tako , to jest ako nemate vremena , zivaca , normalnu ekipu ili uopsteno receno ako ste nesposobni za vodit tako nesto , to ne vazi samo za server nego uopsteno za sve u zivotu :)
Eh druže moj svaka čast!
Respekt
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -



@Purdinho ako si vec stavio sliku sa opena u gl chat i time ajmo reći malo 'promovirao' server i dotakao se teme servera onda imamo i mi pravo da pišemo  oko te iste teme koju si sam pokrenuo.
Što se tiče tebe nisam znao da si takav tip osobe da tjeraš sve u kurac itd itd, došli smo samo iz podrške nas većina kako bi ti barem nabili što veći rekord i kako bi ti još više igrača ušlo. Znam da ti to od nikog nisi tražio da ulazi itd itd ali barem malo respekta prema tome ne bi škodilo.
Što se tiče servera sad javno govorim da bi volio da što prije propadne.
Pozdrav.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-