◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel tko probao mappat u gta v? Jucer sam bas skinuo map editor i sve stvari koje su potrebne, radi editor odlicno, malo sam i gledo tut za prebacivanje mapa u MP ( fivem), ali me cisto zanima jel ima jos tko da se igrao u editoru?
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.

Citat: InYourDreams poslato Januar 15, 2020, 10:52:19 PRE PODNE
Jel tko probao mappat u gta v? Jucer sam bas skinuo map editor i sve stvari koje su potrebne, radi editor odlicno, malo sam i gledo tut za prebacivanje mapa u MP ( fivem), ali me cisto zanima jel ima jos tko da se igrao u editoru?
radio sam ja,dva razlicita svijeta...sto se tice mapanja mozes napraviti sta hoces al iz nekog razloga je blokiralo online mod pa sam obrisao,a realno slabo ko za fivem servere radi mape.
Ukoliko su nekome potrebne mape,mozete me kontaktirati putem fb-a: https://www.facebook.com/chappo617

ɴᴀᴘɪᴊᴇᴍᴏ sᴇᴊᴛᴀɴᴀ ᴅᴏᴋ ᴄᴇᴋᴀ sᴀʙᴀʜ sᴀ ɴᴀᴍᴀ ᴋᴜᴍᴇ

Uzeo baba u fifi 19 karijeru s wolvesom uzimam odsustvo na sampu jedno 2mjeseca  ;D

Citat: cнappo. poslato Januar 15, 2020, 12:40:44 POSLE PODNE
radio sam ja,dva razlicita svijeta...sto se tice mapanja mozes napraviti sta hoces al iz nekog razloga je blokiralo online mod pa sam obrisao,a realno slabo ko za fivem servere radi mape.

Jesi ih konvertiro za fivem, jer ih treba konvertirati u posebne fajlove da ih mozes koristiti na serveru.
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.

Citat: InYourDreams poslato Januar 15, 2020, 13:08:22 POSLE PODNE
Jesi ih konvertiro za fivem, jer ih treba konvertirati u posebne fajlove da ih mozes koristiti na serveru.
ma jok to,nije mi htjelo uc u online mod sa instaliranim editorom,tj. blokiralo je neke fajlove
Ukoliko su nekome potrebne mape,mozete me kontaktirati putem fb-a: https://www.facebook.com/chappo617

ɴᴀᴘɪᴊᴇᴍᴏ sᴇᴊᴛᴀɴᴀ ᴅᴏᴋ ᴄᴇᴋᴀ sᴀʙᴀʜ sᴀ ɴᴀᴍᴀ ᴋᴜᴍᴇ

#A.J.

Citat: 6kristijan9 poslato Januar 15, 2020, 13:03:15 POSLE PODNE
Uzeo baba u fifi 19 karijeru s wolvesom uzimam odsustvo na sampu jedno 2mjeseca  ;D
čuj ga baba hahahahah
ja se tako s jaranima zovem, đesi baba hahaha, svaka druga je baba (otac logy, za ove prefinjene)

Citat: cнappo. poslato Januar 15, 2020, 13:13:08 POSLE PODNE
ma jok to,nije mi htjelo uc u online mod sa instaliranim editorom,tj. blokiralo je neke fajlove

Boom.



Moram jos objekata skinuti imam ih samo 10k trenutno i nema nekog izbora bas. A slaganje interiora je kao prije 10god u sampu lol.  :D
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.

Citat: InYourDreams poslato Januar 15, 2020, 16:32:36 POSLE PODNE
Boom.

https://i.imgur.com/R7uMJrb.png

Moram jos objekata skinuti imam ih samo 10k trenutno i nema nekog izbora bas. A slaganje interiora je kao prije 10god u sampu lol.  :D
A u matorii , do jajaaa :)

Citat: InYourDreams poslato Januar 15, 2020, 16:32:36 POSLE PODNE
Boom.



Moram jos objekata skinuti imam ih samo 10k trenutno i nema nekog izbora bas. A slaganje interiora je kao prije 10god u sampu lol.  :D
lako je mapati bas,i imas dosta mogucnosti koje vamo ne mozes ni zamisliti...al nazalost vecina ne radi nove mape na tom FiveMu vec ostavljaju classic gta enterijere :D,inc nice work ;)
Ukoliko su nekome potrebne mape,mozete me kontaktirati putem fb-a: https://www.facebook.com/chappo617

ɴᴀᴘɪᴊᴇᴍᴏ sᴇᴊᴛᴀɴᴀ ᴅᴏᴋ ᴄᴇᴋᴀ sᴀʙᴀʜ sᴀ ɴᴀᴍᴀ ᴋᴜᴍᴇ

Znas sto mi je sjebano, sto nemozes rucno unositi koordinate xyz rotacija nego ih moras manualno postavljati i vrtjeti, to oduzima vremena bas pun k previse.. Ako kuzis sta hocu reci?

Znaci imam zid koji stoji ovako I a zelim ga staviti ovako - ( Znaci u sampu stavis samo rotaciju ili x ili y osi na 90 stupnja ukucas rucno, a u gta v nemogu, jel si imo isti problem?)

To sam skuzio da uzimaju classic, ili kompletno novi u 3dmaxu naprave.
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.


Citat: InYourDreams poslato Januar 15, 2020, 16:48:31 POSLE PODNE
Znas sto mi je sjebano, sto nemozes rucno unositi koordinate xyz rotacija nego ih moras manualno postavljati i vrtjeti, to oduzima vremena bas pun k previse.. Ako kuzis sta hocu reci?

Znaci imam zid koji stoji ovako I a zelim ga staviti ovako - ( Znaci u sampu stavis samo rotaciju ili x ili y osi na 90 stupnja ukucas rucno, a u gta v nemogu, jel si imo isti problem?)

To sam skuzio da uzimaju classic, ili kompletno novi u 3dmaxu naprave.
ne vjerujem da je problem,mislim da unos koordinata nije dodan uopste,malo je glupo al ono...Ja sam kontao pogledati 3dmax kako funkcionira pa nesto poceti,radio sam u sketchupu al nije mi nesto
Ukoliko su nekome potrebne mape,mozete me kontaktirati putem fb-a: https://www.facebook.com/chappo617

ɴᴀᴘɪᴊᴇᴍᴏ sᴇᴊᴛᴀɴᴀ ᴅᴏᴋ ᴄᴇᴋᴀ sᴀʙᴀʜ sᴀ ɴᴀᴍᴀ ᴋᴜᴍᴇ

To i ja razmisljas, mozda krenut na 3dmax samo za zidove, pod i plafon, a ostatak pomocu map buildera rijesiti.. Vidjet cemo, treba probat codewalkera jos za editiranje.
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.

Pozdrav šta se radi ?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Januar 14, 2020, 19:09:06 POSLE PODNE
ima neko gta 5, moj malo frkno na ban 1mj pa mi se ne da čekat, ko hoće da se mjenja za neke modiće džabe mi skupljaju prašinu xixi
aeae dečki da imam još rezerve.... xD