BALKAN-GAMING nStars

Započeo AntiÅ¡a, Septembar 26, 2010, 15:10:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo odlucio da pokrenem neki forum pa mi treba mala pomoc neki decki koji bi zajedno s menom radili na forumu kategorije i boardovi su napravljeni a izgled foruma 60% (treba da se izmjeni pozadina, neke ikonice i sl.). Na forumu mi treba tim koji se sastoji od:

Super Moderatora


Moderatora


Game Expert



i jos nekih specijalnih rankova s odreÄ'enom ulogom.

Dakle to ne bi trebao da bude samo cs ili cod forum nego forum na kojem se priča opšćenito o igrama.
Za administraciju foruma ce biti skriveni board u kojem ce biti pravila i uputstva.

Ako ste zainteresirani javite mi se na PM na ovom forumu. Ovdje nemojte pisati nista.

Hvala.



http://balkan-gaming.nstars.org/portal.htm
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2010, 15:11:51 POSLE PODNE od Antiša


zasad je ovo free ako krene dobro idemo na .com domenu

preporuka uzmi domenu nije skupi jer sigurno ti neće dobro krenuti bez domene !!!! možda neće ni s njom ali to je rizik !!!  :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

ma zelim prvo bez nje da ne trosim lovu sad zapravo to je moj i slamkin forum...Al ako uspije STO posto .com domena molim vas da dodete da nam pomognete

Hvala


makelele

lol sta je ovo ja se reg ali nece login svaki put mi izbaci da se ponovo logujem neznam sta je ovo???

Nezz stvarno svima ostalima radi nego ovako



Nama trenutno netreba pomoc oko foruma,trebat ce tek kasnije ako se budemo prebacivali na .com domenu...


Trenutno sam trebaju game experti moderatori pa mozda cak i supermoderatori

da game experti bi trebali biti neki decki koji prate izlazenje igara...uosalom .org domena nam je zasad dobra bude li potrebe mijenja se na .com ili .info

Citat: Inferno poslato Septembar 26, 2010, 17:08:57 POSLE PODNE
mozda mogu da ti pomognem ja...???? dodaj me na msn [email protected] pa cemo se dog sta sve oces :D, dobar sam u tome ;)
Ne razumes se ti :S -.-

Citat: Slamka poslato Septembar 26, 2010, 18:04:46 POSLE PODNE
da game experti bi trebali biti neki decki koji prate izlazenje igara...uosalom .org domena nam je zasad dobra bude li potrebe mijenja se na .com ili .info

Daleko je ovo od .org domene...prije receno free forum...."nstars.org"  :D

Citat: Antiša poslato Septembar 26, 2010, 15:42:26 POSLE PODNE
zasad je ovo free ako krene dobro idemo na .com domenu
citajte sta covek kaze -.-

Nemojte spamati uzalud,ako netko nam zeli pomoc biti gameexpert ili moderator nek mi se javi na PM ako krene dobro otvorit ce se i poseban samp i cs board
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2010, 18:17:36 POSLE PODNE od Antiša

Citat: Classico poslato Septembar 26, 2010, 18:13:41 POSLE PODNE
Citat: Slamka poslato Septembar 26, 2010, 18:04:46 POSLE PODNE
da game experti bi trebali biti neki decki koji prate izlazenje igara...uosalom .org domena nam je zasad dobra bude li potrebe mijenja se na .com ili .info

Daleko je ovo od .org domene...prije receno free forum...."nstars.org"  :D
omg pa jesmo rekli da je FREE! domena ako bude forum dobar bit ce
www.balkan-gaming.nstars.com