Rcon Login

Započeo Jackzy, Novembar 23, 2019, 02:21:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Detaljan opis problema: Da li neko zna da li je moguce promeniti poruku nakon logina na rcon ono " SERVER: You are logged in as admin. " odradio sam sigurnosnu proveru (pin) i odmah cim upisem /rcon login sifra izadje mi ta poruka ujedno i dialog za pin na ekranu a kada upisem pin pravi izlazi mi poruka Uspesno si se ulogovao kao rcon! (to sam ja stavio), jel mozda moze da se ta poruka " SERVER: You are logged in as admin. " ugasi?
Slika: //
Jacky

Te poruke ne mozes izgasiti jer su client-sided isto kao i audiomsg poruke. Neki od nacina su da iskljucis rcon potpuno tako sto ces u server.cfg uneti stavku: rcon 0.
Te poruke bi mogao promeniti editovanjem samp-server.exe ili odradi reverse engineering rcon komande i odradis hook mada to bi bio prevelik posao. Preporucujem ti da ako ti bas toliko smetaju te poruke da iskljucis rcon i koristis neki drugi sistem slican njemu.

Mozda postoji drugi nacin, npr. kada se uloguje da igracu obrise chat i ispise tvoju login poruku ili pronadjes nesto.

Citat: malipablo poslato Novembar 23, 2019, 03:57:18 PRE PODNE
Te poruke ne mozes izgasiti jer su client-sided isto kao i audiomsg poruke. Neki od nacina su da iskljucis rcon potpuno tako sto ces u server.cfg uneti stavku: rcon 0.
Te poruke bi mogao promeniti editovanjem samp-server.exe ili odradi reverse engineering rcon komande i odradis hook mada to bi bio prevelik posao. Preporucujem ti da ako ti bas toliko smetaju te poruke da iskljucis rcon i koristis neki drugi sistem slican njemu.

Mozda postoji drugi nacin, npr. kada se uloguje da igracu obrise chat i ispise tvoju login poruku ili pronadjes nesto.
Drugim recima, ne mozes da ih obrises osim ako ih ne stavis rcon na 0, ali se onda ne mozes log na rcon. Mozes samo da posaljes jos jednu poruku nakon sto se igrac uloguje!

Citat: 002 poslato Novembar 23, 2019, 10:50:32 PRE PODNE
Drugim recima, ne mozes da ih obrises osim ako ih ne stavis rcon na 0, ali se onda ne mozes log na rcon. Mozes samo da posaljes jos jednu poruku nakon sto se igrac uloguje!
LOL, jesi ti možda cuo za IDA Tool?


Sirah says
Chillin' in Kyoto grand with my man Skrill
Chain smokin' nicotine sayin' fuck a fast deal
We got that white girl so we make those skrill checks
Fuck a white girl, talk ill, neck karate chop her grill, bitch I kill
Born from the center of a storm
All these boys flappin' gums about how they're hard, bitch I'm harder
Martyr to the swag on the corner
Beat your girl with the drums as the bass makes that bitch cum
Bass makes that bitch cum




Laughin' at the world.


Citat: 002 poslato Novembar 23, 2019, 10:50:32 PRE PODNE
Drugim recima, ne mozes da ih obrises osim ako ih ne stavis rcon na 0, ali se onda ne mozes log na rcon. Mozes samo da posaljes jos jednu poruku nakon sto se igrac uloguje!

Nisi rekao ni 10% moje sustine, naravno da je sve moguce promeniti samo je pitanje ko moze, a ko ne.

Nije moguce to "ugasiti" tj. da ti ne salje tu poruku.


Github: Momenzi
Pikaboot: Website

Citat: .momenzi poslato Novembar 23, 2019, 16:02:53 POSLE PODNE
Nije moguce to "ugasiti" tj. da ti ne salje tu poruku.
Moguće je po 85i put

Jebeni IDA Freeware...


Sirah says
Chillin' in Kyoto grand with my man Skrill
Chain smokin' nicotine sayin' fuck a fast deal
We got that white girl so we make those skrill checks
Fuck a white girl, talk ill, neck karate chop her grill, bitch I kill
Born from the center of a storm
All these boys flappin' gums about how they're hard, bitch I'm harder
Martyr to the swag on the corner
Beat your girl with the drums as the bass makes that bitch cum
Bass makes that bitch cum




Laughin' at the world.