[ Extreme Gaming ] Narucivanje vozila za organizaciju.

Započeo Purdinho, Novembar 13, 2019, 20:12:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim clanovima Balkan-Samp foruma, danas Vam zelim predstaviti jedan od sistema koji ce se nalaziti na nasem serveru.
Naime, radi se o sistemi Narudzbe vozila za vasu organizaciju ,kao sto se mogli procitati u naslovi,pa da se bacimo na prezentaciju! :)


Kao sto vidite na slici, lideri imaju opciju narudzbe vozila za njihovu organizaciju, novcima placa lider,a najbolja solucija je da se clanovi organizacije ujedine i zajedno zarade za vozila, te prosljede novce lideru i on zakupi vozila za organizaciju. Nakon sto lider odabere opciju "Naruci vozila", otvara mu se dialog koji za sada izgleda ovako:


Dialog u ovom trenutku izgleda ovako ,a do opena ce biti moderniziran.
Takodjer je bitno napomenuti da bande, mafije i drzavne organizacije imaju drugaciji izbor vozila, nemaju svi ista vozila na narudzbu.
Nakon sto lider kupi , odnosno naruci vozilo, pojavi mu se sljedeca poruka:


Dok Admini dobijaju obavijest u chat koja izgleda ovako:


Nakon sto lider naruci vozila, kroz odredjeni period dobije vozilo u svoju organizaciju.




Eto to bi bilo to sto se tice prezenta ovog sistema, poprilicno jednostavan, a vjerujem zanimiljiv sistem.
Naravno ovo je tek pocetak ovog sistema, tu ce se jos promijeniti neke stvari,ali princip ce ostati isti.


Poslednja Izmena: Novembar 13, 2019, 20:13:56 POSLE PODNE od Purdinho

Gotivica sistemcic, tako smo na velionu odradili sule i ja! Kazem ja lepo nema nista lepse nego lepo uredjen dialog!

Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: BitchLasagna poslato Novembar 13, 2019, 20:14:01 POSLE PODNE
Gotivica sistemcic, tako smo na velionu odradili sule i ja! Kazem ja lepo nema nista lepse nego lepo uredjen dialog!
Dialog je realno sada shit :D ali nije mi se dalo onaj bolji sada, samo sam htio testirati sistem, kasnije ce biti ljepsi dialog :P ,a sistem kao sistem je koristan :)





a oboje iq u minusu RRRRRRRRRRRRRRRRRESI  :D :D :D :D
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Vec vidjeno, ali bolje stavi da kad kupis vozilo pare se oduzimaju iz sefa. Ovako ce biti svadja izmedju clanova itd...

Citat: Ivkov1c. poslato Novembar 13, 2019, 20:28:18 POSLE PODNE
Vec vidjeno, ali bolje stavi da kad kupis vozilo pare se oduzimaju iz sefa. Ovako ce biti svadja izmedju clanova itd...
Mislio sam da se uzima iz sefa,ali ne znam sto mi se nije svidilo tako :P ,a mozda i promijenim ko zna, znam da je vidjeno naravno,ali EG do sada nije to imao,a zelim odraditi sto vise prezentacija da podignem aktivnost i to :P


Citat: BitchLasagna poslato Novembar 13, 2019, 20:14:01 POSLE PODNE
Gotivica sistemcic, tako smo na velionu odradili sule i ja! Kazem ja lepo nema nista lepse nego lepo uredjen dialog!
Pssst al bice ovde uskoro to xD ;D

( ENORMOUS RESPECT Ino420 / Xunder)
( tutorial )
> Sublime Text 3 > Atom.io
( includes & fs )
> Moving Textdraw > Daily Collect [With FS] > Custom GameText > Duel System
( gamemodes )
> Ganton Wars > Arcadius RPG > Light Matrix > Old Nation


odlicno je.
Ako ti treba pomoc oko skripte, slobodno javi na fb Vasic Dev :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Novembar 15, 2019, 16:46:47 POSLE PODNE
odlicno je.
Ako ti treba pomoc oko skripte, slobodno javi na fb Vasic Dev :D
Bratu uvijek javim <3 :D
Hvala!