Trazim nekog sto se dobro razume u forume...

Započeo [LC]Ryder, Septembar 24, 2010, 15:14:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: CocaCola poslato Septembar 24, 2010, 21:45:17 POSLE PODNE
nadji si RL samo cu to rec -_-..nemam nista protiv tebe al dat nekom 20eura da ti to napravi...ono mislim stvarno,jesi zdrav??jel nije bolje sjesti i progooglati malo i naci,pa onda to sam uraditi...neces uvjek moci sve platiti...

Da tako svi rade, nitko nebi imao profita, kuzis? Znaci netko nezna napravit web, zato postoje oni koji znaju napravit i oni u vecini slucajeva to naplacuju, isto tako i netko nezna sagradit kucu ili sta ja znam sta..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Odakle ti sve te informacije??NE RAZBACUJEM SE SA PARAMA! I imam dam 200 evra ako mi se daje. ALi planiram dati 100 evra za jedan mod sto ce radit jedan covek.Ali taj mod stize tek za 2 meseca.
Imam jos planova... ali vidi nemoj vise pricat da se razbacujem sa parama jel me to nervira,
Poslednja Izmena: Septembar 24, 2010, 22:04:14 POSLE PODNE od Ryder-Covekov[EGRP]
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

a sta sad jbt jel vam krivo sto ima para -.-,sta sad tu raspravljate kolko je on dao para za sta i kad i di

Kakvi problemi su tu? Decko ima para, ili njegov tata jel vam smeta? Jel vam nije bolje gledat u nesto i jednog dana imat nego za pet godina propast radi razbacivanja? Eh..

Ja ti to napravim za 3 mjeseca hosta (samp) xD

Correlli

Å ta koga zanima koliko para on ima. Pomozite čovjeku ako želite (i ako ste dobar čovjek onda ćete mu to uraditi za 0â,¬, jer to je stvarno par sekundi posla), a ako ne onda ne postajte viÅ¡e ovdje!

Coreli xvala......I moleo bi te ti sto si mi reko da se razbacujem sa parama da to vise ne pricas. Ja moj hostan server imam i forum takodje i imam i mod placen samo mi treba pomoc oko servera i foruma ako neko oce nek se javi ovde. ..Masic sta je tebi XD?Sta je problem?AKo ti smetam reci slobodno jbt
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Evo ja ti mogu pomoci, a ne ceo forum uraditi, sta ti god treba obrati mi se na PM!

Citat: gonss.pwn poslato Septembar 24, 2010, 22:31:08 POSLE PODNE
Evo ja ti mogu pomoci, a ne ceo forum uraditi, sta ti god treba obrati mi se na PM!
Da da, pravi se javio... ko je ono tebi forum slagao?

ja cu ti pomoc ja znam da to radim i za 0â,¬

kada su svi takvi
dodaj me na MSN ili Xfire

[email protected]
l3o09

Citat: ///Masic poslato Septembar 24, 2010, 21:58:51 POSLE PODNE
Ostavi se ti toga odi ucit...xD

..... o pravljenju foruma :)
PS. Isti slucaj se i meni jednom desio na jednom forumu , pa sta ako ima bogatih osoba , zivot je takav ... Moj otac , da jeste bogat , ali ja svaku marku koju dobijem bgmi moram odradit 100%

Citat: Ryder-Covekov[EGRP] poslato Septembar 24, 2010, 22:02:16 POSLE PODNE
Odakle ti sve te informacije??NE RAZBACUJEM SE SA PARAMA! I imam dam 200 evra ako mi se daje. ALi planiram dati 100 evra za jedan mod sto ce radit jedan covek.Ali taj mod stize tek za 2 meseca.
Imam jos planova... ali vidi nemoj vise pricat da se razbacujem sa parama jel me to nervira,

100eura.. ;) Verovatno Joe Bullet-u :D On radi projekat za 100 eura... xD

â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

daj meni 100â,¬ ima ma LS:RP mod nece ti biti ravan CH ce biti 0 za tebe..xD 100â,¬ msm nemoj toliko placat mod osim ako neznas nekog..napravice ti neko sranje samo da dobije pare...znam!

OCE NEKO MI SREDI FORUM JEbo vAS PRICAJTE CENE NE ONO BESPLATNO JEL TI CE ME PREVARE 100 %%% Daj cene pricajte jebo vas. aj evo vam pocetna 25 Evra ?/??? I ovaj sto mi reko da moram da ucim grdno se zeznuo nemam pametnija posla omg.Ja ucim jedino kada je kontrolni XD...Aj ljudi ocete mi napraviti za 25 E?
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


Ja ti mogu srediti sve, 20 e si rekao ili 10 :D da imam za cigare :P

Javi mi se na MSN, prvo cu ti napraviti, a onda ces mi poslat pare ;) jer nikad jos nisam radio sa v bulletinom, ali pokusat cu ;)....


MSN [email protected]





A vi ostali ste svi debili, jer decko iako ide u 6 razred zna da se ovakve stvari naplacuju :D :D i molim vas nemojte srat nego ako vec ocete proucite cijene po netu i tako pa ce te viditi ..... Vi bi sve za badava :S
Poslednja Izmena: Septembar 28, 2010, 16:18:43 POSLE PODNE od galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM