◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Andrijevic poslato Novembar 20, 2019, 01:04:24 PRE PODNE
Da li valja krenuti sa CSGOm? Kakvi su igraci i tkd  ;)
Igrao sam dugo Zulu i CS 1.6, CSGO skorz malo  :D
Ako nemaš svojih 5 likova s kojim možeš igrat bolje nemoj..jer ja kad sam igrao uvijek dođu rusi i dječurlija i tako da mi se ogadila igra iskreno...

Citat: Spooky. poslato Novembar 20, 2019, 14:45:59 POSLE PODNE
Zna li itko povoljan (jeftin) site gdje se mogu izraditi portali ili ti ga website ?
A možeš ti druže naći hostera za neke male pare, ali vjerovatno nećeš biti zadovoljan uslugom ili će ti stalno padati ili će biti spor
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com

Bas sam htio napisat sta i RJohnson, kao i uvjek, skuplje je i bolje, odnosno kvalitetnije.

A možda je ali uvijek gledam kako uštediti :D

Htio sam izraditi portal preko weebly ili wix pa sad ne znam dali će se ukloniti te reklame/tag ako kupim i unesem svoju domenu ?
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Slade poslato Novembar 20, 2019, 17:49:54 POSLE PODNE
Bas sam htio napisat sta i RJohnson, kao i uvjek, skuplje je i bolje, odnosno kvalitetnije.
Ah eto šta ćeš tako ti je to, ne može nikad dobro a jeftino hahah
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com

Citat: Spooky. poslato Novembar 20, 2019, 17:54:27 POSLE PODNE
A možda je ali uvijek gledam kako uštediti :D

Htio sam izraditi portal preko weebly ili wix pa sad ne znam dali će se ukloniti te reklame/tag ako kupim i unesem svoju domenu ?
Sto se tice wixa , uklonice se ukoliko kupis taj neki njihov paket i usput dobijas domenu po svojoj zelji , ali to je izmedju 5-10 eura mesecno ili tako nesto :) za weebly ne znam , nisam nikada to koristio ;)

Citat: Slade poslato Novembar 20, 2019, 13:31:11 POSLE PODNE
Velika razlika u samoj igri naspram zule, moraš naučit sprej control, malo kretanje i naravno mape, ali je dosta bolja od zule, imao sam ukupno 900ak sati na Zuli i CSGO je mnogo bolji, zula je prvenstveno p2w i ljudi nemaju pretjerano skilla, jednostavno nabudzis oružje i recoila skoro pa i nema
Nije brate, recoil si uvek imao i jasno se primecivao, drzis brate levi klik ode nisan u Pecenjevce kod Leskovca, jedino ako kupis recoil i extendujes ga na svakih 7 dana ili kupis na 30. A druga solucija da otvaras deckove pa ako te ukenja da dobijes vendetu ili quantum. A i bez Silencera ima neki recoil, ja sam imao +5 m468 i bez ikakvih dodataka sam igrao, nisam cak ni skin koristio, keychain, nista i opet sam bio jako dobar i igrao sa BigDanom, ekipom iz WBa, Kalashnikovom, Twisterom, Guldanom i ostalima... Tako da po meni Zula je opet bila bolja od CSGOa, dok je nisu ujebali sa Battle Royale modom i Royal Passom. Al da je pre bila dobra, bila je sta vise i odlicna igra pogotovo od izlaska Competitivea pa do izlaska China mape pa negde do izlaska Tehrana.

Sad svi imaju neka svoja misljenja i utiske o necemu, a sto se tice toga da je Zula kopija CSGOa ja moje misljenje ne menjam.

Otvorene prijave za lidere na EG, popunite formular:
http://extreme-rpg.com/index.php?topic=4.0
I svoju prijavu postavite na:
http://extreme-rpg.com/index.php?topic=6.0

forum u izradi ;)

Citat: #THEV1NNY_ poslato Novembar 20, 2019, 18:39:30 POSLE PODNE
Sto se tice wixa , uklonice se ukoliko kupis taj neki njihov paket i usput dobijas domenu po svojoj zelji , ali to je izmedju 5-10 eura mesecno ili tako nesto :) za weebly ne znam , nisam nikada to koristio ;)

Da, vidimo sam. 8.50$ ali ipak mi je puno to (zamisli)  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Sve neke nepoznate teme, ne mogu da se prikljucim haha
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com

2001-2018 godinu dana od kako je nema, rak je jebena stvar braco

Citat: androo poslato Novembar 20, 2019, 22:59:08 POSLE PODNE
2001-2018 godinu dana od kako je nema, rak je jebena stvar braco
Jao brate, najgore je izgubiti nekoga  :-[
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com

Citat: androo poslato Novembar 20, 2019, 22:59:08 POSLE PODNE
2001-2018 godinu dana od kako je nema, rak je jebena stvar braco
zivot je jedno veliko sranje brate...

Citat: androo poslato Novembar 20, 2019, 22:59:08 POSLE PODNE
2001-2018 godinu dana od kako je nema, rak je jebena stvar braco
Ja znam kako je izgubiti najblizeg svog.. Zato se trudite da provodite sa voljenima najvise vremena! Kvalitetnog vremena! <3



Takav ti je život brate, moraš izdržat
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com