◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: #THEV1NNY_ poslato Novembar 19, 2019, 18:26:41 POSLE PODNE
Gledam sada ovu novu objavljenu temu u mapping battleu za parove u polufinalu a u cetvrt finalu je trebalo biti objavljenja jos jedna izmedju Goldie-a i Purde , s obzirom da sam cuo da Goldie zabusava i da odugovlaci kakva je sada procedura , da li ce biti neka kazna za njega i za ostale koji su tako odustali i da li je purda uradio mapu i gde mozemo da je vidimo :) @daddy.
Odradio sam mapu, oni ce dobiti zabranu sudjelovanja u battle-ovima, podsjetio si me :D moram objaviti u GTA Slike & Video mapu :P
Inace ova tema mi predstavlja prevelik problem jer radim live streamove svaki dan za pare, svaki dan 2-4h to, skriptam za EG i imam predavanja za Web Dizajn i MySQL i nema sanse da stignem... A ako se predam gubim pravo na battle sljedeci...

Citat: Purdinho poslato Novembar 19, 2019, 18:53:09 POSLE PODNE
Odradio sam mapu, oni ce dobiti zabranu sudjelovanja u battle-ovima, podsjetio si me :D moram objaviti u GTA Slike & Video mapu :P
Inace ova tema mi predstavlja prevelik problem jer radim live streamove svaki dan za pare, svaki dan 2-4h to, skriptam za EG i imam predavanja za Web Dizajn i MySQL i nema sanse da stignem... A ako se predam gubim pravo na battle sljedeci...
daj da ja izmappam za tebe  :D
zna @daddy.  kako rasturam


Citat: #THEV1NNY_ poslato Novembar 19, 2019, 18:26:41 POSLE PODNE
Gledam sada ovu novu objavljenu temu u mapping battleu za parove u polufinalu a u cetvrt finalu je trebalo biti objavljenja jos jedna izmedju Goldie-a i Purde , s obzirom da sam cuo da Goldie zabusava i da odugovlaci kakva je sada procedura , da li ce biti neka kazna za njega i za ostale koji su tako odustali i da li je purda uradio mapu i gde mozemo da je vidimo :) @daddy.
Goldie ce dobiti ban, purdinu mapu imas na gta slike i video i da uradio je mapu a purda vidjeti cemo za tvoju situaciju nista ne brini, kad sam debilima kao goldiju izlazio u susret 3 puta mogu i tebi ;)


MENE ZANIMA KOI JE OVO JBNI QRAC, DA MI NEKO POJASNI OVO JER SAM JA GLUP KO QRAC

Pozdrav momci, evo i mene
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com


Citat: anonymo dαkα' poslato Novembar 19, 2019, 20:26:08 POSLE PODNE

MENE ZANIMA KOI JE OVO JBNI QRAC, DA MI NEKO POJASNI OVO JER SAM JA GLUP KO QRAC
ne moze ta pjesma da se stavi vjv




pozipoš

Citat: androo poslato Novembar 19, 2019, 20:50:30 POSLE PODNE
ne moze ta pjesma da se stavi vjv




pozipoš
a moze da mi stavi zum zum zum zum zum i maja pcelica a ovo nece, jbm ti yt i celokupan izum ko ga izmisli

Citat: anonymo dαkα' poslato Novembar 19, 2019, 20:37:59 POSLE PODNE
Ajme meni doso Đonson, đesi ti meni drungar
Pa đesi druže moj
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com

Da li valja krenuti sa CSGOm? Kakvi su igraci i tkd  ;)
Igrao sam dugo Zulu i CS 1.6, CSGO skorz malo  :D

Citat: Andrijevic poslato Novembar 20, 2019, 01:04:24 PRE PODNE
Da li valja krenuti sa CSGOm? Kakvi su igraci i tkd  ;)
Igrao sam dugo Zulu i CS 1.6, CSGO skorz malo  :D
Pa mogo bi, al mene smorio CSGO, Zula mi bila zanimljiva imo sam 3400h sati igranja. Msm imam jos samo sto ne ulazim u Zulu... Legendary i P2W. Sad kad su ubacili Battle Royale sjebali su igru skroz.

Citat: Andrijevic poslato Novembar 20, 2019, 01:04:24 PRE PODNE
Da li valja krenuti sa CSGOm? Kakvi su igraci i tkd  ;)
Igrao sam dugo Zulu i CS 1.6, CSGO skorz malo  :D

Velika razlika u samoj igri naspram zule, moraš naučit sprej control, malo kretanje i naravno mape, ali je dosta bolja od zule, imao sam ukupno 900ak sati na Zuli i CSGO je mnogo bolji, zula je prvenstveno p2w i ljudi nemaju pretjerano skilla, jednostavno nabudzis oružje i recoila skoro pa i nema

Pozdrav momci kako ide
Northern Lights v3 by Hoxxy
IP Servera : 194.145.209.72:7777
Forum : www.nl-samp.com

Zna li itko povoljan (jeftin) site gdje se mogu izraditi portali ili ti ga website ?
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords