◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: TheMagicianSpideR poslato Novembar 13, 2019, 00:51:41 PRE PODNE
Neće ni jednu poruku da pošalje u TDE sekciji, greška u bazi podataka?
Jel vam se dešavalo?
Vjerovatno si tagovao nekoga, ima bug sa tjm



Citat: Purdinho poslato Novembar 13, 2019, 12:35:08 POSLE PODNE

Pomazitee  :'( :'(
Takve najvise volim , mada ja nemam problem sa time , kad mi neko kaze da ce me oboriti ja kazem slobodno ti to uradi a posle toga ti ja pokupim ip od hostinga ili providera uz jedan telefonski poziv i pravac policija i sud pa nek razmislja kad ga drzava udari po dzepu za to :) posto je DDOS zakonom zabranjen , i svi ucute u momentu :)

Citat: #THEV1NNY_ poslato Novembar 13, 2019, 13:31:46 POSLE PODNE
Takve najvise volim , mada ja nemam problem sa time , kad mi neko kaze da ce me oboriti ja kazem slobodno ti to uradi a posle toga ti ja pokupim ip od hostinga ili providera uz jedan telefonski poziv i pravac policija i sud pa nek razmislja kad ga drzava udari po dzepu za to :) posto je DDOS zakonom zabranjen , i svi ucute u momentu :)
Ma sta ce on bolan,jedino sto je hostovo u zivotu je kucni server i to jedva nasao kako da postavi ip...

Citat: #THEV1NNY_ poslato Novembar 13, 2019, 13:31:46 POSLE PODNE
Takve najvise volim , mada ja nemam problem sa time , kad mi neko kaze da ce me oboriti ja kazem slobodno ti to uradi a posle toga ti ja pokupim ip od hostinga ili providera uz jedan telefonski poziv i pravac policija i sud pa nek razmislja kad ga drzava udari po dzepu za to :) posto je DDOS zakonom zabranjen , i svi ucute u momentu :)
Poznavao sam lik iz Crne Gore koji imao te neke masine, kad smo igrali samp i blejali na tsu ako mu neko smeta odma ban ili gasenje servera, sve dok mu inspekotori nisu pokucali na vrata ahhah

Citat: Andrijevic poslato Novembar 12, 2019, 21:02:18 POSLE PODNE
Jos jedan pametnjakovic
SIFRA NA LOL AKAUNTU NE MOZE DA SE PROMENI BEZ PRISTUPA MEJLU
pazi brate, ja sam dokaze već davnih dana iznjeo, tražio nisam da se banuješ, to nigde ne piše ostali su te hejtovali a @SLAVICBEAST te je banovao kako ja znam, to je njegova odluka, molio ga nisam. Namješten ban nije, molim te da prestaneš da sereš malo i smiri doživljaj.
Ako imaš šta da dodaš njemu dodaji molim te mani se mene i praznih priča.
Poslednja Izmena: Novembar 13, 2019, 16:51:58 POSLE PODNE od Napaceni Bošnjo
-propo-

Citat: Andrijevic poslato Novembar 13, 2019, 14:16:05 POSLE PODNE
Poznavao sam lik iz Crne Gore koji imao te neke masine, kad smo igrali samp i blejali na tsu ako mu neko smeta odma ban ili gasenje servera, sve dok mu inspekotori nisu pokucali na vrata ahhah
Tako se to radi , pa ce sledeci put razmisliti da li ce to raditi , neki ljudi sebi daju previse prava :)

Citat: Napaceni Bošnjo poslato Novembar 13, 2019, 16:46:41 POSLE PODNE
pazi brate, ja sam dokaze već davnih dana iznjeo, tražio nisam da se banuješ, to nigde ne piše ostali su te hejtovali a @SLAVICBEAST te je banovao kako ja znam, to je njegova odluka, molio ga nisam. Namješten ban nije, molim te da prestaneš da sereš malo i smiri doživljaj.
Ako imaš šta da dodaš njemu dodaji molim te mani se mene i praznih priča.

Sifra na lol accu ne moze da se promeni bez pristupa mejlu ne budi glup vise i ti i ovi ostali sto te podrzavaju

Citat: Andrijevic poslato Novembar 13, 2019, 17:32:05 POSLE PODNE
Sifra na lol accu ne moze da se promeni bez pristupa mejlu ne budi glup vise i ti i ovi ostali sto te podrzavaju
ne vrijeđaj pola foruma i Super Moderatore, banovan si pomiri se sa time i prestani da sliniš za accom, Vodka je odlučio da ne dobiješ unban kako znam (Nisam siguran 100%).

Poslednja Izmena: Novembar 13, 2019, 17:42:55 POSLE PODNE od Napaceni Bošnjo
-propo-

Citat: Andrijevic poslato Novembar 13, 2019, 17:32:05 POSLE PODNE
Sifra na lol accu ne moze da se promeni bez pristupa mejlu ne budi glup vise i ti i ovi ostali sto te podrzavaju
Može probati da kontaktira Support :)


Sirah says
Chillin' in Kyoto grand with my man Skrill
Chain smokin' nicotine sayin' fuck a fast deal
We got that white girl so we make those skrill checks
Fuck a white girl, talk ill, neck karate chop her grill, bitch I kill
Born from the center of a storm
All these boys flappin' gums about how they're hard, bitch I'm harder
Martyr to the swag on the corner
Beat your girl with the drums as the bass makes that bitch cum
Bass makes that bitch cum




Laughin' at the world.


Citat: Skrillex. poslato Novembar 13, 2019, 17:54:02 POSLE PODNE
Može probati da kontaktira Support :)
Nije support toliko naivan,ako igras lola znaces o cemu pricam  ;)

Citat: Napaceni Bošnjo poslato Novembar 13, 2019, 17:40:01 POSLE PODNE
ne vrijeđaj pola foruma i Super Moderatore, banovan si pomiri se sa time i prestani da sliniš za accom, Vodka je odlučio da ne dobiješ unban kako znam (Nisam siguran 100%).
Nw vredjam nikog, nego pricamo kako jeste. Svako ko igra lol zna da riot nije sisao tarabu i da nikako ne mozes da dobijes pristup acc bez mejla. A to da su ispali glupi jesu, jwr svako moze da potvrdi da ne mozes DA DOBIJES PRISTUP BEZ MEJLA.
mogu i ovaj da banuju slobodno, napravicu novi :D

Citat: Galardo poslato Novembar 13, 2019, 18:08:34 POSLE PODNE
Nije support toliko naivan,ako igras lola znaces o cemu pricam  ;)

Aman ljudi , vec par stranica u ovom glavnom razgovoru gledam za taj lol account , imate PM pa resavajte to i imate support i ovde na forumu ali i u LOL-u pa njima pisite , gledam bas , sta je bilo pre par godina koga boli ona stvar , niti igramo niti znamo nesto o tome ;)

Citat: #THEV1NNY_ poslato Novembar 13, 2019, 18:31:49 POSLE PODNE
Aman ljudi , vec par stranica u ovom glavnom razgovoru gledam za taj lol account , imate PM pa resavajte to i imate support i ovde na forumu ali i u LOL-u pa njima pisite , gledam bas , sta je bilo pre par godina koga boli ona stvar , niti igramo niti znamo nesto o tome ;)

Pa i kad je bila rasprava niko nije znao sta je lol, a svi su znali da komentarisu da sam ga prevario za akaunt.

Kolko los ovaj riot majke mi, svakom mozes da udjes na acc i promenis sve :*
http://noobot.info/uploader/image.php?di=061L
Poslednja Izmena: Novembar 13, 2019, 18:40:12 POSLE PODNE od Andrijevic