◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam pitanje dame.

Prije sam isto prodavao neke mape/skripte ali uvijek bi se raspravljao sa kupcem oko toga da mi vjeruje i da ga neću prevariti a uglavnom je bilo "Ti prvo meni novac, pa ja tebi rad". Danas je to problem malo veći jer tko će vjerovati nekome ako ga vidi prvi put ?. I moje pitanje je, koji je najbolji način da zadobije moje povjerenje netko i to da ga neću prevariti, jer jednostavo ja želim na način da on prvo uplati novac pa tek onda ja njemu pošaljem rad i brišem isti sa svoga PC-a.
Poslednja Izmena: Novembar 12, 2019, 14:44:13 POSLE PODNE od Spooky.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato Novembar 12, 2019, 14:43:07 POSLE PODNE
Imam pitanje dame.

Prije sam isto prodavao neke mape/skripte ali uvijek bi se raspravljao sa kupcem oko toga da mi vjeruje i da ga neću prevariti a uglavnom je bilo "Ti prvo meni novac, pa ja tebi rad". Danas je to problem malo veći jer tko će vjerovati nekome ako ga vidi prvi put ?. I moje pitanje je, koji je najbolji način da zadobije moje povjerenje netko i to da ga neću prevariti, jer jednostavo ja želim na način da on prvo uplati novac pa tek onda ja njemu pošaljem rad i brišem isti sa svoga PC-a.
U oba slucaja mu zabagujes ili skriptu ili mapu i ako hoce da plati sredis mu te bagove sto si zbago i posaljes mu ako nece das mu ubagovanu pa nek je sam odbaguje a ti sebi sacuvaj fixanu verziju :D

Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Novembar 12, 2019, 03:27:46 PRE PODNE
najjače dobio ban a nije nikog skamovao hahahahahahaha to je onaj berroni ja msm
taj berroni je mene skamovao za neki steam acc, prije par mjeseci se vratio na forum ja ga pitam oko tog acc, pravi se lud

Citat: @ndro poslato Novembar 12, 2019, 14:56:59 POSLE PODNE
taj berroni je mene skamovao za neki steam acc, prije par mjeseci se vratio na forum ja ga pitam oko tog acc, pravi se lud

ovde je jedini dobio ban zbog 'prevare' ahahah.

Citat: @ndro poslato Novembar 12, 2019, 14:56:59 POSLE PODNE
taj berroni je mene skamovao za neki steam acc, prije par mjeseci se vratio na forum ja ga pitam oko tog acc, pravi se lud
a znam, zato kod mene ima malo ljudi na "white listi" što se toga tiče, npr sa Sladeom sam se tradeao bez problema, znam čovjeka kakav je, a on zna mene kakav sam, ez trade :D

Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Novembar 12, 2019, 15:13:09 POSLE PODNE
a znam, zato kod mene ima malo ljudi na "white listi" što se toga tiče, npr sa Sladeom sam se tradeao bez problema, znam čovjeka kakav je, a on zna mene kakav sam, ez trade :D
Ja sam ti trade svoju ribu , di sam ja na white listi???  ???

Citat: Purdinho poslato Novembar 12, 2019, 15:21:09 POSLE PODNE
Ja sam ti trade svoju ribu , di sam ja na white listi???  ???
skam, premalo KG bilo..... xD




Citat: Napaceni Bošnjo poslato Novembar 12, 2019, 17:35:36 POSLE PODNE
zbog koga li si dobio ban

pa zbog tebe, izmsiljas neke price da sam ti uzeo acc. aj ti meni reci od kad se menja sifra na lol accu bez pristupa mejlu?


Citat: Andrijevic poslato Novembar 12, 2019, 18:09:25 POSLE PODNE
pa zbog tebe, izmsiljas neke price da sam ti uzeo acc. aj ti meni reci od kad se menja sifra na lol accu bez pristupa mejlu?
hahahah, dobar si <3
-propo-

Citat: Andrijevic poslato Novembar 12, 2019, 01:56:14 PRE PODNE
Gde je onaj bata sto mi namestio ban na mejn acc-u?  :)

Skamer si , dokazano je , ne pricaj gluposti. Niko ti ban namestio nije , nego mislis da si popio svu pamet sveta pa ako ti imas pricu i pricas stalno istu , ne znaci da je istinita. Srdacan Pozdrav SKAMERU.

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=114132.0
Poslednja Izmena: Novembar 12, 2019, 20:41:56 POSLE PODNE od imnaithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Kroz par primera u zivotu sto se tice trade-ovanja naucio sam jednu stvar a to je da kada imam da kupim originalno (ako je acc ili neka igrica) bolje dati vise para ali uzeti sa originalnih sajtova nego dati manje ali da prodjes i bez para i bez accounta tj igrice , takav smo mentalitet , stalno gledamo kako nekog da zajebemo i da ukrademo bukvalno nesto :) tako da ono poenta price je ne treba verovati svima i treba kupovati originalno a ako imas bolje ostavi kod sebe (mozda ti zatreba u buducnosti) nego se zezati sa klincima ili ljudima koji su zeljni toga da na kvaran nacin dodju do necega ;)