◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Ja sam Nemanja, ja sam šešelj nemanja ja sam srbin u zagrebuuuuuuuuuu. ooooooooooo
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


I sad kao onaj Kalcor je skroz sklonio 0.3.DL iako je neko do sada možda mjesecima radio na 0.3.DL projektu i postoje 0.3.DL serveri??

Citat: Slade poslato Novembar 11, 2019, 20:52:22 POSLE PODNE
I sad kao onaj Kalcor je skroz sklonio 0.3.DL iako je neko do sada možda mjesecima radio na 0.3.DL projektu i postoje 0.3.DL serveri??
Cutii dok ne skine sa DL 0.3.7 verziju :D



Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Novembar 11, 2019, 17:40:00 POSLE PODNE
pa on i ne želi da se skriva nešto lol, fazon dok je bio onaj osamu dazai kako već, ja sam ga čak i branio da ga ne banuju, jedno 15 prijava ima u moderatorskom pdfu i kad sam vidio da je idalje retard nisam više ništa i govorio, momak očigledno ima nekih problema, žao mi ga...
nema takvima poput njega oporavka


bilo je lijepo dok je trajalo.


Gde je onaj bata sto mi namestio ban na mejn acc-u?  :)
Poslednja Izmena: Novembar 12, 2019, 01:59:49 PRE PODNE od Andrijevic

Citat: Andrijevic poslato Novembar 12, 2019, 01:56:14 PRE PODNE
Gde je onaj bata sto mi namestio ban na mejn acc-u?  :)

Ko?
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: BitchLasagna poslato Novembar 12, 2019, 02:02:48 PRE PODNE
Ko?
Namestio me da sam mu promenio sifru na lol accu, samo ne znam kako je to moguce bez mejla ahahaha

Citat: Andrijevic poslato Novembar 12, 2019, 01:56:14 PRE PODNE
Gde je onaj bata sto mi namestio ban na mejn acc-u?  :)

najjače dobio ban a nije nikog skamovao hahahahahahaha to je onaj berroni ja msm

Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Novembar 12, 2019, 03:27:46 PRE PODNE
najjače dobio ban a nije nikog skamovao hahahahahahaha to je onaj berroni ja msm
Napaceni Bosnjo ja mislim, ne znam od kad moze da se promeni sifra na lol accu bez pristupa mejla, al ajde  :D

bato ti si bio upisan AndrijevicSkamer sta  ti cudno xDDDDD

Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: BitchLasagna poslato Novembar 12, 2019, 11:52:48 PRE PODNE
bato ti si bio upisan AndrijevicSkamer sta  ti cudno xDDDDD

To skamer sam stavio ja namerno nije niko drugi, jer ima maloumnih debila koji misle da sam ga skamovo. Kako moze da se uzme lol acc bez pristupa mejla je l ste vi normalni?