◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: TheMagicianSpideR poslato Novembar 02, 2019, 21:17:18 POSLE PODNE
Nisu sve to moji accounti bato, ako te zanima konkretno šta se tu dešava pisaću ti na pm :D

Nesto se tu cudno desava rekao bih
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SLAVICBEAST poslato Novembar 02, 2019, 21:22:42 POSLE PODNE
Nesto se tu cudno desava rekao bih
Znam znam, duga je to priča, uglavnom nemaš brige ovaj put - takmičenje se održava :)


Citat: TheMagicianSpideR poslato Novembar 02, 2019, 21:21:29 POSLE PODNE
Ni nema više hahah, Stexi totalno ukinuo scripting battle
Vratiti ću ja to prvom prilikom ništa se vi ne sikirajte ;)

Nemam pojma koj ce nam kurac textdraw battle kad ionako svi hoce script betl sa izmenjenim pravilima.

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Kako mi na ...... idu citeri koji bacaju vozila, to jest portaju sve do sebe.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: bunta poslato Novembar 02, 2019, 21:46:29 POSLE PODNE
Nemam pojma koj ce nam kurac textdraw battle kad ionako svi hoce script betl sa izmenjenim pravilima.
Ja sam htio da vratim scripting battle ali nije dao stexi rekao i onako je neaktivan bio i prije tako da nista od toga, ali srediti cu ja to

#A.J.


Citat: daddy. poslato Novembar 02, 2019, 22:18:06 POSLE PODNE
Ja sam htio da vratim scripting battle ali nije dao stexi rekao i onako je neaktivan bio i prije tako da nista od toga, ali srediti cu ja to

Mogo bi on za pocetak da udje neki put na forum i da procita, jebem ti forum kad od cele administracije samo jedan super mod aktivan svakog dana.
i vodka ponekad, plus da ne spominjem da kad ga neko taguje dobije bananu 5 dana, vecita misterija..

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: bunta poslato Novembar 02, 2019, 22:32:42 POSLE PODNE
Mogo bi on za pocetak da udje neki put na forum i da procita, jebem ti forum kad od cele administracije samo jedan super mod aktivan svakog dana.
i vodka ponekad, plus da ne spominjem da kad ga neko taguje dobije bananu 5 dana, vecita misterija..
A jbg lik radi, nema ni on toliko vremena

Pa što nema prijava za administraciju, neka to budu ljudi od povjerenja, oni najjaktivniji i stariji clanovi. Kao ja.  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato Novembar 02, 2019, 22:36:54 POSLE PODNE
Pa što nema prijava za administraciju, neka to budu ljudi od povjerenja, oni najjaktivniji i stariji clanovi. Kao ja.  :D
Oni su se dokazali i jako su dobra administracija, neki su manje aktivni ali i na to se odgovori u roku od 2 dana max ako je baš nešto

Citat: bunta poslato Novembar 02, 2019, 22:32:42 POSLE PODNE
Mogo bi on za pocetak da udje neki put na forum i da procita, jebem ti forum kad od cele administracije samo jedan super mod aktivan svakog dana.
i vodka ponekad, plus da ne spominjem da kad ga neko taguje dobije bananu 5 dana, vecita misterija..
To ne kontam, hajd da banuje ako ga neko taguje bez razloga al neko ga taguje jer treba da se rijesi nesto u vezi foruma ili treba neka pomoc on banuje, a Slavicu svaka cast iako nismo nesto dobrim odnosima, on rijesava sve probleme na forumu u zadnjih mjesec dana a i prije.. mogli bi se i ostali super moderatori malo aktivirati ili da se vrati funkcija asistenta

Citat: @ndro poslato Novembar 02, 2019, 22:41:08 POSLE PODNE
To ne kontam, hajd da banuje ako ga neko taguje bez razloga al neko ga taguje jer treba da se rijesi nesto u vezi foruma ili treba neka pomoc on banuje, a Slavicu svaka cast iako nismo nesto dobrim odnosima, on rijesava sve probleme na forumu u zadnjih mjesec dana a i prije.. mogli bi se i ostali super moderatori malo aktivirati ili da se vrati funkcija asistenta
Svaka ti je ka' Njegoševa

Ja se slažem da se vrati Asistent jer od svih clanova administracije je aktivan Slavić. Vidjam Stexia i Cadilaba po nekad ali i to je retko. U glavnom, Slavić je desna ruka foruma i on je uvek tu da spreči svadje, rasprave ili  debilcine neke. O Vodki da ne pričam, taguješ ga i popiješ bananu.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security