◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: imnaithan poslato Oktobar 31, 2019, 14:59:33 POSLE PODNE
On psuje boga , @Galardo mu dodaje reci , ja objasnjavam sta se desava dok se doticni smeje  :D
De ostavi taj sok ne djeluje dobro na tebe  :D

Da niko ne saradjuje sa @daddy. Jer je Scamer. Scamao me je za 80kukuruza u zrnu i 5eskima. Tako neko bahat i bezobrazan jos pokusa da mi otme dva polarna medveda... Picka jedna , toliko o njemu.  8)  :D




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: imnaithan poslato Oktobar 31, 2019, 15:24:43 POSLE PODNE
Da niko ne saradjuje sa @daddy. Jer je Scamer. Scamao me je za 80kukuruza u zrnu i 5eskima. Tako neko bahat i bezobrazan jos pokusa da mi otme dva polarna medveda... Picka jedna , toliko o njemu.  8)  :D
-rep , scammer :D
Citat: rip kifla poslato Oktobar 31, 2019, 14:43:11 POSLE PODNE
stade kanter stade sve
Dobro vece gospodine , sta dobro vece jebem li ti boga :D najjaciii :D

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=131523.msg935677;topicseen#new

Ova tema mi je pokazala da jos uvek postoji neko dobar ko trazi pomoc. Neko ko postuje i na kraju se zahvali.

@mmlinaric svaka cast , nekako mi vracas sad nadu da ce i drugi tako da se ponasaju  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Citat: imnaithan poslato Oktobar 31, 2019, 16:27:49 POSLE PODNE
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=131523.msg935677;topicseen#new

Ova tema mi je pokazala da jos uvek postoji neko dobar ko trazi pomoc. Neko ko postuje i na kraju se zahvali.

@mmlinaric svaka cast , nekako mi vracas sad nadu da ce i drugi tako da se ponasaju  8)
ja postujem kad mi netko pomogne, najmanja je stvar koja mogu napraviti za njega zahvaliti se.

Citat: imnaithan poslato Oktobar 31, 2019, 15:24:43 POSLE PODNE
Da niko ne saradjuje sa @daddy. Jer je Scamer. Scamao me je za 80kukuruza u zrnu i 5eskima. Tako neko bahat i bezobrazan jos pokusa da mi otme dva polarna medveda... Picka jedna , toliko o njemu.  8)  :D
Ma ja to sve od mapa s mapping battlea

Citat: RuKripter poslato Oktobar 31, 2019, 16:34:15 POSLE PODNE
Bukvalno Bašovski omašio temu tkd nema smisla glasanje uopće

Tema je organizacija , Ballas moze biti uredjena banda ili gheto banda xD




Give Honor To The One Who Deserve It





Hvala svima na cestitkama :D ne mogu citate staviti svih vas sada zbog stranica hah :D
Poslednja Izmena: Oktobar 31, 2019, 18:06:45 POSLE PODNE od Purdinho

Citat: Purdinho poslato Oktobar 31, 2019, 17:45:57 POSLE PODNE
Hvala svima na cestitkama :D ne mogu citati staviti svih vas sada zbog stranica hah :D
puu djubre jedno  :D

kace se zabraniti objavljivanje UP modova ili bar da treba dozvola moda za objavljivanje .

Citat: just_Svabo poslato Oktobar 31, 2019, 17:57:14 POSLE PODNE
kace se zabraniti objavljivanje UP modova ili bar da treba dozvola moda za objavljivanje .
pa onda ne bi bilo modova  ;)

Citat: Galardo poslato Oktobar 31, 2019, 17:58:55 POSLE PODNE
pa onda ne bi bilo modova  ;)
Da se barem uvede da treba dozvola moda za objavljivanje naravno pregled moda pre objavljivanja da se konstantuje da li je uopste mod za tu samu objavu .

Citat: just_Svabo poslato Oktobar 31, 2019, 17:57:14 POSLE PODNE
kace se zabraniti objavljivanje UP modova ili bar da treba dozvola moda za objavljivanje .
Ima kvalitetnih UP izvornih, nisu sve lose...