◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Jebiga stari moj, valjda se ne kaješ.  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Nisam ni jednom do sad video, ali moram napisati jednu ispovest ovde.. :D

Tri godine sam vodio uspešnu vezu, stvarno vezu iz snova.. Diskutovali o životu u bliskoj budućnosti, kući, kolima, deci.. Pre oko dve nedelje sam kupio prsten planirajući da je zaprosim 10og novembra (na mesečnicu), ali raskinuli smo u subotu zbog nekih njenih privatnih problema.. Sve u svemu, ostali smo u full odnosima, u svakodnevnom kontaktu i na to sve mi je rekla da sačekam određeni period da se sve vrati kao što je bilo..
Jednostavno kako god bilo kasnije, ne mogu da poverujem šta mi se desilo :)

Trebam li ja makenzija da dovodim da vam liječi slomljena srca, on je tata u svemu.

Ma kakva slomljena srca, nek on prvo sebe izleči :)

Citat: TheMagicianSpideR poslato Oktobar 29, 2019, 22:55:14 POSLE PODNE
Nisam ni jednom do sad video, ali moram napisati jednu ispovest ovde.. :D

Tri godine sam vodio uspešnu vezu, stvarno vezu iz snova.. Diskutovali o životu u bliskoj budućnosti, kući, kolima, deci.. Pre oko dve nedelje sam kupio prsten planirajući da je zaprosim 10og novembra (na mesečnicu), ali raskinuli smo u subotu zbog nekih njenih privatnih problema.. Sve u svemu, ostali smo u full odnosima, u svakodnevnom kontaktu i na to sve mi je rekla da sačekam određeni period da se sve vrati kao što je bilo..
Jednostavno kako god bilo kasnije, ne mogu da poverujem šta mi se desilo :)

Haj barem za kasnije ne moras kupovati prsten ili taj neko , gledajte to sa vedrije strane (sem ako nije urezano ime neko) ;)

Citat: #THEV1NNY_ poslato Oktobar 29, 2019, 23:41:29 POSLE PODNE
Haj barem za kasnije ne moras kupovati prsten ili taj neko , gledajte to sa vedrije strane (sem ako nije urezano ime neko) ;)
Ja ću oženiti nju, ne razmišljam ja o drugoj uopšte :D

Citat: TheMagicianSpideR poslato Oktobar 29, 2019, 23:48:00 POSLE PODNE
Ja ću oženiti nju, ne razmišljam ja o drugoj uopšte :D
Dobro dobro , ja sam ti rekao ali nemoj kasnije doci i zaliti se kako prsten skuplja prasinu :D ako uspes da je ozenis pozovi nas sve sa foruma na svadbu samo nemoj @SLAVICBEAST , nije zasluzio :D salim se ;)

sam cu reci lol
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: TheMagicianSpideR poslato Oktobar 29, 2019, 22:55:14 POSLE PODNE
Nisam ni jednom do sad video, ali moram napisati jednu ispovest ovde.. :D

Tri godine sam vodio uspešnu vezu, stvarno vezu iz snova.. Diskutovali o životu u bliskoj budućnosti, kući, kolima, deci.. Pre oko dve nedelje sam kupio prsten planirajući da je zaprosim 10og novembra (na mesečnicu), ali raskinuli smo u subotu zbog nekih njenih privatnih problema.. Sve u svemu, ostali smo u full odnosima, u svakodnevnom kontaktu i na to sve mi je rekla da sačekam određeni period da se sve vrati kao što je bilo..
Jednostavno kako god bilo kasnije, ne mogu da poverujem šta mi se desilo :)


Je l ovo oglas za prodaju prstena ili?  :D
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: BitchLasagna poslato Oktobar 30, 2019, 12:33:43 POSLE PODNE
Je l ovo oglas za prodaju prstena ili?  :D
Prsten + Velion Community & moja malenkost gratis uz cenu :D



Sretan ti rođendan, sunce moje drago, volim te volim ti si moje zlato.  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords