◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.




Pozdrav :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: androo poslato Oktobar 13, 2019, 18:29:29 POSLE PODNE
prijavit ce se par ljudi i tjt, dzaba si pokrenuo xD
Ali je dobra fora, prijavio sam se cak i ja koji sam uradio par mapa u zivotu...

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: bunta poslato Oktobar 14, 2019, 11:17:53 PRE PODNE
Ali je dobra fora, prijavio sam se cak i ja koji sam uradio par mapa u zivotu...
A brate treba malo da aktiviramo forum, ovo je neki vid igre i zabave, zasto da se ne prijave i ostali

Citat: bunta poslato Oktobar 14, 2019, 11:17:53 PRE PODNE
Ali je dobra fora, prijavio sam se cak i ja koji sam uradio par mapa u zivotu...
Takodjer, odradio mozda 15-20 mapa do sada :P Neke su solidne, neke poprilicno dobre,ali ako se prijavi neko od onih jacih onda sam ga poduvao :D

Citat: Purdinho poslato Oktobar 14, 2019, 14:10:21 POSLE PODNE
Takodjer, odradio mozda 15-20 mapa do sada :P Neke su solidne, neke poprilicno dobre,ali ako se prijavi neko od onih jacih onda sam ga poduvao :D
Amain zna da mappa full al' nije vise aktivan :/.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Pozzzzzzzz
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))


Ja: veceras cu da zaspem ranije
YouTube recommendation u 3am:


@daddy.  pa onako...
pokvaren mi je editor pogledaj temu tamo za mapanje pomoc pa cemo se dogovrit za mapanje ako mi sredis to

Citat: Kova_Maps1 poslato Oktobar 15, 2019, 14:33:54 POSLE PODNE
@daddy.  pa onako...
pokvaren mi je editor pogledaj temu tamo za mapanje pomoc pa cemo se dogovrit za mapanje ako mi sredis to
Odgovorio sam, neki je bug sa editorom imam isti problem, pitam da se prijavis na trenutni mapping battle na forumu, znam tvoje mape koje si radio i jako su dobre ;)

Citat: Kova_Maps1 poslato Oktobar 15, 2019, 14:33:54 POSLE PODNE
@daddy.  pa onako...
pokvaren mi je editor pogledaj temu tamo za mapanje pomoc pa cemo se dogovrit za mapanje ako mi sredis to
@Kova_Maps1 salji mi sliku errora u pm, imao sam i ja dosta errora oko editora i fiksao sam. :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security