◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Bašovski poslato Oktobar 02, 2019, 20:38:20 POSLE PODNE
Dobra ideja, isto kao na lsrp ucp. Treba nesto poduzeti
ako se ne varam, mislim da to ima Balkan School
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Galardo poslato Oktobar 02, 2019, 20:35:52 POSLE PODNE
i to sto kazes,sve je monotono,ali sta ces kada je sam forum namijenjen za sa-mp...
Ne brate, uredu je što je samo za samp, ali recimo, ovaj TD Battle pto je organiziran je baš ono što nam treba, shvataš.
Citat: Bašovski poslato Oktobar 02, 2019, 20:38:20 POSLE PODNE
Dobra ideja, isto kao na lsrp ucp. Treba nesto poduzeti
Valjalo bi, jbg ne možeš ostati od ovih botova.

Otvorena vam je tema u Predlozima za register approvement :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Oktobar 02, 2019, 20:47:17 POSLE PODNE
Otvorena vam je tema u Predlozima za register approvement :)
Zna se ko je prvi u predlozima :D

Već postoji opcija u SMFu da je neophodno odobriti profil da bi registracija bila kompletna, jedino Å¡to zahtjeva jeste da su stalno  tu moderatori i da ih prihvaćaju.

Ne vidim ponetu sa otvaranjem takvog predloga, kao sa mi ne znamo za to. Administracija ce da pronadje nacin da ih se resi, pa makar bilo i odobravanje novoregistrovanih clanova. A ako se tako nesto i uvede, taj posao ce obavljati administrator ili supermoderatori, nikakav konkurs za tu "poziciju" niti rankovi nece da postoje.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Ako je već tako, potrudite se da budete bar 5x aktivniji nego sada jer bez maksimalne aktivnosti neće biti novih članova

Citat: Å¡emso poslato Oktobar 02, 2019, 21:25:03 POSLE PODNE
Ako je već tako, potrudite se da budete bar 5x aktivniji nego sada jer bez maksimalne aktivnosti neće biti novih članova
Pazi ovo, naravno da i oni imaju svoj privatni život. Neki od njih imaju posao, neki zavrÅ¡avaju faks ili slično Å¡to je uzrok neaktivnosti na forumu. MeÄ'utim, ukoliko želimo da pomognemo da se viÅ¡e ne deÅ¡avaju ova sranja na forumu kao sada ne kontam zaÅ¡to to branite, bilo bi mi drago čuti da ste pronaÅ¡li rjeÅ¡enje za ovo kroz nekoliko sljedećih dana, a ne da to padne u zaborav, toliko od mene ;)

Super moderator sam vise od 4 godine i niko se do sada nije zalio na moju aktivnost, a ti si sa 9 postova dosao ovde da serendas i trolas.  ::) Ne garantujem da ce tako nesto biti uvedeno, a ako bude opet ne zavisi od mene kome ce taj posao biti poveren.
Evo napusticu medicinu samo da bih tebi udovoljio i bio jos vise aktivniji  8)
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"


Citat: SLAVICBEAST poslato Oktobar 02, 2019, 21:49:55 POSLE PODNE
Super moderator sam vise od 4 godine i niko se do sada nije zalio na moju aktivnost, a ti si sa 9 postova dosao ovde da serendas i trolas.  ::) Ne garantujem da ce tako nesto biti uvedeno, a ako bude opet ne zavisi od mene kome ce taj posao biti poveren.
Evo napusticu medicinu samo da bih tebi udovoljio i bio jos vise aktivniji  8)
Opušteno brate, nemoj oko ovoga da se kačite, koji vam je k, obični vrag od igrice i foruma, laganini ;)

Dozvolite pristup domenu samo zemljama Balkana i stvar resena



@Å¡emso svi mi imamo svoje obaveze, ne mozemo stalno biti na forumu,ne mozemo ostaviti niti posao, niti razna predavanja i slicne stvari koje su nam bitne samo da podignemo aktivnost na forumu :)

Citat: SLAVICBEAST poslato Oktobar 02, 2019, 21:49:55 POSLE PODNE
Super moderator sam vise od 4 godine i niko se do sada nije zalio na moju aktivnost, a ti si sa 9 postova dosao ovde da serendas i trolas.  ::) Ne garantujem da ce tako nesto biti uvedeno, a ako bude opet ne zavisi od mene kome ce taj posao biti poveren.
Evo napusticu medicinu samo da bih tebi udovoljio i bio jos vise aktivniji  8)
nekima je jedina briga da'li ce danas level apat na nekom srv-u  :D

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Ma ima lijeka za ove što se kurče. Banana na pet dana
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords