◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: .mumitza poslato Oktobar 01, 2019, 02:58:43 PRE PODNE
matheuslucas04@gmail.com:caderno147
spotify free
bas sam cekao da vidim hoce li se iko zahvalit...


Citat: Slade poslato Oktobar 02, 2019, 00:14:03 PRE PODNE
treba bit u mogućnosti prvo kupiti dva auta, zatim registrovati, a onda i točiti dva auta, 'flexanje' u bengici koja se vozi samo vikendom i troši 20 litara realno će drugima izgledati retardirano, ako ostalih 5 dana voziš golfa dvicu 1.6 dizel koji troši manje nego upaljač...
Ono što hoću reći.. vozi šta možeš, ko ima za auto koje je 50.000 i više eura i troši 20+ litara, ima i da ga održava, i da toči, registruje i sve, dakle uzima se nešto što se može i održavat, dva auta su po meni nepotrebna.

Btw na olx.ba ili poznatijem kao Pik, postoji momak koji prodaje GT-Ra, mislim 70k eura, samo registracija auta je 1900, ali opet računaj servis za pravi sportski-luksuzni japanski auto, i ako takvom originalu ode dio, moraš ga servisirat u toj zemlji, a tek gledaj na to koliko zapravo košta orginalni dio na GT-Ru, jer ne možeš staviti bilo kakvi kao što idu na npr VW.
ovaj sistem sa dva auta vecinom ide u razvijenijim drzavama gdje taj sistem registracija ima logike, kao sto kazes za GT-Ra kosta 1900e, u bosni je to koliko-toliko i dobro jer ide po kw snazi auta al u srbiji, uzmes 3.0 auto das dvije plate za registraciju.. (nmp koliko ide pa ako neko iz srbije ima nek kaze.. ovo sam "lupio")


Citat: androo poslato Oktobar 02, 2019, 15:06:43 POSLE PODNE
bas sam cekao da vidim hoce li se iko zahvalit...

ovaj sistem sa dva auta vecinom ide u razvijenijim drzavama gdje taj sistem registracija ima logike, kao sto kazes za GT-Ra kosta 1900e, u bosni je to koliko-toliko i dobro jer ide po kw snazi auta al u srbiji, uzmes 3.0 auto das dvije plate za registraciju.. (nmp koliko ide pa ako neko iz srbije ima nek kaze.. ovo sam "lupio")
Ma GTR je skup u svakom smislu.. 50000eura za auto..
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

ae ko moze nek reporta @deveeeedeset_devet na insta zbog inappropriate content, na story postavlja mrtve zivotinje/kako ubija zivotinje..
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: Å¡emso poslato Oktobar 02, 2019, 15:09:05 POSLE PODNE
@jerenic34 Radiš li mape još? :D
slabo, radim(pararelno sa skolom), ne provodim toliko vremena za kompjuterom.. :D

Citat: androo poslato Oktobar 02, 2019, 15:06:43 POSLE PODNE
ovaj sistem sa dva auta vecinom ide u razvijenijim drzavama gdje taj sistem registracija ima logike, kao sto kazes za GT-Ra kosta 1900e, u bosni je to koliko-toliko i dobro jer ide po kw snazi auta al u srbiji, uzmes 3.0 auto das dvije plate za registraciju.. (nmp koliko ide pa ako neko iz srbije ima nek kaze.. ovo sam "lupio")

Svugdje ide po kilovatima, meÄ'utim ista je cijena registracije za vozila koja imaju 115 Kw i viÅ¡e, znači imao 115kw ili 315kw, ista je cijena, meÄ'utim računaj i osiguranje, auto mora imat najjače moguće osiguranje, pritom govorim za Bosnu, u drugim zemljama jači motori su skupi ne samo za održavat, nego i za registrovati.

3.0 je idalje sitno, kubikaža danas sve manje i manje vrijedi na snazi, budući da ljudi stavljaju viÅ¡e turbina sa manje cilindara, primjer je taj GT-R koji ima V6 3.5 sa dvije turbine(550ks), (osim na ultimativno brzim autima - koenigsegg/bugatti, gdje su 8.0 motori), ali u nas, ne samo u Bosni, već na balkanu je gorivo jako skupo u poreÄ'enju sa npr Amerikom, naravno to ne ide u cijenu auta, naročito noviji motori, sa 2000 kubika znaju razviti preko 150 konja sa samo 4 litra potroÅ¡nje na 100 kilometara, al opet i ta najnovija auta su skupa, ako niÅ¡ta danas, za 10 godina vjerovatno neće biti.

Citat: Slade poslato Oktobar 02, 2019, 15:39:58 POSLE PODNE
Svugdje ide po kilovatima, meÄ'utim ista je cijena registracije za vozila koja imaju 115 Kw i viÅ¡e, znači imao 115kw ili 315kw, ista je cijena, meÄ'utim računaj i osiguranje, auto mora imat najjače moguće osiguranje, pritom govorim za Bosnu, u drugim zemljama jači motori su skupi ne samo za održavat, nego i za registrovati.

3.0 je idalje sitno, kubikaža danas sve manje i manje vrijedi na snazi, budući da ljudi stavljaju viÅ¡e turbina sa manje cilindara, primjer je taj GT-R koji ima V6 3.5 sa dvije turbine(550ks), (osim na ultimativno brzim autima - koenigsegg/bugatti, gdje su 8.0 motori), ali u nas, ne samo u Bosni, već na balkanu je gorivo jako skupo u poreÄ'enju sa npr Amerikom, naravno to ne ide u cijenu auta, naročito noviji motori, sa 2000 kubika znaju razviti preko 150 konja sa samo 4 litra potroÅ¡nje na 100 kilometara, al opet i ta najnovija auta su skupa, ako niÅ¡ta danas, za 10 godina vjerovatno neće biti.
U srbiji ti snaga motora nema nikakve veze, samo zapremina i godiste

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Sad sam čitao na googleu, odnosno na kalkulatoru, imaš unos i kilovata i zapremine, čisto sumnjam da postoji zemlja gdje se kilovati ne broje, jer je to snaga motora, jer gore sam naveo, imaš GT-Ra sa 3500 kubika i dvije turbine, koji proizvodi 550ks što je nekih 400ak kW, i onda skontaš da Dodge Charger iz sedamdesetih ima desetat kilovata manje (petnaestak konjskih snaga manje), a ima tipa 8100 kubika, jer na kraju krajeva sve je to neko osmislio da pravi smisla

Kod nas se placa osiguranje i porez na luksuz

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14684908/mercedes-benz-e-300-30-d

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12900987/mercedes-benz-s-320-32-cdi-4matic

pise ti cena registracije na sajtu, treba neko objasniti ovim mulcima da kubikaza nema veze sa snagom, pogotovo jer su sad motori 1.0 sa turbo 120-30 konja

sorry na dp

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Najbolje vam je uzeti Yuga za posao a Golf 2 za fleksanje :D



Ovi likovi sto odredjuju koja ce vozila dobijati policija treba pobit, jos od rata (i prije u jugoslaviji) policijska auta su bila sranje, al hajd prije rata nije ni bilo nesto dobrih auta, a i ko bi bjezao, zavrsio bi na golom otoku, al od kako je zavrsio rat uvijek se vozi jebe*i 1.9 tdi ili tako neko sranje sto nema vise od 105hp, dok su amerikanci uvijek vozili neke masine od 300+hp a sad voze i dodge charger sa superchargerom znaci moze da stigne Boga, al hajd valja ovima na vlasti kupiti novog audija da se vozikaju...




Citat: [TS3-M/SLOBODAN] BraxtoNNN poslato Oktobar 02, 2019, 16:18:43 POSLE PODNE
Macan za posao, ML350 za flexanje
svaka cast legendo