◄ Sport ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 08, 2019, 17:08:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: remiks poslato Decembar 07, 2022, 13:29:47 POSLE PODNE
argentina osvaja, nema sta da se prica dalje
Pozdravam vasu izjavu gospodine, ali nazalost, mislim da nece :/

Citat: Galardo poslato Decembar 07, 2022, 13:56:38 POSLE PODNE
Pozdravam vasu izjavu gospodine, ali nazalost, mislim da nece :/
Da nece mozda portugal osvojit kojima "najbolji" igrac sjedi na klupi do 72. minute  :-\
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: remiks poslato Decembar 07, 2022, 14:28:16 POSLE PODNE
Da nece mozda portugal osvojit kojima "najbolji" igrac sjedi na klupi do 72. minute  :-\
Bolje igraju bez tog takozvanog najboljeg igraca, dok igraju sa njim, samo lopte na njega salju, a sinoc kada je usao, poslali mu pas, on ni da potrci sam prema lopti i bio bi samo na jednog igraca u odbrani, ali...

Ne gubite se, osvaja onaj tko pobjedi u srazu Hrvatska - Brazil.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: pokerface poslato Decembar 07, 2022, 15:34:32 POSLE PODNE
Ne gubite se, osvaja onaj tko pobjedi u srazu Hrvatska - Brazil.

Po kojim to pravilima  :D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Galardo poslato Decembar 07, 2022, 14:34:33 POSLE PODNE
Bolje igraju bez tog takozvanog najboljeg igraca, dok igraju sa njim, samo lopte na njega salju, a sinoc kada je usao, poslali mu pas, on ni da potrci sam prema lopti i bio bi samo na jednog igraca u odbrani, ali...

Bez tog takozvani  :) i gdje si ti vidio da nije potrcao za loptom u par navrata je sprint pucao i pokusavao dati gol i ako je usao u 70oj minuti, on je lider portugala i ako je neko za tu utakmicu u boljoj formi sto ne bi igrao poredis zvijezdu u usponu od 21 godinu i covjeka koji ima skoro toliko profesionalne karijere  :D Messi je 2 godine mladji a prosle godine je imao goru sezonu nego Ronaldo sad tkd nez u cemu je problem, a za osvajanje Argentine ako si gledao Argentinu i ako je logicki gledat nemaju nikakve sanse pitanje dal ce holandjane proci a kamoli dalje, bilo kako bilo fudbal je nepredvidiv gledano tako i Maroko moze uset.

Citat: KRISTIJΛ N poslato Decembar 08, 2022, 15:29:28 POSLE PODNE
Bez tog takozvani  :) i gdje si ti vidio da nije potrcao za loptom u par navrata je sprint pucao i pokusavao dati gol i ako je usao u 70oj minuti, on je lider portugala i ako je neko za tu utakmicu u boljoj formi sto ne bi igrao poredis zvijezdu u usponu od 21 godinu i covjeka koji ima skoro toliko profesionalne karijere  :D Messi je 2 godine mladji a prosle godine je imao goru sezonu nego Ronaldo sad tkd nez u cemu je problem, a za osvajanje Argentine ako si gledao Argentinu i ako je logicki gledat nemaju nikakve sanse pitanje dal ce holandjane proci a kamoli dalje, bilo kako bilo fudbal je nepredvidiv gledano tako i Maroko moze uset.
Gledao sam Argentinu, ali nisam niti rekao da ces sigurno proci, vec da bih volio da prodju, ali tesko, nije im igra kakva treba biti, oslanjaju se na Messi-a, daj mu loptu pa ako nesto napravi dobri su. Maroko bi licno volio i da daleko doguro, pa cak i da osvoje koliko je to moguce...

Citat: KRISTIJΛ N poslato Decembar 08, 2022, 15:29:28 POSLE PODNE
Bez tog takozvani  :) i gdje si ti vidio da nije potrcao za loptom u par navrata je sprint pucao i pokusavao dati gol i ako je usao u 70oj minuti, on je lider portugala i ako je neko za tu utakmicu u boljoj formi sto ne bi igrao poredis zvijezdu u usponu od 21 godinu i covjeka koji ima skoro toliko profesionalne karijere  :D Messi je 2 godine mladji a prosle godine je imao goru sezonu nego Ronaldo sad tkd nez u cemu je problem, a za osvajanje Argentine ako si gledao Argentinu i ako je logicki gledat nemaju nikakve sanse pitanje dal ce holandjane proci a kamoli dalje, bilo kako bilo fudbal je nepredvidiv gledano tako i Maroko moze uset.
Ko je gledao onu Argentinu iz 2014 koja je došla do finala, zna da postoji šansa da i ova dođe ili čak i da osvoji. Igrali su sa BiH 2-1, sa Nigeriom 3-2, sa Iranom 1-0, sa Švicarskom 1-0, sa Belgijom 1-0, a protiv Holandije na penale prošli. Argentina je tim koji igra taman onoliko koliko mu treba za pobjedu i sigurno da svakoga može pobijediti.

Citat: KRISTIJΛ N poslato Decembar 08, 2022, 15:29:28 POSLE PODNE
Bez tog takozvani  :) i gdje si ti vidio da nije potrcao za loptom u par navrata je sprint pucao i pokusavao dati gol i ako je usao u 70oj minuti, on je lider portugala i ako je neko za tu utakmicu u boljoj formi sto ne bi igrao poredis zvijezdu u usponu od 21 godinu i covjeka koji ima skoro toliko profesionalne karijere  :D Messi je 2 godine mladji a prosle godine je imao goru sezonu nego Ronaldo sad tkd nez u cemu je problem, a za osvajanje Argentine ako si gledao Argentinu i ako je logicki gledat nemaju nikakve sanse pitanje dal ce holandjane proci a kamoli dalje, bilo kako bilo fudbal je nepredvidiv gledano tako i Maroko moze uset.
Pitam te kakva je logika da glavnog igraca kako ti kazes lidera portugala drze na klupi do 70. minute ? Pronadji mi kada je Messi bio na klupi u osmini ili cak u grupama, neces pronaci... Messi je jednostavno bolji, argentinci ne igraju na messija dok Portugal njima je zadatak pass to Ronaldo i to je to.. Ko je gledao zapravo utakmicu Portugala, kada je Ronaldo usao njima se taktika promijenila svaka lopta je isla na Ronalda... Messi je playmaker a ne striker kao Ronaldo npr kada bi gledali golove na 1000 utakmica Messi bi ih imao vise s obzirom da Ronaldo ima vise meceva logicno imao je vise sansi da da gol i dao je, zbog toga i ima vise golova zbog kojih mnogi ljudi smatraju da je Ronaldo bolji. Btw Portugal je jednom bio u finalu i to 1966 godine, dok je Argentina sa slicnim stilom danasnje igre stigla do finala 2014. Tako da nema punog preseravanja.. Da sam Manager Portugala Ronalda ne bih uveo nikako protiv Maroka, neka igraju bolji igraci koji su u formi i koji su mladji jer Ronaldo vise ne moze i to se dobro vidi..  Evo ti statsi btw:

MESSI: 1000 meceva, 348 assistova, 789 golova
RONALDO: 1144 meceva, 234 assistova, 819 golova..
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: remiks poslato Decembar 08, 2022, 18:29:23 POSLE PODNE
Pitam te kakva je logika da glavnog igraca kako ti kazes lidera portugala drze na klupi do 70. minute ? Pronadji mi kada je Messi bio na klupi u osmini ili cak u grupama, neces pronaci... Messi je jednostavno bolji, argentinci ne igraju na messija dok Portugal njima je zadatak pass to Ronaldo i to je to.. Ko je gledao zapravo utakmicu Portugala, kada je Ronaldo usao njima se taktika promijenila svaka lopta je isla na Ronalda... Messi je playmaker a ne striker kao Ronaldo npr kada bi gledali golove na 1000 utakmica Messi bi ih imao vise s obzirom da Ronaldo ima vise meceva logicno imao je vise sansi da da gol i dao je, zbog toga i ima vise golova zbog kojih mnogi ljudi smatraju da je Ronaldo bolji. Btw Portugal je jednom bio u finalu i to 1966 godine, dok je Argentina sa slicnim stilom danasnje igre stigla do finala 2014. Tako da nema punog preseravanja.. Da sam Manager Portugala Ronalda ne bih uveo nikako protiv Maroka, neka igraju bolji igraci koji su u formi i koji su mladji jer Ronaldo vise ne moze i to se dobro vidi..  Evo ti statsi btw:

MESSI: 1000 meceva, 348 assistova, 789 golova
RONALDO: 1144 meceva, 234 assistova, 819 golova..

Zastao sam sa čitanjem kada si rekao "argentinci ne igraju na messija dok Portugal njima je zadatak pass to Ronaldo i to je to".
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

100e na skandinaviju moju, ajmo bre
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


Citat: remiks poslato Decembar 08, 2022, 18:29:23 POSLE PODNE
Pitam te kakva je logika da glavnog igraca kako ti kazes lidera portugala drze na klupi do 70. minute ? Pronadji mi kada je Messi bio na klupi u osmini ili cak u grupama, neces pronaci... Messi je jednostavno bolji, argentinci ne igraju na messija dok Portugal njima je zadatak pass to Ronaldo i to je to.. Ko je gledao zapravo utakmicu Portugala, kada je Ronaldo usao njima se taktika promijenila svaka lopta je isla na Ronalda... Messi je playmaker a ne striker kao Ronaldo npr kada bi gledali golove na 1000 utakmica Messi bi ih imao vise s obzirom da Ronaldo ima vise meceva logicno imao je vise sansi da da gol i dao je, zbog toga i ima vise golova zbog kojih mnogi ljudi smatraju da je Ronaldo bolji. Btw Portugal je jednom bio u finalu i to 1966 godine, dok je Argentina sa slicnim stilom danasnje igre stigla do finala 2014. Tako da nema punog preseravanja.. Da sam Manager Portugala Ronalda ne bih uveo nikako protiv Maroka, neka igraju bolji igraci koji su u formi i koji su mladji jer Ronaldo vise ne moze i to se dobro vidi..  Evo ti statsi btw:

MESSI: 1000 meceva, 348 assistova, 789 golova
RONALDO: 1144 meceva, 234 assistova, 819 golova..

Ronaldo je 36 godina postigao 40 golova i 8 asistencija na 48 utakmica Messi tek sledece godine puni toliko godina i vidno je da je daleko od svoje igre ne kazem da je gotovo ni njegovo a ni Ronaldovo cak ako iko moze istrajat to je Ronaldo zbog spremnosti tijela kakvo niko nema, Ronaldo je imao dosta problema sto sa trenerom i celnicima kluba sto sa porodicom smrt djetata itd.. Normalno je da LIDER tima izostane u nekim situacijama jer covjek prolazi kroz teske periode i tim ne moze rizikovati nemam sumnje da ce Ronaldo vrlo brzo uci u bolju formu.

Sto se tice igre Argentine to dovoljno za pobjedu ne postoji u fudbalu protiv Australije su na kraju imali srece da nisu neke lopte usle moglo je vrlo lako biti 2:2 gdje bi 80% u slucaju produzetaka Australija izbacila tu Argentinu ali dobro vidjet ce se. Taktiku nije vrijedno spominjat, argentina ni nema taktike sto Messi uradi na terenu uradjeno je.

Anakara Messi Anakar Messi... Messi Messi Messi
GOL GOL GOL

Muchas gracias aficion esto es para vosotros siiiiuuuuuuuu

HAHAHHAHAHA