◄ Sport ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 08, 2019, 17:08:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Da bacimo koju šuplju.

Sta prognozirate za naredno kolo?
Oce li se Srbija uspjeti iscupati ukoliko drugi kiksnu?
Hrvatima, takodjer nije bajno, s obzirom na bolje odigrane utakmice u odnosu na Srbiju, svi se jednom nogom nalaze u opticaju za ispadanje.

Srbija ne verujem da ce proci grupu... I ako nekako prodju, osmina finala je maks sto moze da se dogura..
Rekao bih da ce Brazil ovo osvojiti.

Pa gle, mi smo eksperti da porazimo sami sebe, nama ne trebaju ni Brazil, ni Kamerun, ni Svajcarska. U ovom trenutku, objektivno, imamo bolju reprezentaciju od Svajcarske. Danas smo, kako volim da kazem, posle renesanse, za 2 minuta doziveli krah i povratak u neka mracna i teska vremena domaceg fudbala. Kamerun je bio presmesan, a opet su dali 3 gola, to dovoljno govori da se fudbal igra svih 90, a ne 60 minuta.

Nadam se da ce proci grupu, a ako iz ovog remija (citaj mentalnog poraza) budu izvukli lekciju, ishod moze da bude zadovoljavajuc.

Sto se tice komsiluka. Hrvatska ima cvrstu reprezentaciju, i dalje uzivaju ugled u svetskom fudbalu i imaju solidnih izgleda za prolazak u dalju fazu. Ali, nije to ni blizu ona reprezentacija od pre 4 godine, a verujem da ce tesko i imati srece koliko su imali tad, kako zbog zreba, tako i zbog okolnosti sa samih utakmica.
U svakom slucaju, i za jedne i za druge bi bilo najbolje da prodju grupu, a posle kako god.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Novembar 29, 2022, 00:32:04 PRE PODNE
Pa gle, mi smo eksperti da porazimo sami sebe, nama ne trebaju ni Brazil, ni Kamerun, ni Svajcarska. U ovom trenutku, objektivno, imamo bolju reprezentaciju od Svajcarske. Danas smo, kako volim da kazem, posle renesanse, za 2 minuta doziveli krah i povratak u neka mracna i teska vremena domaceg fudbala. Kamerun je bio presmesan, a opet su dali 3 gola, to dovoljno govori da se fudbal igra svih 90, a ne 60 minuta.

Nadam se da ce proci grupu, a ako iz ovog remija (citaj mentalnog poraza) budu izvukli lekciju, ishod moze da bude zadovoljavajuc.

Sto se tice komsiluka. Hrvatska ima cvrstu reprezentaciju, i dalje uzivaju ugled u svetskom fudbalu i imaju solidnih izgleda za prolazak u dalju fazu. Ali, nije to ni blizu ona reprezentacija od pre 4 godine, a verujem da ce tesko i imati srece koliko su imali tad, kako zbog zreba, tako i zbog okolnosti sa samih utakmica.
U svakom slucaju, i za jedne i za druge bi bilo najbolje da prodju grupu, a posle kako god.

I ja mislim da su do sad imali dovoljno lakcija i da su u ove dve utakmice vidjeli sta je svjetsko prvenstvo i da su shvatili da nema opustanja da vodis 5:0 moras igrat a ne stat jer ce to protivnik koliko god "slabiji" bio iskoristit. Identicno su uradile Argentina/Njemacka koje su imale i bolju poziciju od Srbije u ovoj utakmici kontrola igre prednost, vise sanse sve i onda na kraju izgube zbog neozbiljnosti bilo bi bolje da smo ucili na njihovim greskama nego na nasim al eto, nadam se da ce protiv Svajcaraca dat maksimum i proci grupu i nastavit se borit pa koliko doguraju doguraju.

Hrvati, isto dosta ozbiljna ekipa kao i Srbija u prvoj utakmici balkanski ponos mislili su da su kvalitetniji i prosuli bodove kasnije se dozvali sada ce sa Belgijom u taj okrsaj koja je dosta los pocetak imala ali opet Belgija ima svoj kvalitet koji nije za podcjenit nikako ali eto valjda prodju grupu.

Guste su sve grupe u svakom pogledu, za sada prolaz obezbijedili Brazil, Francuska i Portugal. Za koga se nadate da ce proci, ko vam je zanimljiv za gledat?
Licno se nadam prolazu Urugvaja, simpaticna ekipa, barem meni.

Citat: Galardo poslato Novembar 29, 2022, 09:48:23 PRE PODNE
Guste su sve grupe u svakom pogledu, za sada prolaz obezbijedili Brazil, Francuska i Portugal. Za koga se nadate da ce proci, ko vam je zanimljiv za gledat?
Licno se nadam prolazu Urugvaja, simpaticna ekipa, barem meni.
Iskreno od Ekvadora nisam ocekivao onakve utakmice...Oni su mi se bas svidjeli,posebno njihov nacin igre.Voleo bi da doguraju barem do cetvrtfinala al tesko da ce to uspijeti.Podrska za Ekvador,Hrvatsku i Srbiju <3

Upravo gledam Ekvador Senegal 1:2 trenutno steta nadam se da ce Ekvador izjednacit s tim rezom bi isao dalje svidja mi se mentalitet kakav imaju

messi je otac svima
BIGDOG ENTERTAINMENT

Argentina mora pobijediti Poljsku za prolaz, ukoliko kiksnu, a Saudijska Arabija dobije Meksiko, Messi bi mogao zadnji put zaplakati za neosvojenim svjetski prevenstvom.

Citat: Galardo poslato Novembar 30, 2022, 13:38:40 POSLE PODNE
Argentina mora pobijediti Poljsku za prolaz, ukoliko kiksnu, a Saudijska Arabija dobije Meksiko, Messi bi mogao zadnji put zaplakati za neosvojenim svjetski prevenstvom.
mislim da ce argentina odigrat 1:1

Citat: Galardo poslato Novembar 30, 2022, 13:38:40 POSLE PODNE
Argentina mora pobijediti Poljsku za prolaz, ukoliko kiksnu, a Saudijska Arabija dobije Meksiko, Messi bi mogao zadnji put zaplakati za neosvojenim svjetski prevenstvom.

BIGDOG ENTERTAINMENT

Svjetski prvaci odletjeli doma. Hrvatska i Japan u osmini finala.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: pokerface poslato Decembar 03, 2022, 15:30:01 POSLE PODNE
Svjetski prvaci odletjeli doma. Hrvatska i Japan u osmini finala.
Shots fired

Ocekivanja u knockout fazi?
Iznenadjenja u proslim utakmicama?


Citat: Galardo poslato Decembar 07, 2022, 07:40:06 PRE PODNE
Ocekivanja u knockout fazi?
Iznenadjenja u proslim utakmicama?


argentina osvaja, nema sta da se prica dalje
BIGDOG ENTERTAINMENT