PlayStation Move

Započeo [CM] BrunoHP, Septembar 23, 2010, 11:57:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Playstation Move, to jest Sonyeve inačice sustava za kontroliranje igara pokretom. Sustav nas je poprilično oduÅ¡evio, ali se razumije da sve skupa ima nekih poroÄ'ajnih muka. Za vas smo probrali sijaset Move demoa i igara te vam pokuÅ¡ali na najjednostavniji mogući način predočiti kako Move djeluje u praksi. Dakle, u ovoj specijalnoj recenziji vas nećemo previÅ¡e zamarati sa tehničkim specifikacijama. Ne, već ćete iz prve ruke vidjeti i doživjeti kako bi Playstation Move mogao raditi i u vaÅ¡oj dnevnoj sobi. Pa da ne duljimo, navalite na video i saznajte da li je Playstation Move gadget za vas!

VIDEO:
http://max.tportal.hr/PlayStation-Move-Video_8091_0__0.aspx

Mislim da će to biti neuspjeli pokušaj kopiranja Nintendove Wii konzole o.O

Ne bih rekao jer Nitendo Wii ima presporo ucitavanje daljinskog i nije precizan kao Playstation Move. Ovo je totalno realno, vidjeo si onu igru za djecu, na "daljinski" upravljac stavljaju virtualne 3D objekte i tocni su pixel by pixel.

Citat: BrunoHP poslato Septembar 23, 2010, 19:02:21 POSLE PODNE
Ne bih rekao jer Nitendo Wii ima presporo ucitavanje daljinskog i nije precizan kao Playstation Move. Ovo je totalno realno, vidjeo si onu igru za djecu, na "daljinski" upravljac stavljaju virtualne 3D objekte i tocni su pixel by pixel.

Ja kada sam bijo na Wii-ju bilo mi je sve perfektno nije se presporo ucitavalo i bilo je dosta precizno...

Neznam probat cu kad bogatunko od susjeda kupi xD