Hosting

Započeo Maserati', Avgust 31, 2019, 14:21:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, imam jedno pitanje.

Neki pouzdan hosting , a pored toga da podržava MYSQL.



Etrail , O-net ( msm da se tako zove ) , Experience .. To su po meni najbolji  ;D
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -


TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Imaš na ovom forumu deo za hosting i listu istih, pominjanje bilo kog drugog hostinga je zabranjeno ako sam dobro skuzio
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

e-trail
znaci, kida. meni dali i ts i mysql bazu free.

Experience kazu da je neaktivan.

Citat: Tomicaa poslato Septembar 01, 2019, 14:28:09 POSLE PODNE
Experience kazu da je neaktivan.
tocno. cekao sam 2 tjedna da mi aktiviraju domen. dopizdilo mi oso na e trail i sve dobio u sat i po. na kraju sam dobio odgovor od experiencea mjesec dana poslje (znaci mjesec i pol).

Citat: mmlinaric poslato Septembar 01, 2019, 14:49:30 POSLE PODNE
tocno. cekao sam 2 tjedna da mi aktiviraju domen. dopizdilo mi oso na e trail i sve dobio u sat i po. na kraju sam dobio odgovor od experiencea mjesec dana poslje (znaci mjesec i pol).
i da pogodim,nisi dobio?  :D

Citat: Galardo poslato Septembar 01, 2019, 14:53:17 POSLE PODNE
i da pogodim,nisi dobio?  :D
rekao mi ovaj domen zauzet... ja si ono mislim "NE SERI, to mi kazes nakon mjesec i po". i onda reko stavi mi to na balance, i nikad vise krocio na taj sajt :D




kgb-hosting.com S R A N J E

Četiri meseca PREMIUM mašine nisu radile a i sada je ping u pm (a ljudi plaćali).
Oni lagali narod da je do SOXa a samo par ljudi zapravo zna istinu (naravno znam, inače ne bih pisao ovo).
Oni su uzeli lošiju mašinu od one koju su imali i počelo je sve jako da puca, valjda hteo Relja da pošiša ovce dok može.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.