◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Å ta se radi?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 20:31:53 POSLE PODNE
Jebem ti sunce aj odi na neki forum npr za Francuski jezik bez da znaš šta je ili bilo šta i vidi kako ćeš bananu ispušit ako pitaš kao što oni to pitaju a to su obično pitanja u IMPERATIVU, znači nema "molim te" nego aj evo pwn neg neko fixa mene boli ku*ac..

Jes jes lepo je pomoći ali nismo mi učitelji ni učiteljice da učimo osobu da skripta "od scratch" što bi se reklo
Cela filozofija je u tome da ako hoces i imas volju da pomognes nekome pomozi ako neces i hoces da budes smrad zaobidji i tog clana i ceo ovaj forum , primenjuj svoje znanje na neki rad ako vec neces da deo svog znanja podaris i da pomognes nekome ko je na prvoj ,,stepenici,, :)
Nece tebi niko govoriti da ti moras da pomognes nekome ali ako vec ne zelis i ako zelis da se toliko pravis vazan onda radi to da nam pokazes sto vise tvojih radova jer samo tako ces da nam pokazati tvoj kvalitet (dela a ne reci) a ne da odmazes i da vredjas clanove na osnovu toga sto ne znaju :)
Drugo ovo je balkanski forum i ovde se vodi druga politika i druga pravila na odnosu na taj tvoj francuski i to moras razumeti i jos nesto povedi malo racuna na recnik ovako zvucis doslovno kao debil :)
EDIT : poslusaj malo ovaj tekst od BAJE  i razumeces :)
Pamtim reci oca svog - budi covek sine , ne sudi ljudima nisi Bog , ne gledaj nikog sa visine , ako mozes pomozi , ako umes uradi.
Poslednja Izmena: Septembar 04, 2019, 20:54:40 POSLE PODNE od #THEV1NNY_

Realno ne bi bilo niti jedne poruke da se neko ne svadja HAHA
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: LoOdaK poslato Septembar 04, 2019, 20:43:53 POSLE PODNE
Å ta se radi?
Sta je bilo sa "teglom ajvara" ?(@LoOdaK)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Citat: Vasic poslato Septembar 04, 2019, 20:55:37 POSLE PODNE
Sta je bilo sa "teglom ajvara" ?(@LoOdaK)
Pa kinezi me zajebali, prestali poslovati i nemam više tegli.

@Vasic
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Septembar 04, 2019, 20:57:30 POSLE PODNE
Pa kinezi me zajebali, prestali poslovati i nemam više tegli.

@Vasic
haahhaahahahah "The Bog" :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Popiškim ja vas sve redom, ne zna se ko je veći debil





Citat: androo poslato Septembar 04, 2019, 19:56:36 POSLE PODNE
nisam jos, 99% sutra, jel tebe dobro sluzi?to je i fora :D
bgm vrhunski mobitel, odlican je, mene je samsung galaxy s4-mini sluzio 6 godina vrlo dobro, a ovaj je sigurno bolji od njeg u svim pogledima, s obzirom da je 6 godina mladji :D, jedino je prevelik za ruke, ali nije to neki problem ja mislim...


bilo je lijepo dok je trajalo.