◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kralju @BaÅ¡ovski i ja smo ti fino rekli a ti vreÄ'aÅ¡ i pričaÅ¡ kako ne čitamo a sve smo ti rekli tačno.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 14:36:25 POSLE PODNE
Kralju @BaÅ¡ovski i ja smo ti fino rekli a ti vreÄ'aÅ¡ i pričaÅ¡ kako ne čitamo a sve smo ti rekli tačno.
Rekli ste mi ono sto mi kaze i WIKI i onda se ponosite time..
WOW jadno, kulturno odjebite od mene , ti meni tamo po fb kacis Basovski , ajde nemoj da ti vire pertle..
Idi cackaj YSI ne budi jadan..

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Dva čoveka...
Dva Državna posla..
Jedan Server sa tradicijom zatvaranja...

#kurac_gejming
#2k19
#Uskoro!

@𝗯𝗹𝗲𝗮𝗰𝗵

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: LANMY.pwN poslato Septembar 04, 2019, 14:52:12 POSLE PODNE
Rekli ste mi ono sto mi kaze i WIKI i onda se ponosite time..
WOW jadno, kulturno odjebite od mene , ti meni tamo po fb kacis Basovski , ajde nemoj da ti vire pertle..
Idi cackaj YSI ne budi jadan..
. Glup si, ne možeš da koristiš ID za ModelID idiote mutavi, ko te rodio tako glupog led te jebo?
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.



Mislim da Slavić ima kratak fitilj, samo ceka kad će nekoga poslati na kratak odmor.  ::)  ;)
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 15:11:35 POSLE PODNE
. Glup si, ne možeš da koristiš ID za ModelID idiote mutavi, ko te rodio tako glupog led te jebo?
Obojica ispadate jako nezreli i ispoljavate klinacko ponasanje... Kad neko otvori temu pomognes ako znas, ako ne znas ne, ako ne shvata ne objasnjavas dalje ili strpljivo objasnis da shvati. Niste se razumeli, nema veze, idemo dalje... Nema poente vredjati nekoga i dizati tenziju, posle samo smarate sve ostale sa ovakvim postovima i sirite negativan vajb. Raspravljate se oko SAMP-a... Bukvalno ne znam odakle ljudima zivaca i volje za tako nebitnim stvarima... Ako mislis da ne zna pusti ga da zivi u neznanju i to je to, njegov problem  ::)
Forum treba razvijati na pozitivno, kaciti korisne tutorijale, skripte, prikazivati novosti i slicno. Ovako samo odjebete korisnike i tjt, a svako ko se bahato ponasa treba da se ohladi na par dana.

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Odjebaus, dečku sam objasnio 2 puta i ako me je izvreÄ'ao kako ne čitam post (ZNAÄŒI OBJASNIO SAM I AKO ME JE UVREDIO POSLE TOGA, DOSLOVNO SAM MU NACRATO), ali razumem da ti se čmari i da se uvlačite jedan drugom u bulju i ta se trpate u tajnosti pa je tebe zvao da ga braniÅ¡.

Prvo pročitaj samu temu pre nego Å¡to iÅ¡ta komentariÅ¡eÅ¡, niko ga nije vreÄ'ao dok nije krenuo da sere po četvrti put kako mi nismo u pravu a jesmo jer je valjda pokazao da zna osnove svakog programskog jezika pa onda se kao brani "Vi niste u pravu, neko je tako radio", JESTE KURAC STAVIO OBJECTID NA MODELID MESTO MAJMUNE BOLESNI, toliko.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.



Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 19:14:36 POSLE PODNE
Odjebaus, dečku sam objasnio 2 puta i ako me je izvreÄ'ao kako ne čitam post (ZNAÄŒI OBJASNIO SAM I AKO ME JE UVREDIO POSLE TOGA, DOSLOVNO SAM MU NACRATO), ali razumem da ti se čmari i da se uvlačite jedan drugom u bulju i ta se trpate u tajnosti pa je tebe zvao da ga braniÅ¡.

Prvo pročitaj samu temu pre nego Å¡to iÅ¡ta komentariÅ¡eÅ¡, niko ga nije vreÄ'ao dok nije krenuo da sere po četvrti put kako mi nismo u pravu a jesmo jer je valjda pokazao da zna osnove svakog programskog jezika pa onda se kao brani "Vi niste u pravu, neko je tako radio", JESTE KURAC STAVIO OBJECTID NA MODELID MESTO MAJMUNE BOLESNI, toliko.
Pardon, ne zna*
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 04, 2019, 19:14:36 POSLE PODNE
Odjebaus, dečku sam objasnio 2 puta i ako me je izvreÄ'ao kako ne čitam post (ZNAÄŒI OBJASNIO SAM I AKO ME JE UVREDIO POSLE TOGA, DOSLOVNO SAM MU NACRATO), ali razumem da ti se čmari i da se uvlačite jedan drugom u bulju i ta se trpate u tajnosti pa je tebe zvao da ga braniÅ¡.

Prvo pročitaj samu temu pre nego Å¡to iÅ¡ta komentariÅ¡eÅ¡, niko ga nije vreÄ'ao dok nije krenuo da sere po četvrti put kako mi nismo u pravu a jesmo jer je valjda pokazao da zna osnove svakog programskog jezika pa onda se kao brani "Vi niste u pravu, neko je tako radio", JESTE KURAC STAVIO OBJECTID NA MODELID MESTO MAJMUNE BOLESNI, toliko.
Niti sam ja igde rekao da je on u pravu niti sam ovde da ga branim. Da kazem vasim jezikom... Ja sam ovde napisao da ste obojica ispali debili retardirani jer se uopste tako ponasate, znaci i ti i ON. To pokazuje i ovaj sad tvoj odgovor na moju skroz normalnu i kulturnu kritiku. Lanmija znam toliko da mu pomognem na FBu kad mu zatreba kao i mnogim koji mi se jave, a hvala Bogu imam zivot i devojku koju 'trpam' za razliku od nekih ovde iskompleksiranih osoba. Bas zbog ovoga vecina iskusnih, starijih i ljudi koji mogu da doprinesu nesto ovom forumu i izbegavaju isti, po potrebi posete samo oficijalni i to je to. Mada srecom vecina njih je otisla da zaradjuje prave pare na ozbiljnim projektima, a ne da se ovde i dalje bakce sa decom.

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D


@SLAVICBEAST idemo,pucaj!  :D
Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 04, 2019, 19:26:25 POSLE PODNE
Sta su gujabije bratexx? :D
A ma to fora iz jednog videa gdje neki mali govori tako Pozdrav raja vidi mi gujabije aka gurabije  :D