◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

 .----------------.  .----------------.  .----------------.  .----------------.  .-----------------. .----------------.  .----------------.  .----------------.
| .--------------. || .--------------. || .--------------. || .--------------. || .--------------. || .--------------. || .--------------. || .--------------. |
| |    ______    | || |     _____    | || |   ______     | || |      __      | || | ____  _____  | || |     _____    | || |     ______   | || |      __      | |
| |  .' ___  |   | || |    |_   _|   | || |  |_   _ \    | || |     /  \     | || ||_   \|_   _| | || |    |_   _|   | || |   .' ___  |  | || |     /  \     | |
| | / .'   \_|   | || |      | |     | || |    | |_) |   | || |    / /\ \    | || |  |   \ | |   | || |      | |     | || |  / .'   \_|  | || |    / /\ \    | |
| | | |    ____  | || |      | |     | || |    |  __'.   | || |   / ____ \   | || |  | |\ \| |   | || |      | |     | || |  | |         | || |   / ____ \   | |
| | \ `.___]  _| | || |     _| |_    | || |   _| |__) |  | || | _/ /    \ \_ | || | _| |_\   |_  | || |     _| |_    | || |  \ `.___.'\  | || | _/ /    \ \_ | |
| |  `._____.'   | || |    |_____|   | || |  |_______/   | || ||____|  |____|| || ||_____|\____| | || |    |_____|   | || |   `._____.'  | || ||____|  |____|| |
| |              | || |              | || |              | || |              | || |              | || |              | || |              | || |              | |
| '--------------' || '--------------' || '--------------' || '--------------' || '--------------' || '--------------' || '--------------' || '--------------' |
'----------------'  '----------------'  '----------------'  '----------------'  '----------------'  '----------------'  '----------------'  '----------------'
rip asci art jbg

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Microsoft prestaje podržavati Win7 iduće godine.  :'(  ::)
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: androo poslato Septembar 03, 2019, 21:59:26 POSLE PODNE
odlucio sam da cu i ja uzet a10, skroz su slicni ovaj huawei i a10, al a10 mi se cini kvalitetniji i ima brzi procesor, koliko je kostao ili ako si na rate, koliko je mjesecna rata? (ako se moze znati) :D
12KM i neki feninzi u bh telecomu na 24 rate


bilo je lijepo dok je trajalo.



Citat: M0nster poslato Septembar 03, 2019, 22:42:42 POSLE PODNE
Microsoft prestaje podržavati Win7 iduće godine.  :'(  ::)
Tebi treba podrška u KZPB Laza Lazarević ako koristiš W7 pored W10 u 2019oj godini. (ne samo tebi, svakome)

Klinika za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević"

Sektor Beograd:
Višegradska 26, Beograd
Centrala +381.11.36.36.400

Sektor Padinska Skela:
Padinska Skela bb, Beograd
Centrala +381.11.88.71.233
Portirnica +381.11.36.36.500

Sekretarica direktora:
Ivana Todorović
Tel: +381.11.36.36.463
Faks: +381.11.36.36.461
E-mail: [email protected]
Internet:
www.lazalazarevic.rs
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 03, 2019, 22:49:28 POSLE PODNE
Tebi treba podrška u KZPB Laza Lazarević ako koristiš W7 pored W10 u 2019oj godini. (ne samo tebi, svakome)

Klinika za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević"

Sektor Beograd:
Višegradska 26, Beograd
Centrala +381.11.36.36.400

Sektor Padinska Skela:
Padinska Skela bb, Beograd
Centrala +381.11.88.71.233
Portirnica +381.11.36.36.500

Sekretarica direktora:
Ivana Todorović
Tel: +381.11.36.36.463
Faks: +381.11.36.36.461
E-mail: [email protected]
Internet:
www.lazalazarevic.rs
xaxaxaxaxa al koja je fora sa tim lazom lazarevicem xD? @Osamu Dazai

Duševna bolnica ::)
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 03, 2019, 22:53:18 POSLE PODNE
Duševna bolnica ::)
ma kuzim to al ne kuzim koja je fora bas sa njim... vidio sam u jednom slucaju da je i deity spomemuo tog lazu lazarevica i bodim sad to i od tebe

Ovaj Laza Lazarevic postao meme jebote, i to davno :D

Sta ne "kuzis"? Covek je bio knjizevnik i lekar i bolnica je po njemu dobila ime

Posto sam eto igrom slucaja na medicini, probacu ja ovom armagedonu da sredim Toponicu, taman mi je blize, a decko za nju odavno zreo
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 03, 2019, 22:49:28 POSLE PODNE
Tebi treba podrška u KZPB Laza Lazarević ako koristiš W7 pored W10 u 2019oj godini. (ne samo tebi, svakome)

Klinika za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević"

Sektor Beograd:
Višegradska 26, Beograd
Centrala +381.11.36.36.400

Sektor Padinska Skela:
Padinska Skela bb, Beograd
Centrala +381.11.88.71.233
Portirnica +381.11.36.36.500

Sekretarica direktora:
Ivana Todorović
Tel: +381.11.36.36.463
Faks: +381.11.36.36.461
E-mail: [email protected]
Internet:
www.lazalazarevic.rs

Baš su mi rekli da si ih ti nazvao i da su kapaciteti puni.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: SLAVICBEAST poslato Septembar 03, 2019, 23:02:05 POSLE PODNE
Sta ne "kuzis"? Covek je bio knjizevnik i lekar i bolnica je po njemu dobila ime

Posto sam eto igrom slucaja na medicini, probacu ja ovom armagedonu da sredim Toponicu, taman mi je blize, a decko za nju odavno zreo
e pa vidis, a ja nisam iz srbije pa ne znam i nije mi bilo jasno


Citat: SLAVICBEAST poslato Septembar 03, 2019, 23:02:05 POSLE PODNE
Sta ne "kuzis"? Covek je bio knjizevnik i lekar i bolnica je po njemu dobila ime

Posto sam eto igrom slucaja na medicini, probacu ja ovom armagedonu da sredim Toponicu, taman mi je blize, a decko za nju odavno zreo
I meni je 50km, ziveo sam na 3km od toponice, onako ljuDski xD

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 03, 2019, 05:53:29 PRE PODNE
Lanmi, ne vreÄ'am te ja ali izgleda da imaÅ¡ traume od kada si prestao "skriptati" na BE, zar te to toliko ubilo, a mica moja mala wepa

Prijatelju na FB sam napisao status za tebe..
Ne moras ti mnogo biti retard da shvatis da me boli uvo za vase misljenje...
Imas 15 god i ti ces meni pricati kako i sta?

Ja sam uspeo dosta toga a ti sta?
Mozda znas da scriptas al nemas prava ikog vredjati , a posebno su ovi jadni wannabe developeri, sto misle da su najjaci..
Muka mi je od vasih svadja, prestanite biti puni komplexa, lepo sam pitao u zahtevu kako, da udjete malo na druge servere videcete da to ima, a niko ne zna ni da pomogne..

Ne najbolje je od svih vas da vredjate, mentalitet balkanca je da uvredi sve da bi ispao neko i nesto...

To je problem sto niste imali dovoljno paznje, sto vas roditelji vaspitali nisu pa pricate i sirite gluposti..
Glavna tema sam vam ja, a mene ne zanima vase misljenje...
Radim svoj GM, radim svoj SOFTWARE, idem u Nemacku, radim dosta stvari u RL, i da li vi mislite da ce mene dotuci sto nisam SCRIPTER Na BE, boli me kurac i za BE i za LVG Mode .
A vi sto mislite da ste GOD OF SCRIPTS, ne vi niste to , vi ste RETARDS of SCRIPT...
Moje iskreno misljenje je da batalite da se svadjate i glumite retarde, OVO JE SA;MP, tako da batalite da kvarite igru, ako nemate zivaca za ovo, onda sta da vam kazem..

VASE Misljenje je meni ne bitno..
Jer niste na tom NIVOU IQ da bi mogli meni nesto da govorite... :))
#PEACE
#ZAMALERETARDEKOJIPROZIVAJU

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020